lekarz Rafał Ufnalewskilekarz Rafał Ufnalewski - zdjęcie profilowe

lekarz Rafał Ufnalewski

Pan Doktor prowadził naszą pierwszą ciążę, jest to lekarz który lubi całym sercem swoją robotę , Pan Doktor dobrze zna swoją robotę , każda wizyta to była przyjemność. Dziękujemy za prowadzenie naszej ciążę. Nadal wszystkie wizyty do ginekologa to będzie tylko u Pana Rafała Ufnalewskiego . Z całego serca polecam Pana Doktora .

Z całego serca polecam Pana Doktora .

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, lekarz wszystko spokojnie wyjaśnił mi, nie spieszył się, polecam.

Wspaniały lekarz. Chodzę do Pana doktora od kilku lat i nie spotkałam lekarza ginekologa,któremu mogłabym tak zaufać jak doktorowi Ufnalewskiemu.

Wspaniały lekarz.

Dla każdej kobiety lekarz ginekolog to bardzo ważny specjalista. Ja po wizytach u Doktora z całego serca mogę polecić go każdej kobiecie. Diagnoza, leczenie i samo tłumaczenie choroby na najwyższym kompetentnym poziomie. Inny lekarz nie był w stanie stwierdzić endometriozy a Doktor jednym prostym bezbolesnym badanie podał trafną diagnozę. Dobrze, że są takie portale jak ten, chociaż oceniając Doktora mogę w jakimś stopniu wyrazić moje podziękowania za poprawienie mojego stanu zdrowia. Z całego serca polecam Doktora każdej kobiecie.

Z całego serca polecam Doktora każdej kobiecie.

Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Delikatny i zawsze tłumaczy przebieg leczenia. Specjalista godny polecenia!

Przekazuję serdeczne podziękowania za opiekę lekarską, no i oczywiście jej skuteczne rezultaty :))))))))

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

Nie da się wyleczyć pacjenta gdy leczy się objawy a nie przyczynę. Brak badań dotyczace przyczyn nieprawidlowosci , brak badan sprawdzajacych kurację czy jest skuteczna. W ciemno następny hormon. To nie leczenie to zgaduj zgadula . Straszenie guzem , bezplodnoscia !!! Na jakiej podstawie ???

Razem z żoną zostaliśmy skierowani do lekarza pierwszego kontaktu bo drugi nam nie wyszedł. Ciężki przypadek. Póżniej zostaliśmy przekierowani do doktora Rafała z polecenia i jest świetnie. Diagnoza w pełni trafiona. Zadowolony mąż Dariusz wraz z rodziną.

Byłam bardzo zaskoczona jak miła może być wizyta u ginekologa. Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wysłuchał moich często średnio sprecyzowanych obaw, traktował mnie poważnie i wykrył w USG to, czego inni lekarze nie dostrzegli. Doktor jest bardzo taktowny i szarmancki. Kiedy juz ubrana dochodziłam do jego biurka wstał i poczekał aż ja usiądę, dopiero sam usiadł, po czym wszystko powoli i dokładnie wyjaśnił. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania.