Medycyna Estetyczna Kraków

wizyta już od 100

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Opinia dodana przez: Renata
Medycyna estetyczna Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Opinia dodana przez: wojtek
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Aseńko

lek. med. Anna Aseńko

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor Asenko to specjalista najwyższej klasy i wspaniały człowiek. Po usuwanych znamionach nie ma najmniejszego śladu, a dzięki wnikliwej obserwacji pacjenta i umiejętności łączenia faktów z różnych dziedzin medycyny wykryła u mnie poważna chorobę i tylko dzięki jej pomocy moge w miarę normalnie funkcjonować. Dziękuję za ogrom czsu, ktory mi Pani Doktor poświęciła i za wszystkie zabiegi. Wysokie kompetencje i profesjonalizm w połączeniu ze szczegółowym tłumaczeniu przebiegu leczenia a także empatyczna osobowość sprawiają, że z wielką przyjemnością wraca się do takiego lekarza - wdzieczna pacjentka J.K.

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.

Opinia dodana przez: Emilia
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Medycyna estetyczna, Internista

ul. Odrowąża 18/1

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są świetne i ciesze się że zdecydowałam się na tej wybór, polecam!

Opinia dodana przez: Kasiaczek
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Jestem osobą drobnej postury więc niestety efektem ubocznym tego są naturalnie małe piersi, które nie dodawały mi poczucia kobiecości. Powiększające biustonosze nie dawały mi satysfakcji, miałam kompleksy i czułam się źle. Doktor Pabiańczyk bardzo mi pomógł. Okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Powiedział jakie rozwiązania mogę zastosować, jakie są możliwe komplikacje po zabiegu i jakich efektów mogę się spodziewać. Ostatecznie wybrałam zabieg powiększania piersi bezinwazyjnie. Efekt nie jest na stałe, ale za kilka lat znów go powtórzę. Czuję się świetnie i wszystkim polecam, żeby walczyli ze swoimi kompleksami. Pan doktor na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Marzena

Lekarze medycyny estetycznej w mieście Kraków