Internista Kraków

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Dietetyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika
Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Opinia dodana przez: daria

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Vox Naturae
Ul. Rzemieślnicza 1
Kraków

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

Internista Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Medycyna estetyczna, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są świetne i ciesze się że zdecydowałam się na tej wybór, polecam!

Opinia dodana przez: Kasiaczek
Internista Kraków dr n. med. Donata Ryś

ul. Grzegórzecka 67c/U6

Dr Ryś prowadzi mnie od wielu lat (astma), jest dobrym lekarzem i dobrym człowiekiem. Polecam.

Internista Kraków lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

wizyta już od 110

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
31-052 Salwator, Kraków

Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam

Opinia dodana przez: Agnieszka
Internista Kraków dr n. med. Wojciech Sydor

dr n. med. Wojciech Sydor

Internista, Immunolog

wizyta już od 100

ul. Grzegórzecka 67c/U6

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, kompetentny, miły, świetny specjalista godny polecenia, poświeca pacjentom tyle czasu ile potrzeba

Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Katarzyna Mruk

Internista, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Heila 9/27

Jedna wizyta wystarczyła u Pana Dr Łukasza Tekieli, która spowodowała iż poczułam się lepiej. Bardzo życzliwy, niezwykle sympatyczny, spokojny i wyważony lekarz, który posiada ogromną wiedzę a przy tym wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Panie Doktorze - dziękuję - zanim trafiłam do Pana męczyłam się prawie pół roku - trudno znaleźć odpowiednie słowa aby wyrazić swoją wdzięczność.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.

Opinia dodana przez: Jolanta

Interniści w Krakowie