lekarz Grzegorz Hille

bardzo sympatyczny,ma ciepłe podejście do pacjentki,faktycznie z jego ust nie padnie pojęcie "płód".to od razu jest dzieciątko...chodziłam do dr Hille państwowo i na moje szczęście trafiłam na niego przy porodzie...okazało się że dla niego nieważne jest czy to pacjentka,która chodziła prywatnie czy na fundusz (dla innych lekarzy tylko to się liczy)...opiekuje się każdą pacjentką nawet nie swoją.codziennie przed wizytą pyta o samopoczucie...jak trafiłam na porodówkę badał mnie inny lekarz.spojrzał w kartę ciąży i... "a to nie moja pacjentka,niech sobie Grzesio ją bada"...Bogu dzięki że jest taki doktor jak pan Grzegorz.

z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Grzegorz Hille to świetny ginekolog położnik. Od samego początku mu zaufałam- gdyż to zaufanie budzi jego twarz jak się go tylko zobaczy! Trafiłam do niego w 7 miesiącu ciąży- gdyż inny kazał mi już w tym miesiącu rodzić..;/ wysłał mnie na badania do szpitala na Wrocławskiej w celu wykluczenia apotrofii płodu... wyznaczyli mi termin porodu na dwa miesiące poźniej niż wczesniejszy lekarz. wykonał mi masę dodatkowych badan, wszystko dokładnie tłumaczył Kartę ciązy skrupulatnie wypełniał, na każdej wizycie mierzył ciśnienie, ważył, słuchał serduszka dziecka... po ...

wyznaczyli mi termin porodu na dwa miesiące poźniej niż wczesniejszy lekarz.
wykonał mi masę dodatkowych badan, wszystko dokładnie tłumaczył
po porodzie do niego wrociłam... najpierw po połogu - zaproponował antykoncepcję i jej rózne sposoby, zrobił badania a teraz pół roku później
wykrył mi zaawansowaną nadżerkę, a może coś wiecej. skierował mnie do siebie do kliniki Arka na usg, zrobił znowu specjalistyczne badania i teraz jesteśmy w trakcie leczenia.
Ufam mu bezgranicznie, to jeden z niewielu lekarzy który budzi w kobiecie aż takie zaufanie i coś co cieżko określić .
Gorąco go polecam każdej PAni!!!!

wczoraj byłam u Doktora pierwszy raz. Moja szwagierka chodzi do niego odkąd jest w ciąży i bardzo go chwali. Dr jest delikatny, wyjaśni wszystko dokładnie, a nawet antybiotyki niezbyt drogie przepisuje. Wcześniej dostawałam u innego lekarza takie za ponad 100 zł, a teraz zaledwie 35 zł zapłaciłam za antybiotyki. Polecam tego lekarza

Świetny specjalista!!! Kompetentnie udziela informacji i stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Moim zdaniem jest bardzo miły. Warto do niego iść na wizytę, żeby mieć pewność co do swojego stanu zdrowia. A i jeszcze jedno: umawiajcie się do doktora na wizyty w przychodni Arka na Salwatorze ( koszt wizyty 100 zł). Ta sama wizyta w Medicinie na Barskiej kosztuje już od 120 zł wzwyż!!! Nie wiem o co chodzi ale ja nie zamierzam przepłacać!!

Do dr Hille chodzę już ponad 4 lata. Ani razu podczas tych kilku lat nie odniosłam wrażenia, że jest znudzony moimi pytaniami, nie odniosłam również wrażenia, że pieniądze są najważniejsze. To świetny specjalista i co ważne inteligentny człowiek z poczuciem humoru. Nie owija w bawełnę i to w nim cenię najbardziej.

witam chodzę do tego lekarza już jakiś rok czasu trafiłam do niego dzięki znajomej i uważam ze jest świetnym specjalistą od spraw nietrzymania moczu. odpowiada na wszystkie zadane mu pytania ma czas dla pacjentek w ciągu kilku wizyt powiedział mi co i jak .... operował mnie w klinice ginekologicznej aka i jestem bardzo zadowolona z efektów POLECAM GO !!!!!

Moje drogie Panie, gorąco polecam dr Hille. W moim przypadku podczas pierwszej wizyty podał słuszną diagnozę-czego nie dowiedziałam się od poprzedniego lekarza mimo że leczyłam się u niego bez skutku ponad siedem miesięcy. Dr Hille od razu jasno wyjaśnił mi moją sytuację i stosując się do jego zaleceń wyzdrowiałam. Poza tym, chodząc do przychodni ARKA w której Pan doktor przyjmuje, byłam mile zaskoczona organizacją i atmosferą a także normalnymi jak na Kraków cenami. Poza tym super człowiek -zawsze pomoże w wejściu i zejściu z fotela, co nie zawsze jest proste. A że wesoły i uśmiechnięty- to przy ilości wykonywanej przez niego pracy - powinno być na plus dla jego pacjentek- zawsze z uśmiechem łatwiej pokonać każdy problem. Wiem jedno, wzbudził moje zaufanie bo mnie wyleczył, jeśli zajdę w ciążę to będzie mój lekarz prowadzący. Gorąco pozdrawiam !!

Doktor Hille to specjalista najwyższej klasy. Zgadzam się z powyższymi opiniami. Jestem jego pacjentką od ponad 5 lat i nie mieszkam w Krakowie. Wolę dojechać do pana Doktora niż korzystać z usług innych lekarzy. Jest kompetentny i profesjonalny, z poczuciem humoru. Wizyta przebiega zawsze w świetnej atmosferze, czuję się wysłuchana, uzyskuję odpowiedzi na wszystkie rozterki i pytania. Polecam wszystkim wstydliwym Paniom!

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO MIAŁAM OKAZJE POZNAĆ:) polecam wszystkim Pania które dbaja o siebie i swoje zdrowie!! Bardzo ciepły, miły, sympatyczny, konkretny, kompetentny lekarz:) polecam:)

Wspaniały lekarz. Jest to lekarz typowo z powołania, można mu zaufać w 100%. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i również przyjacielem! W zeszłym roku wyleczył mi torbiela w miesiąc czasu gdzie inni kierowali mnie na operacje! Dzięki niemu mam wspaniałą córkę. Prowadził moją ciążę od samego początku do końca. Można się go o wszystko wypytać, zawsze odpowie na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśni. Jest to lekarz, do którego trafiłam poprzez swoją mamę i zostanę u niego już do końca!