Lekarze Internista Kraków

Internista
                                       dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Internista, Alergolog

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są ...
Opinia dodana przez: Kasiaczek
 Endokrynolog
                                       dr n. med. Agata Jabrocka-Hybel

dr n. med. Agata Jabrocka-Hybel

Endokrynolog, Lekarz medycyny nuklearnej

Najlepsza p. doktor Endokrynolog, polecam w 100%, pomogła mi bardzo w leczeniu, badaniach i ogólnie. Miła, sympatyczna , zawsze doradziła...jeździłem też do Krakowa na wizyty... ( wykryto u mnie m.in osteoporozę o której nawet nie wiedziałem) przepisane mam leki, wyniki są bardzo dobre...dziękuję jeszcze raz za wszystko.
Opinia dodana przez: Robert
Pasjonat.Lekarz z najwyższej pólki.Walczy o zdrowie pacjenta.Jest ze mną od ośmiu lat,które otrzymałem od Profesora choć inni nie dawali mi szans życia.
Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy . Jestem pacjentką Doktora od czterech lat i tylko dzięki opiece Doktora dobrze się czuję i choroba została opanowana. Doktor Sokołowski to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego specjalistę i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria Sala
 Gastroenterolog
                                       prof. dr hab. n. med. Tomasz Mach

prof. dr hab. n. med. Tomasz Mach

Gastroenterolog, Internista

Chciałabym w tym miejscu napisać kilka zdań na temat uczciwości pana profesora. Nie dalej jak około 8 m-cy temu zgłosiłam sie do pana Profesora o poradę lekarską ( z resztą z polecenia znajomej).Mój problem polegał na tym, że od około roku miałam nieustanne biegunki, a lekarze w moim miejscu zamieszkania nie potrafili mi pomóc. Byłam wykończona fizycznie i psychicznie. Był uprzejmy, po przeanalizowaniu wyników badań jakie posiadałam zasugerował, że może ...
 Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Krzysztof Sładek

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Sładek

Internista, Alergolog

Rewelacyjny pod każdym względem: kompetencje, umiejętności, wiedza, wspaniały lekarz , a przede wszystkim człowiek
Opinia dodana przez: kama
Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian
Doktor Piotr Pastwa - bardzo dobry lekarz, uprzejmy, dokładny, wszystko wytłumaczy, bardzo dobry człowiek budzi zaufanie - każdemu bym poleciła Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra Spolnik
Jedna wizyta wystarczyła u Pana Dr Łukasza Tekieli, która spowodowała iż poczułam się lepiej. Bardzo życzliwy, niezwykle sympatyczny, spokojny i wyważony lekarz, który posiada ogromną wiedzę a przy tym wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Panie Doktorze - dziękuję - zanim trafiłam do Pana męczyłam się prawie pół roku - trudno znaleźć odpowiednie słowa aby wyrazić swoją wdzięczność.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.
Opinia dodana przez: Jolanta
Wspaniały lekarz i nadzwyczajny człowiek. Świetny specjalista i operator, uratował mnie od bypassów i pomógł w innych sprawach , chociaż nie musiał. Niech dobry Bóg ma go i jego rodzinę w swojej opiece za wszystko dobro, które czyni.
Opinia dodana przez: Danuta
Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz zauważył nie tylko problem, z którym się do niego zgłosiłam, ale przepisał leki na zupełnie inną dolegliwość, na którą nikt inny nie zwrócił uwagi i wydawała się czymś, z czym trzeba po prostu żyć. Zapytał też, czy badam znamiona, na co też nikt nigdy nie zwraca uwagi. Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjentem.
Zarówno tego lekarza jak i Oddział Hematologii który prowadzi mozna stawiac za wzór.Niezwykle uprzejmy,z ogromna wiedzą i umiejetnością rozmowy z pacjentami i ich rodzinami.Osoba z mojej rodziny była diagnozowana na tym oddziale-w ciagu dwóch dni otrzymała kompletną diagnozę,rozpoznanie i leczenie.Cały zespół,lekarze,pielegniarki,reszta personelu włacznie z bardzo życzliwą panią sekretarką-wielkie brawa.
Doktor Mruk poleciła mi inna koleżanka, która leczy się u niej od lat w SCM clinic. Przyznam, że szłam bez przekonania , bo przy mojej chorobie nie potrafię zliczyć, u ilu byłam lekarzy i żaden nie potrafił poradzić sobie z moim ciągłym złym samopoczuciem. Naprawdę miłe zaskoczenie, Pani doktor całkowicie zmieniła mi lekarstwa i dawkowanie i wreszcie podziałało. Od czasu bycia pod jej opieką moje zdrowie diametralnie poprawiło się, mam ...
Opinia dodana przez: Kasia
Wspaniały lekarz . Trafna diagnoza i trafiony lek. Poza tym nie stwarza dystansu i chętnie wysłuchuje pacjenta .
Opinia dodana przez: Anna

Małgorzata Zawiślan

Internista, Lekarz rodzinny

WSPANIAŁA LEKARKA, konkretna, bardzo kompetentna, jej diagnozy są w 100% trafne, jest dociekliwa, nie szczędzi badań w celu postawienia trafnej diagnozy. Przy Niej pacjent nie czuje się anonimowo. Zdarzało się, że Pani Doktor dzwoni po wizycie, bo: "Jeszcze pomyślałam, że zrobimy...". Gdy zna wyniki (zanim ja je otrzymam) i coś uważa jest nie tak, sama dzwoni z informacją i zaleceniem. Nigdy nie odmówiła konsultacji, nawet kosztem czasu prywatnego. Pani dr ...
Opinia dodana przez: Halina