Lekarze Internista Kraków

Internista, Kardiolog

REVITA
oś Kolorowe 21/213 I piętro
Kraków

Pan doktor, to przede wszystkim dobry człowiek. Lekarzy z takim podejściem do pacjenta jest niewielu.. Spokojnie wytłumaczył przyczynę mojego nadciśnienia i rozwiał wszystkie moje wątpliwości... Wyszłam z gabinetu czując się dobrze zaopiekowana kardiologicznie. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne.

lekarz Iwona Erd

Internista, Endokrynolog

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Pierwszy raz trafiłam na taki profesjonalizm i uprzejmość u lekarza endokrynologa. Pani poświęciła dużo uwagi dokładnemu wywiadowi, dokładnie tłumaczyła o samej chorobie i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Leczyłam się od 3 lat na niedoczynność tarczycy, i pierwszy raz dowiedziałam się tak dużo na temat tej przypadłości i leczenia, wyszłam nie tylko z receptą na tabletki. Zdecydowania godna polecenia Pani doktor!
Opinia dodana przez: Judyta

dr n. med. Piotr Adam Krawiec

Internista, Reumatolog

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie
ulica Skarbowa 4
31-121 Kraków

Miły, sympatyczny,profesjonalista.Panie doktorze dziękuję za poprowadzenie leczenia mojej wieloletniej choroby reumatoidalnego zapalenia stawow tak że w mej niepełnosprawności fizycznej funkcjonowanie stało się możliwe. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Bernadeta

dr n. med. Wojciech Szot

Internista, Wizyty domowe

Krakowski Szpital Specjalistyczny im.Jana Pawła II
Kraków

Bardzo dobry kontakt, wnikliwy wywiad, powiedziałbym że bardzo wszechstronne podejście. Chyba po raz pierwszy spotkałem lekarza który cierpliwie tłumaczył mi - na wizycie domowej u mnie - po kolei co jest problemem i jak do niego podejść. Kuracja skuteczna więc polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ryszard Stańczyk

Reumatolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

okazuje się,że można być fachowo zaopatrzonym ,za niewielką kwotę przez lekarza specjalistę na terenie Nowej Huty bez potrzeby udawania się do centrum Krakowa gdzie cena wizyty jest dwukrotnie wyższa a jakość obsługi niepewna.Z całego serca polecam tego lekarza-Janina W.

lekarz Katarzyna Wojtyczek

ulica Bobrzyńskiego 23/38
30-348 Kraków

Jeszcze nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Pani dr pomimo młodego wieku pełna profesjonalizmu doświadczenia i podejścia do pacjenta. Jest zaangażowanym i oddanym lekarzem. Jako lekarz i jako człowiek wykazuje duże zainteresowanie stanem przebiegu choroby u pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Agata W

lekarz Grzegorz Romaniszyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27
30-315 Kraków

Dobry człowiek i dobry lekarz. Mogę stwierdzić, że dr pomógł mi w powrocie do normalnego funkcjonowania na co dzień przy wielu moich schorzeniach (wspomnę tylko- POChP, żołądek i in.). Lekarz z powołania, empatyczny, sympatyczny , umiejący cierpliwie wysłuchać pacjenta (starego , pacjenta - zaznaczam, jak w moim przypadku), cecha nie często spotykana u śpieszących się lekarzy, uprzejmy z wyjątkową łatwością nawiązania kontaktu z chorym. Polecam znajomym, bo wierzę w Jego ...
Opinia dodana przez: Jadwiga
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Grzegorz Sokołowski

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Endokrynolog, Internista

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy . Jestem pacjentką Doktora od czterech lat i tylko dzięki opiece Doktora dobrze się czuję i choroba została opanowana. Doktor Sokołowski to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego specjalistę i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria Sala
znakomity, znający się na rzeczy lekarz. potrafi doskonale wytłumaczyć, w pełni angażuje się i żywo interesuje problemami pacjenta. polecam :)
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Pani Ceglarz

ul Szwedzka
Kraków

Najlepszy lekarz. Jest moją lekarką od x lat, nie zamieniłabym na innego lekarza za nic w świecie. Pozytywny człowiek i życiowy. Bardzo polecam :]
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Maria Fornal

Geriatra, Internista

Szpital Uniwersytecki w Krakowie, także przychodnia przyszpitalna
Kraków

świetny lekarz. wizyty nie prowadzi na 'odczep się', robi dokładny wywiad, kieruje na potrzebne badania, ma dużo cierpliwości. niekiedy posługuje się nieco zbyt trudnym językiem, ale wtedy wystarczy poprosić o wyjaśnienie. super!

lekarz Jolanta Modzelan-Przybyło

Przychodnia Lekarska DIAMED
ALBERTA SCHWEITZERA 7
30-695 Kraków

Polecam Panią doktor z całego serca. Pani Doktor jest bardzo pomocna i przyjazna. Atmosfera podczas wizyt zawsze jest miła! :)
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Andrzej Dyczek

Internista, Alergolog

NZOZ DOBRY LEKARZ Specjalistyczne Poradnie Lekarskie
31-011 Kraków

Lekarz jest świetny. Poszłam prywatnie w akcie desperacji z podejrzeniem alergii skórnej, bo leczenie na NFZ nie pomogło - z testów nic nie wyszło u alergologa i pani rozłożyła ręce, a dermatolog kazała używać innych kosmetyków i dbać o skórę - bezskuteczni. A mi się tylko pogarszało. W końcu spuchłam najpierw pod oczami, potem na twarzy całej, wyglądając jak sumo, do tego miałam suchą, czerwoną, piekącą i swędzącą skórę z ...
Opinia dodana przez: Ania B.

lekarz Agnieszka Noworolska

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Pani doktor już po krótkim kontakcie okazała się wspaniałym lekarzem ,odpowiedzialnym wytrwale poszukującym najlepszych rozwiązań dla pacjenta. Niezmordowanie dąży do osiągnięcia zamierzonego celu w moim wypadku obniżenia ciśnienia. Sama zdyscyolinowana wymaga tego samego od pacjenta. Bardzo godna polecenia.
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Hanna Jastrząb

Os. Oświecenia 46/1
31-636 Kraków

Bardzo dobry lekarz, zawsze stawia trafną diagnozę, nie bagatelizuje objawów, ale też nie straszy pacjenta. Pani doktor poświęca pacjentowi nawet prywatny czas i zawsze jest dostępna w kryzysowych sytuacjach. Poza tym to bardzo życzliwa osoba, oby więcej takich lekarzy zaangażowanych i naprawdę troszczących się o swoich pacjentów. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jacek Dybowicz

Internista, Hematolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Polecam tego lekarza jest bardzo dobrym specjalistą.Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. *******************
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wojciech Kordas

Pulmonolog, Internista

Przybyszewskiego 7
30-128 Kraków

Lekarz o wielkiej kulturze osobistej, bardzo mi pomógł w trudnym momencie życia. Dzięki niemu zostałem w krótkim terminie przyjęty na oddział i zdiagnozowany - okazało się, że nie mam raka płuc... ale innego, który został już zoperowany,

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Krupiński

Szopkarzy 2/26
31-228 Kraków

To bardzo dobry lekarz z wielką kulturą i zaangażowaniem.Jest lekarzem z powołania.Cieszę się,że trafiłem do niego z moją chorobą.Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana dr
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Jadwiga Pacura

Internista, Diabetolog

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Do dr Pacury przeniosłem się z Krakowa, gdzie wizyty ograniczały się w zasadzie do wypisania recept i ewentualnie jakichś zaświadczeń czy skierowań. Cukrzycę mam od 42 lat i w Brzesku okazało się, że można jeszcze coś zmienić żeby mieć lepsze wyniki i bardziej komfortowe życie. Pani doktor rozmawia z pacjentem, cierpliwie tłumaczy, a przy tym wszystkim jest bardzo uprzejma i taktowna. Do tego, prawie na każdą wizytę zleca jakieś badania, ...
Opinia dodana przez: Piotr