lekarz Piotr Pastwa

Doktor Piotr Pastwa - bardzo dobry lekarz, uprzejmy, dokładny, wszystko wytłumaczy, bardzo dobry człowiek budzi zaufanie - każdemu bym poleciła Pana Doktora.

Z całego serca polecam doktora Piotra. Dawno nie byłam u tak dokładnie przeprowadzającego wywiad lekarza. Bardzo profesjonalny, ale również sympatyczny. Już za każdym razem będę umawiać wizyty do niego.

Wspaniały lekarz bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Bardzo dokładnie przeprowadził wywiad na temat problemu z którym przyszłam. Polecam w 100%

Emanuje Judymem XXI-wieku.Wyrazisty,kompetentny partner do pełnego wywiadu lekarskiego,Nie omieszka sugestywnie i stanowczo właściwie doradzić.S u p e r

Wspaniały lekarz! Tyle czasu i uwagi, które mi poświęcił nie można pozostawić bez komentarza. Lekarz z powołania, zainteresowany pacjentem, bardzo kulturalny, spokojny i zwyczajnie dobry człowiek. Nie bagatelizuje pacjenta ani jego obaw, chętnie rozmawia i wyjaśnia wszystko. Gdybym mogła, chodziłabym na wizyty tylko do niego!

Gdybym mogła, chodziłabym na wizyty tylko do niego!

Serdecznie polecam wizyte u Pana Piotra. Pan Piotr jest osoba bardzo skrupulatna, przeprowadza kompletny wywiad nie tylko z zakresu pokrywajacego sie z jego dziedzina, ale pyta rowniez o inne choroby, objawy, wizyty u innych lekarzy i patrzy na sprawe calosciowo. Dodatkowo przy tym wszystkim jest niezwykle sympatycznym i kulturalnym czlowiekiem.

Brakuje gwiazdek aby móc ocenić pana doktora. Dokładny lekarz, a przy tym dobry człowiek. Prawdziwy współczesny Judym. Poświęca dużo czasu na każdego pacjenta, nigdy nie odmawia pomocy, pamięta wszystkich pacjentów, wszystko cierpliwie tłumaczy. Emanuje dobrocią i ogromną wiedzą medyczną. Dziękuję mu z całego serca za troskę i polecam każdemu.

Od kilku dni jest lekarzem prowadzącym leczenie mojej żony w szpitalu im.Józefa Dietla w Krakowie ul.Skarbowa 4.Bardzo rzeczowy i skrupulatny i dociekliwy lekarz.Miło spotkać się z takim profesjonalizmem.

Bardzo uprzejmy i cierpliwy. Wysłucha pacjenta, dokładnie wytłumaczy. Bardzo polecam. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje ?

Czy ktoś wie gdzie przyjmuje ?