lekarz Grzegorz Hille

Mam 39 lat.Jestem mamą 18-latki.Pierwszy raz trafiłam do dr Hille w wieku 15 lat. Byłam przez niego operowana.Wspominam Go jak sympatycznego lekarza.Potem przez kilkanaście lat chodziłam do innych, ale już nigdy nie spotkałam lekarza o takim podejściu do pacjentki.Odnalazłam Go niedawno przez przypadek, kiedy to moja córka zaczęła mieć pewne problemy kobiece.Dosłownie po paru dniach została skierowana przez dr Hille na oddział ginekologiczny do szpitala Wojskowego na Wrocławskiej i tam będąc pod Jego opieką, zostały rozpoznane jej problemy zdrowotne. Do tej pory jest pod Jego opieką, a wszelkie dolegliwości minęły.Dzięki Niemu moja nastolatka nie ma oporów w dbaniu o swoje zdrowie

Świetny lekarz. Pierwszy raz byłam u doktora ale z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Wizyta miała trwać 15 min . ale trwała prawie 30min. Pan doktor wszystko dokładnie zmierzył na USG wytłumaczył, pokazał. Nic nie było na chybcika. Życzyłabym sobie aby więcej lekarzy podchodziło tak do pacjentek. Jestem mega zadowolona.Wiem, że znalazłam "swojego" lekarza.

Doktor Hille to świetny specjalista. Konkretny, cierpliwy, opanowany, przy tym pełen empatii i profesjonalizmu. Dla mnie najważniejsze jest to, że jest przy pacjentce nie tylko wtedy, kiedy jest wszystko dobrze, ale przede wszystkim wtedy, kiedy naprawdę potrzebuje jego pomocy. Ja się nie zawiodłam. Doświadczenie i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziękuję za opiekę, troskę i udzieloną pomoc. Wszystkim trzeźwo myślącym pacjentkom (nie histerycznym, chcącym mieć w lekarzu przyjaciółkę czy psychologa, ale świetnego specjalistę) szczerze polecam.

Byłam u niego pierwszy raz tydzień temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, zawsze chodziłam do pań, ale po tej wizycie stwierdziłam, ze teraz będę już chodziła tylko do niego :) bardzo miły, kontaktowy, delikatny... bada dokładnie i wszystko tłumaczy - a dla mnie to było bardzo ważne, bo moją "przypadłość" mam pierwszy raz w życiu i nie wiedziałam o tym nic... wszystko dokładnie mi Pan doktor wyjaśnij, zlecił badania i uspokoił mnie :) Bardzo polecam :)

Pan Doktor niedawno uratował moje narządy, pomimo iż mięśniaki były ogromne, a ja miałam niespodziewany brak krzepliwości krwi na stole operacyjnym. Mam nadzieję, że jeszcze mi się uda urodzić z nim dziecko zanim ucieknie na emeryturę. Superman i batman w jednym. Płakać mi się chce ze wzruszenia, bo jest wybitnym operatorem i człowiekiem!

Najlepszy ginekolog i operator!!!!!Jedyny lekarz,który szuka innych rozwiązań,kiedy inni nie dają już nadzieii. Leczył moją mamę z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem i świetnymi efektami. Niestety lekarze ginekolodzy z innych krakowskich szpitali postawili na niej krzyżyk a Pan doktor potrafił ją od tej śmierci uchronić. Dziękujemy!

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Doktora Hille -diagnoza trafiona na pierwszej wizycie(po 4 mylnych konsultacjach u innych lekarzy). Zaproponował zabieg w klinice ginekologicznej Arka na Królowej Jadwigi . W obecnej chwili jestem po tymże zabiegu i czekam na zdjęcie szwów-dodam,że już widzę ogromną poprawę i po 6 latach pozbyłam się bólu:}:} . Dodam również,że jest to przesympatyczny i spokojny człowiek, doskonale potrafi" rozładować" napięcie w trakcie wizyty. Polecam również klinkę ARKA .Będąc 3 razy w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika nie otrzymałam takiej opieki jak w Arce.