prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog, Chirurg onkolog

Profesor Jacek Śmigielski to niesamowity człowiek, lekarz, sportowiec. Konkretny,słowny,punktualny - po prostu niezawodny. Przeprowadził mojego męża przez raka odbytu - skutecznie. Najpierw badania, radioterapia, potem operacja.Ta ostatnia była wyzwaniem ze względu na położenie guza i zaawansowany wiek męża. Skończyło się bez stomii, stan pooperacyjny idealny.Wyniki badań histopatologicznych m.inn. R0 resekcja doszczętna - to oznacza koniec leczenia! Czy można chcieć więcej? Wielkie dzięki Profesorze. I żeby było jasne - jedyne koszty leczenia to 3 prywatne wizyty u Profesora - reszta na NFZ.

Profesor Jacek Śmigielski to niesamowity człowiek, lekarz, sportowiec.
Konkretny,słowny,punktualny - po prostu niezawodny.
Przeprowadził mojego męża przez raka odbytu - skutecznie.

Pierwsze wrażenie, po pierwszej wizycie. Weszłam przestraszona i mocno zestresowana. Wyszłam pozytywnie nastawiona. Zdziwiona bardzo ciepłym i ujmującym potraktowaniem mnie jako pacjentki. Szczery i dobry człowiek. Polecam Pana PROFESORA

Pierwsze wrażenie, po pierwszej wizycie.
Weszłam przestraszona i mocno zestresowana.
Szczery i dobry człowiek.
Polecam Pana PROFESORA

Podziękowania dla profesora, prawdziwego mistrza swojego rzemiosła. Powodzenia w pracy i długich latach szczęśliwego życia. W tym trudnym czasie, ryzykując własnym zdrowiem, pomaga ludziom i ratuje im życie. Niech Pan go chroni i pomaga

Godny polecenia, wyleczył mi mamę z nowotworu wątroby. Rzadko znależć takich lekarzy jednocześnie z wiedzą i dosświadczeniem.

Na operację czekałem pół roku. Teraz czuję się gorzej, p.dr nie zlecił wykonania kolonoskopii(to błąd w sztuce lek.)Nie usunął nacieków wokół odbytu,nie wiem czy usunął cokolwiek. Zdecydowanie nie polecam tego pana.

Nie znam bardziej konkretniejszego lekarza !!! Jestem po operacji raka jelita grubego i nie mam żadnych dolegliwości związanych z tą operacją. Sama opieka w trakcie i po podbudowala mnie mocno psychicznie. Polecam Wszystkim tak doskonałego fachowca !!!

Mam poczucie, że zapłaciłem za fachowość i uprzejmość. Leczyłem się sam 5 miesięcy, a po wizycie w 3 tygodnie było po kłopocie. Żałuje, że tak długo zwlekałem z problemem. Polecam doc. Śmigielskiego.

Bardzo dobry lekarz, ale skupia się jedynie na problemie, który dotyczy jego specjalizacja. Nie zajmuje się absolutnie ew. schorzeniami, które mogą mieć powiązanie z tą zasadniczą. A szkoda!

Dwie wizyty, próba leczenie nieinwazyjnego, potem operacja na NFZ, bez łapówek i "dowodów wdzięczności", wizyty kontrolne i po roku jestem zdrowa. Normalny człowiek w fartuchu. Bezpośrednia rozmowa bez ogródek. Polecam. Nie walczcie z problemami sami. Drogo ale skutecznie.

Polecam, bardzo dobry lekarz, leczyłem się już u dr Maciaszczyka, u dr Sosnowskiego i dr Ziemniaka. Od 3 lat miałem problemy a dr Śmigielski mnie wyleczył. Szkoda, ze nie trafiłem do niego wcześniej.