Lekarze Chirurg onkolog Łódź

Chirurg naczyniowy

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Super lekarz-chirurg naczyniowy -interesuje się pacjentem od momentu przyjęcia , poprzez błyskawiczny zabieg trambolizy az do momentu wyjścia pacjenta do domu-oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam Pana doktora
Opinia dodana przez: Alfred
Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za zdjęcie paznokcia, z którym miałam problem przez pół roku. Inny lekarz chirurg wysłał mnie do kliniki paznokcia, sam nie chciał się tego podjąć. Bardzo opiekuńcze podejście do pacjenta, troska o komfort (czy na pewno nie boli) podczas zabiegu. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marcin Faflik

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz godny polecenia. Miałam operację 6 lat temu i do dziś wszystko jest w porządku. Bardzo profesjonalny lekarz i przy tym bardzo ciepły. Dziękuję bardzo

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Niestety ten człowiek leci już tylko na dobrej opinii i już chyba czas dać sobie spokój z tym zawodem zanim kolejnej osobie odbierze on głos, tak jak mojej mamie po operacji tarczycy uszkodził struny głosowe i tak o to jednego dnia mama mówiła normalnie a po operacji cisza, tylko szept. Do błędu trzeba się przyznać i ponieść konsekwencje !
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jolanta Kollar

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Bardzo polecam. Panią doktor wyszukała mi córka,dzięki opiniom w internecie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty- zostałam przyjęta jeszcze tego samego dnia,wyrwanie zęba przebiegło szybko i sprawnie,a pani doktor jest przemiła.
Opinia dodana przez: Maria

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Profesor Jacek Śmigielski to niesamowity człowiek, lekarz, sportowiec. Konkretny,słowny,punktualny - po prostu niezawodny. Przeprowadził mojego męża przez raka odbytu - skutecznie. Najpierw badania, radioterapia, potem operacja.Ta ostatnia była wyzwaniem ze względu na położenie guza i zaawansowany wiek męża. Skończyło się bez stomii, stan pooperacyjny idealny.Wyniki badań histopatologicznych m.inn. R0 resekcja doszczętna - to oznacza koniec leczenia! Czy można chcieć więcej? Wielkie dzięki Profesorze. I żeby było jasne - jedyne koszty ...

lekarz Agata Kassassir-Cwiklak

Ginekolog onkolog

Retkińska 8
94-012 Łódź

Polecam dr Agatę Ćwiklak całym sercem. Prowadziła moją ciążę bardzo kompetentnie i zawsze była pod telefonem, gdy tego potrzebowałam. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem. Mam nadzieję, że drugą moją ciążę też będzie prowadzić. Pozdrawiam Panią doktor, mama 2,5 letniego Marcelka z Kutna!
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Gabinet
Cieszkowskiego 7
93-424 Łódź

Pan Doktor jest bystry i ma wiedze. Robi USG i biopsje co obecnie niewielu robi. Ma także laser do zmian skórnych w gabinecie. To poza tym przemiły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Maciej Świder

Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Przełajowa 6
94-044 Łódź

Najlepszy Lekarz na świetnie usuwałam już trzecią ósemkę u Pana doktora i wszystko świetnie się goi zero opuchlizny i krwawienia. Lekarz bardzo uczciwy i kompetentny. Cena usług też super. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Izabela Dowgier

Onkolog

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

Pani dr Dowgier to ordynator oddziału chemioterapii w szpitalu, który niestety nie cieszy się dobrą opinią, wręcz przeciwnie jest nazywany często "umieralnią ludzi" i pralnią "brudnych pieniędzy". Wiem co przeżyła moja przyjaciólka, kiedy tam trafiła, ale nie o tym miałam pisać. To cud, że w tym szpitalu można jeszcze spotkać takich lekarzy jak Pani dr Dowgier i dzięki Ci Boże !!! bo jak usłyszałam, że muszę poddać się chemioterapii w ...

dr n. med. Jan Czajkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Łódź

Bardzo dobry lekarz, przecudowny człowiek. Miałam dziś robioną kolonoskopie w szpitalu Pirogowa. Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką Renatą Gębicką przeprowadzili badanie delikatnie, bardzo byli wyrozumiali, opiekuńczy, wszystko ze spokojem tłumaczyli. Naprawdę poświęcony czas i zaangażowanie jest pełne podziwu. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce, jesteście cudowni. Pozdrawiam Sylwia Elżanowska
Opinia dodana przez: Sylwia
Bardzo miły ,życzliwy , profesjonalne podejście do pacjenta ,żeby było więcej takich lekarzy ,polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ewa Krupińska

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Kompetentna profesjonalna uprzejma.Bardzo dobry lekarz.Mojemu Marcinkowi zoperowała spodziectwo z bardzo dobrym efektem Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy Pania doktor

lekarz Michał Grabowski

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Uratował mi życie Dzięki bo to dopiero 35 wiosen. Zapalenie otrzewnej to dla niego "pikuś", a i blizna chyba nie będzie zbyt duża. Profesjonalny,konkretny. Tak, poleciła bym go nawet najbliższej osobie.

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Michał Torzecki

Proktolog, Chirurg ogólny

Jasia i Małgosi 2
Łódź

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie spotkałam nigdy w życiu takiego lekarza. Pełen profesjonalizm. Ma złote ręce. Zabiegi wykonuje bardzo sprawnie. Dla niego liczy się człowiek. Wszyscy lekarze powinni brać przykład z Pana doktora. Jest godny polecenia z całego serca. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. Dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mnie. Nigdy pana nie zapomnę. Pozdrawiam serdecznie. Wdzięczna pacjentka Anna Dziubecka.

dr n. med. Michał Spych

Onkolog, Radioterapeuta

Łódź

Witam! Regularnie chodzę z moją Mamą na wizyty do tego lekarza. W kategorii najlepszy lekarz XXI w., z jakim miałem do czynienia, spośród wszystkich nominowanych, wskazałbym Pana dra Spycha. Nigdy nie spotkałem się z - aż tak wielką uprzejmością wobec mnie a zwłaszcza Mamy. Odnoszę wrażenie, że efekty leczenia są wymarzone. Bałem się o Mamę, że kuracja radioterapeutyczna będzie mało efektowna. Okazało się inaczej. Pan doktor, to raczej człowiek z ...

prof. dr hab. n. med. Janusz Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Jestem. 1.5 roku po reakcji głowy trzustki. Do końca życia będę wdzięczna profesorowi za odpowiedzi na każde pytanie,za cierpliwości,za to że traktuje pacjenta po ludzku. Dziękuję za drugie życie Profesorze. Jest Pan wspaniałym lekarzem z powołania, których obecnie jest bardzo mało.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Krawczyński

KRAJMED
Uniwersytecka 42/44 lok. 9
Łódź

Pan Michał jest utalentowanym lekarzem i ciepłą osoba. Od pierwszej wizyty, wzbudził moje zaufanie i wiedziałam, że mu powierzę mój przypadek. Wspierał mnie od pierwszej wizyty, aż do ostatniej. Przed operacją przyszedł do mnie, gdy się stresowałam i po był też ze mną w kontakcie mailowym. Mój przypadek nie był łatwym, puchłam i skóra nie była cienka, a nos wymagał radykalnej zmiany, ale zastosował on takie techniki, by osiągnąć zamierzony ...
Opinia dodana przez: Alexis