Lekarze Internista Kraków

lekarz Anna Łabędź

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Pani Doktor Anna Łabędź jest godnym polecenia lekarzem, jej kompleksowe podejście do pacjenta, cierpliwe i jasne tłumaczenie choroby pacjenta i wyjaśnienie przebiegu procesu leczenia sprawiają, że ma się do Niej bezgraniczne zaufanie. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a przy tym jest niezwykle miłą i uprzejmą Osobą.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marta Rzepecka

Pulmonolog, Internista

ulica Armii Krajowej 5/222
30-150 Kraków

Jestem zadowolony z wizyty. Wprawdzie kolejka się wydłuża, ale dobrze to świadczy o przeznaczonym dla pacjenta czasie.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Dominik Stoczczak

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Polecam bardzo doktora Stoczczaka. Jest kompetentny, uprzejmy i holistycznie podchodzi do problemów pacjenta, zarówno pod kątem dobrania badań, jak i leczenia. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile go potrzebuje. Wystarczająco dobrze tłumaczy chorobę oraz proces jej leczenia.

lekarz Zbigniew Wierzbicki

Specjalistyczna Przychodnia Kardiologiczna w Karkowie
Mazowiecka 4-6
30-036 Kraków

Fantastyczny specjalista z bardzo bogatym doświadczeniem i wiedzą. Świetne podjęliście do pacjenta! Wieloletni ordynator i pasjonat zawodu.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Tadeusz Parpan

Internista, Diabetolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Spokój połączony z dużą wiedzą fachową udziela się zaniepokojonym pacjentom Kompleksowe podejście do tematu zwiększa zaufanie .... generalnie po wizycie jesteśmy pewni ,że wszystko co powie "Pan Doktor" ma być bezwzględnie zrealizowane ..... i to jest znakomity początek leczenia . Dalej jest już tylko lepiej . Co niesłychanie ważne pacjent jest po kontakcie z dr.Parpanem pewien słuszności wybranej drogi leczenia a to dodatkowo polepsza efekty leczenia.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Bohdan Huszno

Internista, Endokrynolog

Lubomirskiego Aleksandra 7/7
31-509 Kraków

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie mogłam mieć dzieci z powodu autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Dzisiaj moja zdrowa, roczna córeczka i ja pozdrawiamy Pana Profesora!
Opinia dodana przez: xxxmisiek

lekarz Alicja Hubalewska-Dydejczyk

Internista, Endokrynolog

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7
31-503 Kraków

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .

lekarz Tomasz Obrzud

ulica Słomiana 21/60
30-316 Kraków

Cudowny, empatyczny, cierpliwy, a przede wszystkim znakomity lekarz, moja Mama mówi, że jestem zauroczona i tak jest

lekarz Małgorzata Radziszowska

Internista, Reumatolog

ulica Lucjana Rydla 10/10
30-130 Kraków

jedna z najlepszych lekarzy w malopolsce polecam wszystim pacyjentom podchodzi rzeczowo do pacyjenta i bezblednie trafia z lekami zarazem jest bardzo mila zasobem duzej wiedzy medycznej i trafnie stawia diagnoze prawie 100 %

lekarz Areta Zacharko-Ciesińska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KARDIO-DENTI s. c. Jacek Jasiniak, Renata Jasiniak
ulica Fieldorfa-Nila 11/4U
31-209 Kraków

Wspaniała osoba, kompetentna i szalenie życzliwa. Szkoda, że się u niej już nie leczę... Polecam wszystkim pacjentom i pacjentkom ceniącym sobie rzetelność i humanizm.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jarosław Pajerski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Dziwie sie,ze nikt jeszcze nie wydal opinii o tym lekarzu.Tak,to lekarz godny polecenia.Super pod kazdym wzgledem.

Zdzisław Rachwał

Internista, Lekarz rodzinny

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zdzisław Rachwał
30-853 Kraków

Świetny diagnosta, trafnie rozpoznaje choroby, bardzo wszechstronny, zazwyczaj wystarczające jest leczenie u dr Rachwała, gdyż doskonale radzi sobie z problemami z innych specjalności. Bardzo życzliwy i lubiany przez pacjentów.

lekarz Renata Jasiniak

Os. Kombatantów 2/35
31-630 Kraków

Bardzo dokładna, cierpliwa, pomocna, uprzejma i kompetentna Pani Doktor. Godna polecenia! Po wizycie otrzymuje się dokładny opis oraz dalsze, jasne zalecenia.
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Stefan Mazurek

aleja Daszyńskiego 32/11
31-534 Kraków

Jest bardzo miłym podejściowym,kompleksowym uprzejmym lekarzem,wytłumaczy dobrze chorobę .Poświęca czas pacjentowi jak mojemu mężowi Janusz Wyka.mam do niego zaufanie..
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Magdalena Piotrowska

Internista, Hematolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
31-501 Kraków

Wielkie dzięki w imieniu Józefa Sysło. Podziw za zaangażowanie i kompetencje. Gratulacje doktoratu. Pozdrowienia dla Niepołomic.
Opinia dodana przez: Paweł Kozik

lekarz Paweł Turek

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Świetny kardiolog, wnikliwy, nie zbywa pacjenta, poświęca dużo czasu, zrozumiałym językiem przekazuje diagnozę oraz sposób leczenia. Polecam. Janusz lat 60
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Łukasz Drelicharz

ulica Podłęska 17B/18
30-865 Kraków

Witam miałem zabieg w Spitalu Uniwersyteckim w Krakowie na ul.Skawinskiej 8 w dniu 29 -11-2017 restenoza w stencie .Wykonywano przedłużoną angioplastykę żyły,zabieg przeprowadzał Dr. Drelicharz tak wogóle to 2 raz.Uprzejmie podchodzi do pacjenta,wytłumaczy na czym zabieg b edzie polegał.Wszystko poszło po mojej myśli i zabieg przebiegł bez powikłań.Dr. Łukasz Drelicharz naprawdę godny polecenia.Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marzenna Grzywa

Internista, Reumatolog

aleja  Płk.Beliny-Prażmowskiego 49a/5
31-514 Kraków

Świetny specjalista reumatolog. Bardzo doświadczony lekarz. Polecam lekarz z powołaniem. Pani doktor bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Halina Goszcz

Lekarz medycyny pracy, Internista

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Bardzo kompetenta kobieta ta zca ordynatora dokladna w badaniu dociekliwa z choroami schorzeniami duzo pytan szybko konkretnie pozatym zawsze usmiechnieta dyskretna szkoda ze na takim oddziale jak toksykologia i ze takie osoby dodaja opinie ale taka jak mama
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Marta Opalińska

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

Excellent doctor, very empathetic, sharp, quickly understood my condition, and prescribed the right pills. Felt better the same day. Well-spoken and mannered, great English, listens carefully.
Opinia dodana przez: Guzelia