Lek. med. Marta Librant-Suska to specjalista chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych oraz medycyny estetycznej. Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskała w 1983 roku po ukończeniu studiów medycznych. Zawodowo związana była z Akademią Medyczną w Krakowie. Następnym krokiem było odbycie specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych, z których egzamin końcowy I stopnia zdała w 1987 roku. Kilka lat później w wyniku dalszej nauki i zdobywania umiejętności otrzymała dyplom specjalizacji II stopnia z chorób zakaźnych. Została również specjalistką z zakresu medycyny estetycznej kończąc w tym kierunku Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Jestem jednym z pierwszych lekarzy w Polsce zajmujących się medycyną estetyczną. Swoją praktykę czynnie wykonuje od 2004 r, w tym czasie brała udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej.

Zniszczyła mi zdrowie i życie!!! Leczyłam u niej wzw interferonem , zgłaszałam objawy depresji w 3 miesiącu leczenia , mimo tego kontynuowała mi leczenie do roku czasu. Dzisiaj mam ciężką depresje z bezsennością i napadami lęku.