lekarz Rafał Ufnalewskilekarz Rafał Ufnalewski - zdjęcie profilowe

lekarz Rafał Ufnalewski

Polecam Pana Rafała, prowadził dwie ciąże żony. Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu. Miły, uprzejmy oraz godny zaufania.

Bardzo rzetelny lekarz.Widać że pracuje z powołania a nie dla pieniędzy.Bardzo mi pomógł.Mogę go polecić w 100 procentach.Koleżanki które chodzą do doktora też go chwalą.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim panią

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim panią

To najlepszy ginekolog jakiego dotychczas poznalam. Pierwszy raz jestem tak bardzo zadowolona z wizyty... Naprawdę świetny fachowiec, sumienny, miły, bada delikatnie, udziela rzetelnych informacji, nie przyspiesza wizyt, tlumaczy wszystko, stwarza milą atmosferę. Polecam! Dodatkowo studentki maja zniżki, Usg z wizyta 80 zl!

Szczerze mówiąc nie poszłam do tego lekarza z polecenia. Na tej właśnie stronie znalazłam opinie. Uwierzyłam i poszłam. Niesamowity lekarz, bardzo delikatny, spokojny. Odpowiada na każde pytania, rzeczowy, kompetentny. Zamierzam do niego chodzić i mam nadzieje że nie zawiedzie zaufania, które u mnie zdobył.

Dzisiaj byłam u Pana Doktora w Gabinecie przy Aleji Pokoju. To prawda , że doktor ma dużo pacjentek i trzeba długo zaczekać. Ale uważam , że naprawdę warto. Świetny diagnosta o wysokiej kulturze osobistej. Bardzo mi pomógł. Napewno polecę go wszystkim koleżankom.Poza tym ma duże zniżki dla studentów.

Dzisiaj byłam u Pana Doktora w Gabinecie przy Aleji Pokoju.

Bardzo dobry lekarz, bardzo konkretny. Prowadzi mnie teraz w ciąży. Poprzednio wyleczył mnie, gdzie inni załamywali ręce i chcieli kroić. To naprawdę świetny fachowiec i w dodatku bardzo miły. Pełna kultura.

Chodzę od niedawna do tego lekarza, z polecania znajomej. Ona chwaliła go, że taki delikatny itd. Ja też muszę przyznać, że jest wręcz rewelacyjny. Nie chodzi tu o uśmiechy i formy grzecznościowe, ale o rzeczowość i konkretność, które najbardziej sobie cenię zwłaszcza u lekarzy którzy mnie leczą. Ten lekarz jest naprawdę godny polecenia.

Jestem studentką, dzięki zniżce za wizytę wraz z USG, zapłaciłam 70 zł. Koszt cytologii to 40 zł. Każda jego decyzja, sposób leczenia jest oparta o sensowną teorię. Naprawdę polecam.

Bardzo dobry lekarz.Prowadzi teraz drugą moją ciąże.Wszystko perfekcyjnie. Nie przeszkadza mi nawet odległość, bo dojeżdżam z Londynu.Uważam, że naprawdę warto.