lekarz Michał Krawczyński

Chirurg ogólny

Pan Doktor Michał Krawczyński podjął się wykonania poprawki po trzech wcześniej wykonanych operacjach korekty nosa przez łódzkiego lekarza dr n. med. Lucjan Cezarego Peszyńskiego-Drews. Dlatego podjęcie decyzji o kolejnej czwartej operacji było dla mnie trudne i trwało kilka lat, po prostu się bałam. Szukałam długo najlepszego lekarza, szukałam opinii w Internecie, ale również dopytywałam się laryngologów, u których się leczyłam wcześniej. Polecono mi doktora Krawczyńskiego i po pierwszej wizycie nabrałam do niego zaufania, ale po moich złych doświadczeniach szukałam potwierdzenia dokonania najlepszego wyboru. Ostatecznej pewności nabrałam po otrzymaniu opinii i rekomendacji przez profesora Niemczyka z Warszawy u którego byłam na konsultacji. Profesor powiedział, że w moim przypadku najlepszym specjalistą, z najlepszym doświadczeniem będzie Pan Michał Krawczyński! Ucieszyłam się, że tym razem dobrze trafiłam z wyborem.
Dzisiaj mijają 3 miesiąc od operacji prostowania przegrody nosa, rekonstrukcji wierzchołka nosa i przedniej części grzbietu nosa z użyciem własnej chrząstki pobranej z przegrody nosa oraz konchoplastykę małżowin dolnych w znieczuleniu ogólnym. Polecam wszystkim pomoc i usługi Pana doktora. Doktor jest profesjonalistą w każdym calu, dokładnie bada i wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, przygotowuje symulacje komputerową, do tego jest miłym człowiekiem, któremu można zaufać. Operację miałam w prywatnej klinice Salve Medica w Łodzi – warunki świetne i jeszcze lepszy personel. Moja operacja trwała długo ok 3,5 h., ale efekt jest cudowny. Po operacji czułam się dobrze, nieznaczny ból dokuczał mi przez kilka dni, na twarzy były średniej wielkości wylewy podskórne, które w ciągu 3 tygodni zniknęły całkowicie. Wyglądam świetnie i mogę nareszcie oddychać nosem. Wyglądam tak jak powinnam wyglądać zawsze – naturalnie.

Dokładnie tydzień temu miałam wykonywaną operację plastyczną u Dra Michała Krawczyńskiego.Był to zabieg rekonstrukcji nosa.Przez dłuższy czas szukałam specjalisty,ktory podejmie się zabiegu.Już na pierwszej wizycie lekarz okazał się bardzo kompetentny i życzliwy.Zabieg trwał ponad 3 godziny w prywatnej Klinice,gdzie wszystko było dopięte na ostatni guzik.Bardzo bałam się efektu końcowego,ponieważ mój ubytek nosa był znaczny.Jednak Dr Krawczyński okazał się niesamowitym perfekcjonistą i stanął na wysokości zadania. Każdy kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniego chirurga - gorąco polecam Dra Krawczyńskiego wraz z Jego personelem.Dzięki Niemu odzyskałam dawną pewność siebie.Panie Michale , dziękuję ...

Dokładnie tydzień temu miałam wykonywaną operację plastyczną u Dra Michała Krawczyńskiego.Był to zabieg rekonstrukcji nosa.Przez dłuższy czas szukałam specjalisty,ktory podejmie się zabiegu.Już na pierwszej wizycie lekarz okazał się bardzo kompetentny i życzliwy.Zabieg trwał ponad 3 godziny w prywatnej Klinice,gdzie wszystko było dopięte na ostatni guzik.Bardzo bałam się efektu końcowego,ponieważ mój ubytek nosa był znaczny.Jednak Dr Krawczyński okazał się niesamowitym perfekcjonistą i stanął na wysokości zadania. Każdy kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniego chirurga - gorąco polecam Dra Krawczyńskiego wraz z Jego personelem.Dzięki Niemu odzyskałam dawną pewność siebie.Panie Michale , dziękuję !

Jestem tydzień po korekcie nosa, którą wykonał Pan dr Krawczyński. Rezultat zabiegu jest fenomenalny! Pan Doktor jest nie tylko doskonałym laryngologiem i kształconym w USA plastykiem, ale także prawdziwym artystą! Jestem wciąż pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Krawczyńskiego i efektu mojej operacji, która została wykonana na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach. To lekarz z pasji i powołania - szczerze mówiąc, nie sądziłam, że w dzisiejszym świecie tacy lekarze jeszcze są. Efekt mojej operacji jest wspaniały :) Ponadto Pan Doktor jest szalenie subtelnym i wzbudzającym zaufanie człowiekiem. Jestem szczęśliwa i życzę Panu Krawczyńskiemu wszystkiego dobrego. Jakże to musi być cudowne uczucie - być człowiekiem, którego pasją i zawodem jest uszczęśliwianie ludzi. Rzeżbienie w ciele, malowanie nowych twarzy...Tworzenie piękna... Chyba się rozpisałam (standard- jestem humanistką :)) Szczerze polecam Pana Doktora i bardzo się cieszę, że nie został w Stanach, ale pomaga swoim rodakom podnosząc standard polskiej Chirurgii Plastycznej i Laryngologii.
Jeżeli Pan to kiedyś przeczyta, to raz jeszcze DZIĘKUJĘ!
pp

Pan Michał Krawczyński wykonywał u mnie operację w 2007r - septorynoplastyka nosa. Była to już druga ingerencja chirurgiczna, jak najbardziej udana. Od tamtej pory moje życie zmieniło się zdecydowanie. Przestałem przewlekle chorować na gardło, zatoki. A lekarz uwieszcie mi państo jest na światowym poziomie! Praktykę zdobywał za granicą, w 2009 roku w Mediolanie odebrał międzynarodowy tytuł chirurga plastyka, jest zapraszany na sympozja naukowe po całym świecie. Ogromnym szczęściem było trafienie pod taką rękę. Dodam jeszcze że pierwszą operację miałem w Łodzi na Spornej w 2001r miałem niespełna 13 lat. Pani ...

Dodam jeszcze że pierwszą operację miałem w Łodzi na Spornej w 2001r miałem niespełna 13 lat. Pani Zakrzewska przeprowadziła operację, z takim skutkiem, że krzywa część przegrody pozostała nietknięta. Po 6 miesiącach kiedy na kolejnej wizycie w końcu trafiłem na wyrzej wymienioną panią, nie pamiętała mnie!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor robił u mnie operacje nosa półtora roku temu. Miałam garba i nos był skrzywiony na bok. Nie mogłam oddychać i często bolała głowa. Doktor wysłał mnie najpierw na tomografie a potem zrobił mi symulacje ze zdjęć zrobionych na wizycie. Termin ustaliłam szybko i operację i znieczulenie zniosłam dobrze - nic mnie nie bolało i nie rzygałam ;). podobno było dużo do roboty bo jeszcze doszły chore zatoki. Wyszło SUPER! Ostatnio zadzwoniłam i chciałam sobie skrócić czubek. Doktor zrobił mi to za darmo. Jestem super wdzięczna i zadowolona. Barzdo polecam!

Pan Dr robil mi poprawke po innym lekarzu,nie ukrywam,iz wg mojej hierarchi poprzedni lekarz ,to raczej rzezbiarz nie artysta. Pan Dr Michal Krawczynski,to lekarz z klasa,bardzo uprzejmy,empatyczny.po przeprowadzonym zabiegu,dzwoni dopytuje czy wszystko jest w porzadku, Interesuje sie pacjentem. Bardzo wrazliwy ,a przy tym bardzo zdolny,podejmuje sie naparwde bardzo trudnych przypadkow,ja mialam juz druga operacje plastyczna nosa,polaczona z prostowaniem przegrody,skrzywionej podczas poprzedniej operacji. Wszystko zakonczylo sie sukcesem. Serdecznie dziekuje Panie Dr i zycze wielu sukcesow zawodowych. Usatysfakcjonowana pacjentka Ewelina

Miałam operację plastyczną nosa 2 lata temu. Dr bardzo uprzejmy, symulacja wyglądała świetnie. Dra widziałam tylko podczas robienia zdjęć do symulacji. Przed samą operacją przygotowywał mnie personel do czasu podania narkozy. Następnego dnia po operacji odwiedził mnie inny lekarz. Opatrunek zdejmowała jeszcze inna osoba. Personel kliniki bardzo miły, dobrze się tam czułam. Wygląd nosa odbiega jednak od symulacji. Widać mały garb i nos zrobił się zadarty. Mimo tego i tak cieszę się, że poddałam się operacji. Wyglądam lepiej niż przed.

1.5 roku temu robilem u dr. Krawczynskiego nos i uszy za jednym zamachem, efekt koncowy taki jak na symulacji zatem polecam go jak najbardziej!

Pan doktor wykonywał u mnie operację poprawkową rok temu. Poprawka była po innym lekarzu który zniszczył mi nos. Jak wiadomo takie operacje sa duzo trudniejsze. Doktor poprawił nie tylko wygląd nosa ale i funkcję. Doktor Krawczyński prezentuje kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie. Jak widać z poprzedniego postu zazdrośni koledzy po fachu poptrafią na jego temat wypisywać różne świństwa. Bardzo polecam tega lekarza!!!!!

Wiecej takich specjalistow.Dziekuje za WIELKA fachowosc,a takze cieplo i uprzejmosc. Wdzieczna pacjentka.