Medycyna Estetyczna Kraków

wizyta już od 100

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia ...
Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Czasami idzie się do lekarza, który ma wiele certyfikatów na ścianie w gabinecie i dużo dobrych opinii, a i tak czuje się, że nie trafiło się do właściwego człowieka. W tym wypadku mam zupełnie inne odczucia - jest dokładnie tak, jak piszecie! Ogromnie się cieszę, że trafiłam w końcu do sensownego gabinetu i mogę kompleksowo zadbać o kłopotliwe kwestie. Jedną taką - nietrzymanie moczu, udało się już opanować. Rewelacja
Opinia dodana przez: Amelia
Medycyna estetyczna Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Nie bez powodu dr Pabiańczyk uchodzi za mistrza od biustów. Jest wspaniałym specjalistą, rzetelnie i cierpliwie tłumaczy przebieg zabiegu, możliwe powikłania i nie nakłania do zabiegu. Operacja przebiegła pomyślnie, nie miałam żadnych komplikacji. Przed wypisem do domu zostałam dokładnie poinstruowana co mi wolno a czego nie. Przez cały okres rekonwalescencji mogłam dzwonić jak miałam jakieś wątpliwości albo objawy niepokojące. Biust wygląda naturalnie, implanty anatomiczne efekt jest subtelny i o to ...
Opinia dodana przez: Alicja
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.
Opinia dodana przez: wojtek
Medycyna estetyczna Kraków dr Łukasz Ordynowski

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Najlepszy lekarz jakiego znam - korzystam regularnie ! ogromna wiedza, wyczucie smaku - nie przerysowany efekt !
Opinia dodana przez: Klaudia
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy ...
Opinia dodana przez: Maciej
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.
Opinia dodana przez: Emilia

Lekarze medycyny estetycznej w Krakowie