Filtruj terminy

Choroby Zakaźne Kraków

Poradnia Chorób Zakaźnych

Bardzo dużo podróżuję po krajach egzotycznych dlatego czesto potrzebuję porady specjalisty chorób zakaźnych. Pan Jakub jest świetny w tej specjalizacji. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Maria

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Bardzo dobry specjalista z wspaniałym podejsciem do pacjenta,uprzejmy godny polecenia.Lekarz który po wywiadzie w sposób prosty tlumaczy objawy choroby i sposób choroby.Lekarz z powolania i sercem do pomocy -polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Barbara Postawa-Kłosińska

Choroby zakaźne

wizyta już od 150

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Przemiła Pani Doktor,trafiłam do tej Pani przypadkiem, ale wywarła na mnie dobre wrażenie,Polecam !!!
Opinia dodana przez: ilona

lekarz Małgorzata Jawor-Bugajska

Wizyty domowe, Choroby zakaźne

Gabinety Lekarskie Medico

Kraków

świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza, polecam, nie ma lepszego lekarza w okolicy, a wszędzie szukałam.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jacek Mizerski

Choroby zakaźne, Pediatra

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Cudowny lekarz! Ma tak wspaniałe podejście do małych dzieci! I do rodziców - odpowiada na wszystkie pytania odnośnie rozwoju dzieci, które nawet nie są związane z wizytą. Jest taki ciepły i serdeczny! Naprawdę przyjaciel dzieci. A przy tym bardzo rzeczowy, rzetelny i dokładny. Nie wspominając o niesamowicie sprawnym i punktualnym przyjmowaniu pacjentów - zawsze!, nigdy nie czekaliśmy na wejście do gabinetu. Naprawdę godny gorącego polecenia lekarz! Dziękuję za opiekę nad ...
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Anna Gorczyca

Choroby zakaźne, Hepatolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Bardzo kompetentna, dokładna, a mimo tego mająca czas dla pacjenta. Nie działa pochopnie, czeka na wyniki badań zanim podejmie jakieś działania.

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29