lekarz Grzegorz Hille

Dziękuję doktorze Hille za prawidłowa diagnozę i zabieg. To moj pierwszy miesiac od ponad dwudziestu lat bez bólu. Codziennie jestem wdzięczna.

Witam serdecznie, dr Hille moim zdaniem jest lekarzem z powołania, naprawdę godnym polecenia, na wszystko zwraca uwagę, zaleca badania jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, podchodzi z zaangażowaniem i indywidualnie, bardzo profesjonalnie. Będąc na wizycie nie czuje się żadnego skrępowania, cierpliwie wszystko wyjaśnia. Wizyta utwierdziła mnie wraz z mężem, iż będziemy spokojniejsi, jeśli to właśnie Pan dr będzie prowadził naszą ciążę. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

W mojej opinii Lekarz jak najbardziej godny polecenia, potrafi obniżyć towarzyszący badaniu stres swoim poczuciem humoru, jednocześnie zachowując przy tym pełen profesjonalizm. W pełni informuje o sposobie przeprowadzenia danego badania oraz o tym dlaczego dane badanie jest wymagane. Do Doktora trafiłam przypadkowo, gdyż moja dotychczasowa lekarz prowadząca ciążę była na urlopie. Pod koniec 35 t.c. wykrył u mnie małowodzie i z miejsca skierował na oddział dzięki temu pewnie uratował nasz mały Skarb- dziękujemy Panie Doktorze. Po szczęśliwym rozwiązaniu bez najmniejszych wątpliwości postanowiłam uczęszczać do Dr. Hillego

Serdecznie polecam dr. Hille. Każda z nas szuka lekarza godnego zaufania, miłego,rzetelnego... i choc dr Hille wszystkie te cechy posiada to przyznam szczerze, że dla mnie najwazniejsze jest, że zawsze mogłam na Nim polegać co daje ogromne poczucie spokoju o własne zdrowie! Bardzo dziękuję doktorze za poświęcony mi czas..

Bardzo dziękuję doktorze za poświęcony mi czas..

Pan doktor to profesjonalista i cudowny człowieka.Genialne wyczucie przy podejściu do zestresowanej pacjentki , sprawiło że nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa. Może to dziwnie zabrzmi, ale wizyty u doktora Hillego to przyjemność. Po pierwsze wiem, że jestem w dobrych rękach więc nie stresuje się idąc na wizytę, wszelkie badania wykonuje bardzo delikatnie. Po drugie nawet jeśli mnie coś niepokoi to Pan doktor potrafi uspokoić, wytłumaczyć i odpowiada nawet na, pewnie czasem śmieszne, pytania pacjentki. Niezwykle go cenię za widzę i umiejętności, ale również za to ludzkie, wyrozymiałe i pełne empatii podejście. Oby więcej specjalistów na takim poziomie jak doktor Hille!

Według mnie rewelacyjny lekarz. Ma bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Trafiłam do niego po kilku poronieniach i po wizytach u kilku różnych specjalistów, którzy kazali "próbować do skutku". Bardzo wnikiwie przeanalizował nasz przypadek, zalecił dodatkowe badania i leczenie, no i uchronił przed kolejną porażką. Ciąża przebiegała bez problemów, choć cały czas pod szczególnym nadzorem Pana Doktora. Miałam ten komfort, że mogłam zadzwonić z każdym niepokojącym objawem, zgłosić się na wizytę i szybko rozwiać wszelkie obawy. Dziś jestem szczęśliwą mamą 4-letniego zdrowego i cudnego chłopczyka.

Jestem pacjentką dr Grzesia Hille już 2 lata. Jest przesympatyczny, zawsze z umiechem wita pacjentki, ma w gabinecie USG oraz inne urządzenia do badań. Wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Nie przepisuje leków na siłę i ma zdrowe podejscie do różnych dolegliwosci. Mi w okresie połogu bardzo pomógł - miałam problemy z karmieniem, z gronkowcami na piersiach, z uciążliwą wysypką. Jesli chodzi o wizyty prywatne to koszt wynosi 100 zł (ale uwaga ta dotyczy gabinetu na Królowej Jadwigi). Jesli potrzeba przyjmuje również w szpitalu na Wrocławskiej. Moją ciążę prowadził bez zarzutu - jestem mamą małego Krzysia. Gorąco polecam tego lekarza.

doktor operowal u mnie wysilkowe nieczymanie moczu. bardzo pomoglo. swietny pan jest panie doktoże. swietny lekarz i do tego chłop z humorem! po operacji duża poprawa nastała. czuje sie bardzo dobrze i pozdrawiam

Jestem pacjentką Doktora... od 10 lat /aż się sama zdziwiłam/. Prowadził moje dwie ciąże - potwierdzam oaza spokoju. Obie ciąże nie były idealne, miałam problemy, ale zawsze potrafił mnie na tyle uspokoić i wytłumaczyć, że przestawałam panikować. Każdemu polecam takiego lekarza. A gabinet stoi jeszcze Panią Dorotą - przesympatyczną pielęgniarką:) Dziękuję za długoletnią opiekę - ja i moi dwaj chłopcy. Iza

Chodzę do Doktora Hille już dość długo i nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza, gdyż czuję że ten człowiek naprawdę chce mi pomóc. Zawsze można do Niego zadzwonić, o coś dopytać, jeżeli dzieje się coś niepokojącego podejmuje od razu decyzje. Siła spokoju, brak niepotrzebnej paniki sprawiają że czuję się naprawdę bezpiecznie za co jestem Dr. bardzo wdzięczna. Okazana mi cierpliwość, opanowanie, empatia robią na mnie ogromne wrażenie. Ważne jest też to że Dr. potrafi zawsze rozluźnić atmosferę, a ja niestety często tego potrzebuję. Jeżeli jest taka możliwość to zaprasza na badanie do szpitala. Ten lekarz to nawet nie pierwsza liga, to EKSTRAKLASA:)