dr n. med. Maciej Berkan

Chirurg onkolog

Wspaniały delikatny lekarz. Każdy pacjent to dla niego przedewszystkim człowiek. Swoim sympatycznym podejściem do pacjenta i miłym uśmiechem potrafi choć odrobinę podbudować psychicznie. Mam życzenie aby wszyscy lekarze byli właśnie tacy jak Dr. Maciej Berkan.

Doktor Berkan operował moją mamę.Z opowieści mamy wiem że jest to bardzo miły lekarz który wszystko na spokojnie wytłumaczy pacjentowi i wesprze dobrym słowem.Dziękujemy.

Wspanialy człowiek, lekarz z powołania. Wszystko objaśni, wytłumaczy. Pomaga, bo tak trzeba.

ZNAKOMITY LEKARZ I FACHOWIEC 8 LAT TEMU OPEROWAŁ MI OBIE PIERSI USUNĄŁ MI GUZY ZROBIŁ TO WIDAĆ BARDZO FACHOWO BO DO CHWILI OBECNEJ NIE MAM NAWROTÓW CHOROBY Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ DR BERKANA JAKO FACHOWCA I LEKARZA Z POWOŁNIA ANNA Z ŁDZI

Jest bardzo dobrym lekarzem,jestem mu wdzięczna za udaną operację.Uczciwy i godny zaufania człowiek.

wzbudza zaufanie.Z jego opinii widac ,że ma duzą wiedzę .Dobre opinie o nim od lekarzy innych specjalności z tego szpitala

Wspaniały lekarz i pełen wyrozumiałości, życzliwy człowiek Janina Miziołek

Wspaniały lekarz i pełen wyrozumiałości, życzliwy człowiek
Janina Miziołek

wspanialy lekarz i onkolog oraz czlowiek

wspanialy lekarz i onkolog oraz czlowiek

Lekarz, jakiego każdy Chory mógłby sobie wymarzyć. Pacjent nie jest jednostką chorobową tylko człowiekiem. Dzięki Niemu patrzymy z optymizmem w przyszłość w tej potwornej chorobie. Dziękujemy z całego serca