2,3
3,7
2,7

Dr Zbigniew Plewa- lekarz medycyny estetycznej, szkoleniowiec, specjalista chirurg. Lek. med. Zbigniew Plewa to specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, lekarz mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1998 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (Zarząd Wojskowej Służby Zdrowia – MON) otrzymał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej. Kilka lat później, w 2002 roku, uzyskał specjalizację II stopnia z tej dziedziny. Rok później złożył egzamin, po którym stał się dyplomowanym chirurgiem onkologicznym II stopnia. Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W ciągu wielu lat swojej kariery zawodowej sukcesywnie zgłębiał wiedzę, o czym świadczą nie tylko posiadane przez niego certyfikaty.

Nie polecam Pana Doktora, zbytni pośpiech i małe skupienie lekarza na pacjencie podczas wizyty, zbyt luźne podejście, zdecydowanie nie polecam.

Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem do zabiegu, po już nie dysponuje czasem i nie przejawia większego zainteresowania pacjentem

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.