Medycyna Estetyczna Kraków

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Wolny termin: jutro o 17:30. Sprawdź inny. # 2
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Chirurg plastyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Chodzę do Pana doktora już trzy lata, a dopiero dziś przyszłam wystawić ocenę! Panie doktorze dla Pana zawsze 10/10. Bardzo polecam go nie tylko jako lekarza, ale także zwyczajnie jako człowieka!

Opinia dodana przez: Ewelina
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Pan Krzysztof usuwał mi bliznę po cesarce. Efekt jest wspaniały i w końcu mogę chodzić w bikinii takich jak lubię :)

Opinia dodana przez: Olga
Wolny termin: dzisiaj o 21:00. Sprawdź inny. # 4
Medycyna estetyczna Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Słyszałam, że Pani dr jest świetnym stomatologiem, ale ja skorzystałam w jej klinice z medycyny estetycznej. Jeden zabieg robiła właśnie dr Zinkow. To z jaką precyzją i pasją podeszła do mojego problemu przeszło moje oczekiwania. Z kliniki wyszłam zadowolona jak nigdy. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 6
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Jestem osobą drobnej postury więc niestety efektem ubocznym tego są naturalnie małe piersi, które nie dodawały mi poczucia kobiecości. Powiększające biustonosze nie dawały mi satysfakcji, miałam kompleksy i czułam się źle. Doktor Pabiańczyk bardzo mi pomógł. Okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Powiedział jakie rozwiązania mogę zastosować, jakie są możliwe komplikacje po zabiegu i jakich efektów mogę się spodziewać. Ostatecznie wybrałam zabieg powiększania piersi bezinwazyjnie. Efekt nie jest na stałe, ale za kilka lat znów go powtórzę. Czuję się świetnie i wszystkim polecam, żeby walczyli ze swoimi kompleksami. Pan doktor na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Marzena
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor jest godna zaufania i polecenia. Specjalista z dużym doświadczeniem, mądrością i rzetelnością. Życzliwa dla każdego pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!!:)

Scanmed Universum przy Uniwersytecie Ekonomicznym
Rakowicka 16

Zgadzam się z powyższymi opiniami mówiącymi o profesjonalizmie doktora Dołba- dlugo wahałam się nad zrobieniem sobie botoksu, bo jak czasem widzę zdjęcia celebrytek...ale teraz nie żałuję. Mam gładką twarz bez zmarszczek. Wizyta była przyjemna - miałam dobry kontakt z lekarzem, czułam, że lekarz się mną interesował. Tylko, że ja byłam u doktora w Warszawie, w InMediOn (jak szukałam opinii o nim to widziałam, że pracuje w kilku miejscach).

Opinia dodana przez: kaska
Medycyna estetyczna Kraków dr Łukasz Ordynowski

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam każdej Pani, która chce coś w sobie zmienić delikatnie i z wyczuciem. Pana Doktora poleciła mi koleżanka. Skorzystałam z jego usług w malutkim Instytucie na uboczu przy ul. Narzymskiego i nie pożałowałam. Polecam szczerze, bo to prawdziwy esteta. Dziękuję

Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Paulina Potoczek

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.

Opinia dodana przez: Magda