Medycyna Estetyczna Kraków

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Wolny termin: dzisiaj o 16:00. Sprawdź inny. # 2
Medycyna estetyczna Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Dziękuję Pani Doktor za wieloletnie ratowanie i odratowanie resztek mojego marnego uzębienia. Efekty świetne, zarówno zdrowotne jak i estetyczne. Profesjonalizm w każdym calu, wielka kultura osobista i spokój udzielający się pacjentowi w trudnych chwilach oraz osobowość i fachowość budzące zaufanie. Nawet u takiego weterana jak ja. Po wcześniejszych przejściach z innymi lekarzami ( pewnie chcieli dobrze, ale nie zawsze wychodziło- z niedostatku wiedzy, chęci czy możliwości sprzętowych ) nie liczyłam na nic dobrego, a spotkało mnie wielkie szczęście, ze trafiłam na Panią Doktor.
Oszczerstwa łatwo wypisywać, a podłych i zawistnych ludzi nie brakuje. Na szczęście takie umiejętności i zaangażowanie na rzecz pacjenta obronią się same.
Ceny jak ceny - w Polsce przynajmniej 5 razy niższe niż w Stanach. Każdy ma wybór, może pójść do gabinetu, w którym pracuje się na tanich materiałach. Ja wiele lat temu popełniłam taki błąd - nie polecam.
Uprzedzam potencjalne ataki i pomówienia padalców: nie jestem rodziną ani opłaconym klakierem, a jedynie wdzięcznym, wymagającym i upierdliwym często pacjentem :)

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 4
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Opinia dodana przez: Renata
Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 5
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Jestem osobą drobnej postury więc niestety efektem ubocznym tego są naturalnie małe piersi, które nie dodawały mi poczucia kobiecości. Powiększające biustonosze nie dawały mi satysfakcji, miałam kompleksy i czułam się źle. Doktor Pabiańczyk bardzo mi pomógł. Okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Powiedział jakie rozwiązania mogę zastosować, jakie są możliwe komplikacje po zabiegu i jakich efektów mogę się spodziewać. Ostatecznie wybrałam zabieg powiększania piersi bezinwazyjnie. Efekt nie jest na stałe, ale za kilka lat znów go powtórzę. Czuję się świetnie i wszystkim polecam, żeby walczyli ze swoimi kompleksami. Pan doktor na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Marzena
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Opinia dodana przez: wojtek

Scanmed Universum przy Uniwersytecie Ekonomicznym
Rakowicka 16

Zgadzam się z powyższymi opiniami mówiącymi o profesjonalizmie doktora Dołba- dlugo wahałam się nad zrobieniem sobie botoksu, bo jak czasem widzę zdjęcia celebrytek...ale teraz nie żałuję. Mam gładką twarz bez zmarszczek. Wizyta była przyjemna - miałam dobry kontakt z lekarzem, czułam, że lekarz się mną interesował. Tylko, że ja byłam u doktora w Warszawie, w InMediOn (jak szukałam opinii o nim to widziałam, że pracuje w kilku miejscach).

Opinia dodana przez: kaska
Medycyna estetyczna Kraków dr Łukasz Ordynowski

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam każdej Pani, która chce coś w sobie zmienić delikatnie i z wyczuciem. Pana Doktora poleciła mi koleżanka. Skorzystałam z jego usług w malutkim Instytucie na uboczu przy ul. Narzymskiego i nie pożałowałam. Polecam szczerze, bo to prawdziwy esteta. Dziękuję

Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Paulina Potoczek

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.

Opinia dodana przez: Magda
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Aseńko

lek. med. Anna Aseńko

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor Asenko to specjalista najwyższej klasy i wspaniały człowiek. Po usuwanych znamionach nie ma najmniejszego śladu, a dzięki wnikliwej obserwacji pacjenta i umiejętności łączenia faktów z różnych dziedzin medycyny wykryła u mnie poważna chorobę i tylko dzięki jej pomocy moge w miarę normalnie funkcjonować. Dziękuję za ogrom czsu, ktory mi Pani Doktor poświęciła i za wszystkie zabiegi. Wysokie kompetencje i profesjonalizm w połączeniu ze szczegółowym tłumaczeniu przebiegu leczenia a także empatyczna osobowość sprawiają, że z wielką przyjemnością wraca się do takiego lekarza - wdzieczna pacjentka J.K.

Lekarze medycyny estetycznej w mieście Kraków