lekarz Grzegorz Hille

z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Grzegorz Hille to świetny ginekolog położnik. Od samego początku mu zaufałam- gdyż to zaufanie budzi jego twarz jak się go tylko zobaczy! Trafiłam do niego w 7 miesiącu ciąży- gdyż inny kazał mi już w tym miesiącu rodzić..;/ wysłał mnie na badania do szpitala na Wrocławskiej w celu wykluczenia apotrofii płodu... wyznaczyli mi termin porodu na dwa miesiące poźniej niż wczesniejszy lekarz. wykonał mi masę dodatkowych badan, wszystko dokładnie tłumaczył Kartę ciązy skrupulatnie wypełniał, na każdej wizycie mierzył ciśnienie, ważył, słuchał serduszka dziecka... po ...

wyznaczyli mi termin porodu na dwa miesiące poźniej niż wczesniejszy lekarz.
wykonał mi masę dodatkowych badan, wszystko dokładnie tłumaczył
po porodzie do niego wrociłam... najpierw po połogu - zaproponował antykoncepcję i jej rózne sposoby, zrobił badania a teraz pół roku później
wykrył mi zaawansowaną nadżerkę, a może coś wiecej. skierował mnie do siebie do kliniki Arka na usg, zrobił znowu specjalistyczne badania i teraz jesteśmy w trakcie leczenia.
Ufam mu bezgranicznie, to jeden z niewielu lekarzy który budzi w kobiecie aż takie zaufanie i coś co cieżko określić .
Gorąco go polecam każdej PAni!!!!

Moje drogie Panie, gorąco polecam dr Hille. W moim przypadku podczas pierwszej wizyty podał słuszną diagnozę-czego nie dowiedziałam się od poprzedniego lekarza mimo że leczyłam się u niego bez skutku ponad siedem miesięcy. Dr Hille od razu jasno wyjaśnił mi moją sytuację i stosując się do jego zaleceń wyzdrowiałam. Poza tym, chodząc do przychodni ARKA w której Pan doktor przyjmuje, byłam mile zaskoczona organizacją i atmosferą a także normalnymi jak na Kraków cenami. Poza tym super człowiek -zawsze pomoże w wejściu i zejściu z fotela, co nie zawsze jest proste. A że wesoły i uśmiechnięty- to przy ilości wykonywanej przez niego pracy - powinno być na plus dla jego pacjentek- zawsze z uśmiechem łatwiej pokonać każdy problem. Wiem jedno, wzbudził moje zaufanie bo mnie wyleczył, jeśli zajdę w ciążę to będzie mój lekarz prowadzący. Gorąco pozdrawiam !!

Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Hille. Z dużym zrozumieniem i profesjonalizmem zajął się moim przypadkiem. Dobrał mi takie leczenie,dzięki któremu uniknęłam operacji. Wszystko tłumaczy, nawet wielokrotnie, gdy jest taka potrzeba, bije od niego niesamowity spokój, który tylko dodatkowo utwierdza pacjentkę w przekonaniu, że właściwie trafiła. Dzielnie znosi,z dużą wyrozumiałością, gdy mimo sugestii, pacjentka unika zajścia w ciążę. Nie ocenia i daje wsparcie, gdy pacjentka tego potrzebuje. Zdecydowanie polecam doktora jako człowieka i wspaniałego specjalistę

Chodzę do Doktora Hille już dość długo i nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza, gdyż czuję że ten człowiek naprawdę chce mi pomóc. Zawsze można do Niego zadzwonić, o coś dopytać, jeżeli dzieje się coś niepokojącego podejmuje od razu decyzje. Siła spokoju, brak niepotrzebnej paniki sprawiają że czuję się naprawdę bezpiecznie za co jestem Dr. bardzo wdzięczna. Okazana mi cierpliwość, opanowanie, empatia robią na mnie ogromne wrażenie. Ważne jest też to że Dr. potrafi zawsze rozluźnić atmosferę, a ja niestety często tego potrzebuję. Jeżeli jest taka możliwość to zaprasza na badanie do szpitala. Ten lekarz to nawet nie pierwsza liga, to EKSTRAKLASA:)

Pan doktor to profesjonalista i cudowny człowieka.Genialne wyczucie przy podejściu do zestresowanej pacjentki , sprawiło że nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa. Może to dziwnie zabrzmi, ale wizyty u doktora Hillego to przyjemność. Po pierwsze wiem, że jestem w dobrych rękach więc nie stresuje się idąc na wizytę, wszelkie badania wykonuje bardzo delikatnie. Po drugie nawet jeśli mnie coś niepokoi to Pan doktor potrafi uspokoić, wytłumaczyć i odpowiada nawet na, pewnie czasem śmieszne, pytania pacjentki. Niezwykle go cenię za widzę i umiejętności, ale również za to ludzkie, wyrozymiałe i pełne empatii podejście. Oby więcej specjalistów na takim poziomie jak doktor Hille!

Jestem pacjentką dr Grzesia Hille już 2 lata. Jest przesympatyczny, zawsze z umiechem wita pacjentki, ma w gabinecie USG oraz inne urządzenia do badań. Wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Nie przepisuje leków na siłę i ma zdrowe podejscie do różnych dolegliwosci. Mi w okresie połogu bardzo pomógł - miałam problemy z karmieniem, z gronkowcami na piersiach, z uciążliwą wysypką. Jesli chodzi o wizyty prywatne to koszt wynosi 100 zł (ale uwaga ta dotyczy gabinetu na Królowej Jadwigi). Jesli potrzeba przyjmuje również w szpitalu na Wrocławskiej. Moją ciążę prowadził bez zarzutu - jestem mamą małego Krzysia. Gorąco polecam tego lekarza.

bardzo sympatyczny,ma ciepłe podejście do pacjentki,faktycznie z jego ust nie padnie pojęcie "płód".to od razu jest dzieciątko...chodziłam do dr Hille państwowo i na moje szczęście trafiłam na niego przy porodzie...okazało się że dla niego nieważne jest czy to pacjentka,która chodziła prywatnie czy na fundusz (dla innych lekarzy tylko to się liczy)...opiekuje się każdą pacjentką nawet nie swoją.codziennie przed wizytą pyta o samopoczucie...jak trafiłam na porodówkę badał mnie inny lekarz.spojrzał w kartę ciąży i... "a to nie moja pacjentka,niech sobie Grzesio ją bada"...Bogu dzięki że jest taki doktor jak pan Grzegorz.

W mojej opinii Lekarz jak najbardziej godny polecenia, potrafi obniżyć towarzyszący badaniu stres swoim poczuciem humoru, jednocześnie zachowując przy tym pełen profesjonalizm. W pełni informuje o sposobie przeprowadzenia danego badania oraz o tym dlaczego dane badanie jest wymagane. Do Doktora trafiłam przypadkowo, gdyż moja dotychczasowa lekarz prowadząca ciążę była na urlopie. Pod koniec 35 t.c. wykrył u mnie małowodzie i z miejsca skierował na oddział dzięki temu pewnie uratował nasz mały Skarb- dziękujemy Panie Doktorze. Po szczęśliwym rozwiązaniu bez najmniejszych wątpliwości postanowiłam uczęszczać do Dr. Hillego

Według mnie rewelacyjny lekarz. Ma bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Trafiłam do niego po kilku poronieniach i po wizytach u kilku różnych specjalistów, którzy kazali "próbować do skutku". Bardzo wnikiwie przeanalizował nasz przypadek, zalecił dodatkowe badania i leczenie, no i uchronił przed kolejną porażką. Ciąża przebiegała bez problemów, choć cały czas pod szczególnym nadzorem Pana Doktora. Miałam ten komfort, że mogłam zadzwonić z każdym niepokojącym objawem, zgłosić się na wizytę i szybko rozwiać wszelkie obawy. Dziś jestem szczęśliwą mamą 4-letniego zdrowego i cudnego chłopczyka.

Doktor Hille jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam.Wiele lat chorowałam na zapalenie jajników i wielu lekarzy nie było mi w stanie pomóc,dopiero po zastosowanym leczeniu przez doktora doczekaliśmy się z meżem ukochanej córeczki. Teraz z czystym sumieniem polecam doktora jako człowieka i wspaniałego specjalistę

z meżem ukochanej córeczki.