Lekarze Internista Kraków

Małgorzata Zawiślan

Internista, Lekarz rodzinny

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp.J NZOZ Ewa Drohomirecka-Zach & Małgorzata Zawiślan
Os. 2-go Pułku Lotniczego 22 /D
Kraków

WSPANIAŁA LEKARKA, konkretna, bardzo kompetentna, jej diagnozy są w 100% trafne, jest dociekliwa, nie szczędzi badań w celu postawienia trafnej diagnozy. Przy Niej pacjent nie czuje się anonimowo. Zdarzało się, że Pani Doktor dzwoni po wizycie, bo: "Jeszcze pomyślałam, że zrobimy...". Gdy zna wyniki (zanim ja je otrzymam) i coś uważa jest nie tak, sama dzwoni z informacją i zaleceniem. Nigdy nie odmówiła konsultacji, nawet kosztem czasu prywatnego. Pani dr ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Maria Maciaszek

Prywatny Gabinet Lekarski
Rusznikarska 14 a lok. 12
31-261 Kraków

Wspaniały lekarz . Trafna diagnoza i trafiony lek. Poza tym nie stwarza dystansu i chętnie wysłuchuje pacjenta .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Chowaniec

ulica Estery 6
31-056 Kraków

Prawdziwy profesjonalista bardzo sympatyczny po wizycie człowiek nabiera sił i wiary Polecam Pana dr Michała.
Opinia dodana przez: Janusz Kielar

dr n. med. Wojciech Lubaszewski

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków
31-322 Kraków

Najerdeczniej dziękuję Panu Doktorowi, który zajmuje ię leczeniem nadcinienia mojej mamy Marii lat 82. Pacjentka pod opieką Pana Doktora i zaordynowaniu odpowiednich leków ma cinienie jak natolatka, utabilizowane. Lekarz niezwykle dociekliwy w pozukiwaniu przyczyn chorzenia co kraca cza niezbędny do potawienia trafnej diagnozy, niezwykle empatyczny, cierpliwy i życzliwy. Pacjent jet otoczony fachową opieką medyczną co abolutnie daje mu poczucie bezpieczeńtwa. Lekarz godny zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!.
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Joanna Partyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Wadowicka 12
30-347 Kraków

Pani Doktor to wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo miła i serdeczna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krysia

lek. med. Joanna Walczyk

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
31-864 Kraków

Pani Joanna wspaniały lekarz z powołania ,dokładna ,dociekliwa wszystko co najlepsze. Poświęca również czas, by dokładnie wytłumaczyć wszystko pacjentowi.
Opinia dodana przez: Stefania

lekarz Joanna Michalska

Internista, Reumatolog

Kraków

Świetny fachowiec ,wyrozumiała i bardzo wnikliwie ocenia problem.Po kilku wizytach poczułam efekty jej celnej diagnozy i leczenia moje stawy czują się lepiej a o niektórych prawie zapomniałm. Jest to mój czwarty reumatolog i ostatni. Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia i wiem jak sobie radzić z chorobą.
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Wojciech Płazak

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Ja tego szpitala nie wybierałam (JP II w Krakowie), trafiłam do niego po zatrzymaniu akcji serca. Spędziłam na III Oddziale Aneztezjologii i Intensywnej Terapii około 10 dni, w tym 5 dni w śpiączce farmakologicznej, a następnie na Oddziale Klinicznym Chorób Serca i Naczyń. Lepszej, a przede wszystkim skuteczniejszej opieki lekarskiej nie można sobie wyobrazić. Pomimo podeszłego wieku (82 lata) po miesiącu opuściłam szpital o własnych siłach. Dziękuję całemu personelowi lekarskiemu ...
Opinia dodana przez: Janina G.

lekarz Zofia Kuzior

WÓJTOWSKA 3
Kraków

Pani dr lekarz doskonały !!!!!................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: krzysztof

Wojciech Głodzik

Internista, Diabetolog

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Przez rok czasu byłam" leczona"na cukrzycę typu 2. Z polecenia koleżanki zgłosiłam się do dr Głodzika i po w wnikliwym wywiadzie, zleceniu dodatkowych badań okazało się że mam cukrzycę ypu Lada. Niedługo minie rok jak prowadzi mnie doktor. Oby do końca moich dni! POLECAM!!!!

Andrzej Gliwa

Diabetolog, Internista

Scanmed
Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd. Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta. Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Lucyna Trela-Mucha

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
31-530 Kraków

Pani Doktor Uprzejma ,mila,poswieca na wizyte tyle czasu ile trzeba.Wszystko cierpliwie tłumaczy,bez pośpiechu i zniecierpliwienia.Super specjalista.

dr Paweł Heród

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Bardzo kompetentny lekarz. Słucha i stara się najlepiej jak potrafi. Polecam każdemu. Wyzwanie nie stanowi dla niego problemu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Agata Żółtek

ulica Litewska 28/35
30-014 Kraków

Konkretna, uprzejma, dociekliwa. Bardzo się przejmuje i sprawdza wszystkie możliwości. Nie ignoruje pacjenta, nie bagatelizuje, poświęca czas i ma bardzo dużą wiedzę. Świetna Pani Doktor, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Małgorzata Zejc-Bajsarowicz

ulica Zaczarowane Koło 7
30-087 Kraków

Bardzo miła ,sympatyczna Pani Doktor nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem dokładnie wysłucha i zbada ,doradzi odnosi się bardzo życzliwie a przy tym jest konkretnym Lekarzem właśnie dzisiaj się przekonałam w Poradni chorób zakażnych .Mimo ,że nie byłam zapisana na Wizytę nie odmówiła wysłuchała mnie dokładnie co mam do powiedzenia Takich Lekarzy powinno być jak najwięcej Polecam Panią Doktor z całego serca Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Robak

Imielna 23
30-856 Kraków

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.

lekarz Elżbieta Biegacz

ulica Czarnogórska 7/3
30-638 Kraków

Mając 82 lata i choroby sercowo-kardiologiczne stwierdzam, ż tylko Pani doktor w Krakowie cechuje tak wielka kompetencja i empatia oraz kompleksowe traktowanie przypadłości chorobowych u pacjentów w każdym wieku ZYJ NAM PAN I DOKTOR I STO I WIECEJ LAT
Opinia dodana przez: bogdan

lekarz Paweł Sokół

ulica Wicherkiewicza 19/2a
30-389 Kraków

rzetelność, empatia, fachowość, wysoka kultura osobista, cierpliwość to cechy charakteryzujące jednego z najlepszych lekarz, z którymi się zetknęłam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Agnieszka Siemieniuk

Internista, Alergolog

Dietla 35/5
31-062 Kraków

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

Marzena Staniec-Gajos

Internista, Lekarz rodzinny

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.
30-969 Kraków

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem
Opinia dodana przez: Barbara