lekarz Michał Krawczyński

Ja nie polecam doktora, bo jak się chce robić operacje nosa to trzeba być chirurgiem plastycznym. To nie Etiopia, tylko kraj cywilizowany.

Dr Michał Krawczyński jest znakomitym fachowcem. Operacja, którą mi wykonał a także profesjonalne podejście przewyższyło moje oczekiwania. Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza...

Pan Michał Krawczyński wykonywał u mnie operację w 2007r - septorynoplastyka nosa. Była to już druga ingerencja chirurgiczna, jak najbardziej udana. Od tamtej pory moje życie zmieniło się zdecydowanie. Przestałem przewlekle chorować na gardło, zatoki. A lekarz uwieszcie mi państo jest na światowym poziomie! Praktykę zdobywał za granicą, w 2009 roku w Mediolanie odebrał międzynarodowy tytuł chirurga plastyka, jest zapraszany na sympozja naukowe po całym świecie. Ogromnym szczęściem było trafienie pod taką rękę. Dodam jeszcze że pierwszą operację miałem w Łodzi na Spornej w 2001r miałem niespełna 13 lat. Pani ...

Dodam jeszcze że pierwszą operację miałem w Łodzi na Spornej w 2001r miałem niespełna 13 lat. Pani Zakrzewska przeprowadziła operację, z takim skutkiem, że krzywa część przegrody pozostała nietknięta. Po 6 miesiącach kiedy na kolejnej wizycie w końcu trafiłem na wyrzej wymienioną panią, nie pamiętała mnie!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor wykonywał u mnie operację poprawkową rok temu. Poprawka była po innym lekarzu który zniszczył mi nos. Jak wiadomo takie operacje sa duzo trudniejsze. Doktor poprawił nie tylko wygląd nosa ale i funkcję. Doktor Krawczyński prezentuje kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie. Jak widać z poprzedniego postu zazdrośni koledzy po fachu poptrafią na jego temat wypisywać różne świństwa. Bardzo polecam tega lekarza!!!!!

Ten lekarz robił mi operację plastyczną nosa. Owszem jest miły, uprzejmy, dużo mówi, ale co z tego. Mój nos wygląda po tej operacji źle i gorzej mi się po niej oddycha.

Miły, uprzejmy, bardzo dobre podejście do dzieci.

Miły, uprzejmy, bardzo dobre podejście do dzieci.

Niesamowity, ciepły, serdeczny i dobry człowiek. Spokojny i delikatny bez obaw mozna oddać sie w Jego ręce. Pozdrawiam

Niesamowity, ciepły, serdeczny i dobry człowiek.
Spokojny i delikatny bez obaw mozna oddać sie w Jego ręce.
Pozdrawiam

Wspaniały człowiek, profesjonalny i kompetentny. Panie Doktorze chylę czoła przed Panem oby każdy lekarz był takim Aniołem jaj PAN!!!!