Lekarze Internista Kraków

lekarz Teresa Cierpich-Pachacz

POLIMED
Oś Piastów 40
31-023 Kraków

Pani Doktor bardzo profesjonalna, kompetentna , nad wyraz ciepła i serdeczna dla pacjentów i ich rodzin. Dziękujemy za opiekę.
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Małgorzata Szkwarła

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia i Profilaktyki "Dąbie" Sp.z o.o.
ulica Widok 31
31-567 Kraków

Pani dr Małgorzata Szkwarła ujęła mnie swoją wiedzą medyczną i doświadczeniem, oraz bezinteresownym zaangarzowaniem z jakim podchodzi do chorych. Mogę powiedzieć że zawdzięczam jej 4 late mojego życia. A.B.

lekarz Bartłomiej Pogłódek

Klinika Alergii i Immunologii SU
Kraków, ul.Skawinska 8
Kraków

Bardzo dobry , solidny i dokładny lekarz. Mogę go polecic. T.C.

lekarz Sławomir Krzemiński

Internista, Gastrolog

Centrum Medyczne Promed
ulica Rozrywka 24A
31-419 Kraków

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, cierpliwy, świetne podejście do pacjenta.Nie szczędzi czasu na wywiad. Beata
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Grażyna Król

Os. Teatralne 22/31
31-946 Kraków

Dobry lekarz

lekarz Agata Selwa

ulica Zaleskiego 49/10
31-525 Kraków

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą w medycynie estetycznej. Dzięki jej doświadczeniu asymetria brwi została wyrównana. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wiesław Piotrowski

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Kardiologiczne "AMICOR"
ulica Krakusów 4
30-092 Kraków

Pierwsza wizyta wczoraj. Mam przekonanie , że trafiłem na specjalistę z wyższej półki. Pełne zaufanie i nadzieja ,że zaradzi moim wielorakim problemom kardiologicznym.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Jacek Czepiel

31-501 Kraków

Bardzo mily, sympatyczny, kompetentny i dokladny lekarz. Ma swietne podejscie do pacjenta, zawsze chetnie odpowiada na pytania. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: madzia

lekarz Mariusz Szczęsny

Internista, Psychiatra

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
31-530 Kraków

Od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora, zawsze pomocny, wysłuchał ze zrozumieniem moich problemów, wytłumaczył działanie leków. Jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Andrzej Łubkowski

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Pan Doktor bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega moja choroba , leki które przepisał pomagaja , a płyn do smarowania super. Dziękuję za leczenie . Ma tak duże doświadczenie , że nie każdy lekarz powiązałby choroby co z której powstało.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dorota Błaszkiewicz

ulica Pilotów 71B/21
31-462 Kraków

Jestem pod opieką Pani doktor już ponad 20 lat i choć odwiedzam ją raz- 2 razy do roku, zawsze trafia z diagnozą. Polecam, choć niestety dostać się do Pani doktor nie jest łatwo ze względu na ilość pacjentów.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Marzec

Internista, Diabetolog

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
Jana Brożka 1
30-347 Kraków

Polecam Pana doktora pacjentom z cukrzycą, fachowa wiedza, uprzejmość, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga wizyta. Najbardziej cenię przyjazne i sympatyczne podejście. Wytłumaczone jest wszystko, jak brać leki, Pan doktor cierpliwie tłumaczy i nawet pisze na kartce ściąge. Polecam, jestem pewna że to najlepszy z diabetologów, których tak trudno teraz spotkać. Pozdrawiam Barbara Sykutowska
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Barbara Jasiewicz-Honkisz

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie
ulica Skarbowa 4
31-121 Kraków

Bardzo miło wspominam wizytę. Rzetelne informacje, wszystko mi było wiadome po wizycie. Dobry i skuteczny plan leczenia. Polecam Dr. Barbarę. :)
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Piotr Paluszek

Lubostroń 37/56
30-383 Kraków

Pan Doktor Piotr Paluszek jest wysokiej klasy specjalistą w dzedzinie chorób wewnętrznych oraz angiologii.Mimo częstych wizyt lekarskich u różnych specjalistów dopiero Pan Doktor dokonał solidnej i kompleksowej diagnostyki stanu mojego zdrowia dnia 05,10,2015r. w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II.Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za wszystko co uczynił dla mnie. Dziekuję oraz serdecznie polecam tego bardzo szlachetnego Lekarza potrzebującym
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Jacek Legutko

31-501 Kraków

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Micherdzińska-Pasek

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27
30-315 Kraków

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą,prawdziwym lekarzem z powołania,zawsze stawia mi trafne diagnozy,jest bardzo sympatyczna,miła i przede wszystkim empatyczna,wkłada wiele zaangażowania i serca w wykonywaną pracę.Mam szczęście,że jest moim lekarzem
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Zieliński

ulica Królewska 56/2
30-081 Kraków

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Wszechstronnie interesuje się zdrowiem pacjenta, a nie tylko określonym stawem. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maciej Węglarz

31-501 Kraków

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Maciej Wandzilak

Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2
30-510 Kraków

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Bogumiła Bacior

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jestem pacjentem pani doktor od 21 lat po tym jak stwierdzono u mnie niedomykalność zastawki mitralnej i migotanie przedsionków utrwalone (powikłanie pogrypowe). kardiowersje nie dały stałej poprawy, ale dzięki bardzo dobremu dobraniu leków oraz corocznych kontroli i badań stan jest stabilny. Jednak najważniejsze jest to, że pani doktor Bacior uratowała mi życie, po tym jak inny lekarz w Krakowie nie rozpoznał u mnie zaawansowanej zakrzepicy i zatorowości płucnej przepisując tylko ...
Opinia dodana przez: Andrzej G.