Lekarze Internista Kraków

lekarz Agnieszka Poręba

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

Bardzo kompetentna miła i otwarta Pani Doktor. Wyczerpująco omówiła problemy, wyjaśniła przyczyny. Polecam

lekarz Maria Smarzyńska-Filipecka

ulica Starowiślna 88/11
31-035 Kraków

Pomagala zawsze najbiedniejszym mnie tez .Dobra,wspaniala kobieta.Dziekuje PANI doktor z calego serca.Lacze wyrazy szacunku-Adam Medela.

lekarz Ewa Noga

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Aż się dziwię że ta Pani nie ma jeszcze tutaj żadnego komentarza. Leczyłem się u niej ponad dwa lata temu . jako jedyna trafnie rozpoznała diagnozę i rozpoczęła leczenie, które mimo mojego juz bardzo nadszarpniętego (przez innych niekompetentnych lekarzy) zdrowia , przyniosło całkowite wyleczenie. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu ,bierze pod uwage wszystkie nawet najbardziej błache objawy które często mogą być przyczyną ogromnego problemu. !!!. Polecam te Panią na codzień, ...

lekarz Izabela Witkiewicz

Krakowski szpital im.J.PawlaII
ul.Pradnicka80
31-202 Kraków

Dr.Iza jest bardzo rzetelna stara sie pomoc pacjentowi jest cierpliwa polecam wytlumaczy o chorobie jak dalej zyc dziekuje !!!

lekarz Magdalena Twardowska

Pulmonolog, Anestezjolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Swoją opinię na temat P. Doktor wyraziłam już na stronie „mp.pl”. Obecnie jestem już po zabiegu przy którym towarzyszyła p. doktor i jeszcze raz potwierdzam Jej ogromne zaangażowanie, kompetencje, rzadko teraz spotykaną tak dużą skrupulatność i rzetelność w analizie historii choroby pacjenta daleko wychodząc poza swoją specjalizację. Atmosfera zrozumienia, akceptacji, zainteresowania, chęci pomocy, wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie - czyni wizytę u P. Doktor niezwykle satysfakcjonującą i owocną. Polecam tego ...
Opinia dodana przez: Maria Dudzińska Kaczmarczyk

lekarz Jacek Heliasz

Przychodnia Złota Jesień
Kraków

Najlepszy i najmilszy lekarz do jakiego można trafić. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i skrupulatnie. Każde zagadnienie bada z wielu stron i bierze pod uwagę wiele możliwości. Lepiej trafić nie możecie.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Bestyńska-Krypel

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne iMed24
al. Jana Pawła II 39A
31-864 Kraków

Pani doktor Anna Besdyńska-Krypel to wysokiej klasy specjalista. Nie ogranicza czasowo wizyty, poświęca dużo uwagi pacjentowi. Przekonuje do szczepień przeciw Covid-19, wysuwając wiele argumentów. Godna polecenia, szczegółnie dla pacjentów po przebytej chorobie Covid-19. Doktor z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jarosław Trębacz

Pod Fortem 3/61
31-302 Kraków

Niespotykana kultura osobista oraz profesjonalizm.Jestem wdzięczny losowi że spotkałem tak znakomitego specjalistę. Bez wątpienia uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Marek Miska

lekarz Małgorzata Karończyk

Os. Bohaterów Września 1C/3U
31-620 Kraków

Lekarz Pani Małgorzata Korończyk to bardzo dobry specjalista i serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym poprawą swojego zdrowia.
Opinia dodana przez: Alla Tymoschuk

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

Małopolskie Centrum Hipertermii
Garncarska 8/1
31-115 Kraków

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Izabela Herman-Sucharska

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Umiejętność wytłumaczenia w bardzo przystępny sposób, trudne i zawiłe problemy. Bardzo ciepła i optymizmem dzieląca się z pacjentem. Wysoka kultura i pełny profesjonalizm. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Przemo

lekarz Artur Szelągowski

LUX MED Sp. z.o.o - Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Frycza-Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta (nastolatek),szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia, b rzeczowy i uprzejmy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: B.Bukowska

lekarz Dorota Żuradzka-Wajda

Internista, Diabetolog

ulica Zaczarowane Koło 7
30-087 Kraków

Bardzo solidna Pani Doktor.Leczę się u niej od dłuzszego czasu. Lekarstwa przepisywane przez Panią Doktor utrzymują mnie w dobrej kondycji.Nie biorę insuliny.Przestrzegam zalecenia Pani Doktor.Polecam innym. Jerzy
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Piotr Węgrzyn

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Trafiłam do lekarza w szpitalu Narutowicza. Lekarz wykazał się niezwykłą uprzejmością i kompetencją. Szybka diagnoza i dalsze zalecenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ewa Rzenno

Internista, Hematolog

ulica Nad Sudołem 32/40
31-228 Kraków

To cudowny lekarz. Leczę się od dwóch lat i już jest wszystko w porządku .Dziękuję Pani doktor. Bozena Piątkowska
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Patrycja Mensah-Glanowska

Internista, Hematolog

ul. Konfederacka 16
30-306 Kraków

Najlepszy lekarz! O wyjątkowej wiedzy i intuicji medycznej. Wspierająca i uśmiechnięta, mobilizuje pacjenta do walki, a nie straszy. Żyję dzięki NIEJ

lekarz Jarosław Pikoń

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Lekarz kardiolog Jarosław Pikoń to godny polecenia,pełen empatii specjalista. Polecam i dziękuję. Regina K
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Joanna Nalewajka-Kołodziejczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centra Diagnostyczne VOXEL Kraków Ośrodek PET-TK-MR
Wrocławska 1-3
30-006 Kraków

Cały perdone Dąbrowskiego centrum onkologii jest uśmiechnięty i pomocny a Pani doktor nad wyraz empatyczns
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Osmenda

Internista, Alergolog

ulica Podkowińskiego 2/24
31-321 Kraków

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Anetta Chrzanowska

Internista, Reumatolog

ulica Moniuszki 10/6
31-518 Kraków

Pani dr Anetta Chrzanowska to osoba empatyczna, spokojna, sympatyczna i znakomita specjalistka z bardzo dużą wiedzą i umiejętnością jej stosowania i przekazania pacjentom. Jestem jej pacjentem od 2016 r i bez żadnych zastrzeżeń bardzo Panią Doktor polecam.
Opinia dodana przez: Marek