lekarz Andrzej Krupiński

Lekarz z powołania. Wysłucha pacjenta. Dokładnie wytłumaczy zalecenia. Trafiona diagnoza i leczenie.

W końcu lekarz który słucha co do niego się mówi i jest skupiony. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Miły i nigdy nie odmawia porady.

Lekarz z powołania. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Bardzo skupiony na pacjencie. Trafna diagnoza i szybkie działanie.

Zdecydowanie fenomen w swoim środowisku- kompetentny, grzeczny, poświęca niezbędny pacjentowi czas i to na NFZ. Absolutnie lekarz godny polecenia.

Absolutnie lekarz godny polecenia.

To bardzo dobry lekarz z wielką kulturą i zaangażowaniem.Jest lekarzem z powołania.Cieszę się,że trafiłem do niego z moją chorobą.Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana dr

Lekarz Pan Andrzej Krupiński jest bardzo dobrym i wnikliwym lekarzem , o co dziś jest trudno u lekarzy poprostu jest lekarzem z powołania oraz bardzo dokładnym i wnikliwnie przprowadza badania co jakiś czas nawet kiedy pacjent o tym nie pomyśli, on myśli za pacjenta. Moim zdaniem jest super lekarzem a zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Polecam. Kompetentny, uprzejmy. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile wymaga jego problem. Dokładnie tłumaczy. Rzadkość wśród lekarzy POZ.

Dr Andrzej Krupiński jest lekarzem z Leśnej Góry. Wydawało by się, że ten serial to bajka, a jednak nie. Są jeszcze lekarze z prawdziwego zdarzenia, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Nie szczędząc czasu i cierpliwości, dzielą się swoją wiedzą i pomagają pacjentowi wrócić do zdrowia stwarzając przyjazną atmosferę w czasie wizyty. To bardzo ważne. Dziękuję za spokojne podejście, opanowanie i zainteresowanie pacjentem.

Dr Andrzej Krupiński jest kompetentny, uprzejmy, spokojny, empatyczny. Z pełną odpowiedzialnością polecam p. dr.