Ginekolog Położnik Kraków

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

wizyta już od 40
Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Medycyna estetyczna

wizyta już od 60
Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi ...
Opinia dodana przez: Paula
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Milewicz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnie Lekarskie"
ulica Sadowa 9

Kraków Ginekolog położnik lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji
Mikołaja Kopernika 21

wizyta już od 60
Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

wizyta już od 60
To zadziwiające, że tak młody lekarz może być tak dobrym lekarzem... Doktor Kałamacki wydaje się być naprawdę zainteresowany problemami swoich pacjentów. Zgłosiłam się do niego, ponieważ od jakiegoś czasu nie miesiączkowałam, a doktor Kałamacki wydawał się być tym naprawdę przejęty. Pan doktor od razu zlecił mi odpowiednie badania. Obecnie czekam na wyniki, na kolejną wizytę jestem umówiona w przyszłym tygodniu, ale... jakoś przestałam się obawiać. Mam wrażenie, że nie mam ...
Opinia dodana przez: Julianna
Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

wizyta już od 100
Pełen profesjonalizm, świetny lekarz, świetne podejscie do pacjenta, w pełni poświęcony czas, mila i życzliwa atmosfera w czasie wizyty, polecam z całego serca, jak zawsze jestem bardzo, bardzo zadowolona po wizycie. Dziękuję I. Michalska
Opinia dodana przez: Izabela
Kraków Ginekolog położnik dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Docent jest nieocenionym specjalistą. To jak prowadzi pacjentkę jest zjawiskowe. Spokojnie, rzeczowo niezwykle skrupulatnie, konsultują z innymi specjalistami. Potrafi zaradzić tam gdzie inni rozłożyli ręce. Byłam jego pacjentką w SCM clinic i bardzo serdecznie go wszystkim kobietom ze schorzeniami piersi i ginekologicznymi polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Anna Horbaczewska

dr n. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 60
Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ginekolodzy położnicy w Krakowie