3,2
3,6
2,8

Dr Zbigniew Plewa- lekarz medycyny estetycznej, szkoleniowiec, specjalista chirurg. Lek. med. Zbigniew Plewa to specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, lekarz mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1998 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (Zarząd Wojskowej Służby Zdrowia – MON) otrzymał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej. Kilka lat później, w 2002 roku, uzyskał specjalizację II stopnia z tej dziedziny. Rok później złożył egzamin, po którym stał się dyplomowanym chirurgiem onkologicznym II stopnia. Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W ciągu wielu lat swojej kariery zawodowej sukcesywnie zgłębiał wiedzę, o czym świadczą nie tylko posiadane przez niego certyfikaty.

Bardzo dobry specjalista.Po zabiegu nawet w nocy odpisuje na smsy i udziela wskazówek. Jego dobry humor podczas zabiegu bardzo pomaga przejść przez to łagodnie i udziela się wszystkim. Polecam wszystkim.

Mam mieszane uczucia, byłam u Pana doktora 2 razy, pierwsza wizyta przebiegła bardzo miło, doktor wyjaśnił jak przebiegać będzie zabieg i jakie badania są potrzebne. Potem zabieg, z którego nie byłam do końca zadowolona. Przy drugiej wizycie lekarz miał zdecydowanie mniej czasu i mnie trochę zbył, nie podzielał moich wątpliwości co do końcowego efektu zabiegu. Czułam wielki niedosyt i byłam zawiedziona postawą lekarza. Do operacji plastycznych należy zdecydowanie wybierać lekarzy ze specjalnością chirurg plastyk, a nie chirurg ogólny. Nie polecam tego lekarza, tym którzy chcą się poddać operacji plastycznej.

Nie polecam Pana Doktora, zbytni pośpiech i małe skupienie lekarza na pacjencie podczas wizyty, zbyt luźne podejście, zdecydowanie nie polecam.

Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem do zabiegu, po już nie dysponuje czasem i nie przejawia większego zainteresowania pacjentem

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.