Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Byłem u Pani Julii na seriach zabiegów rehabilitacyjnych lewego kolana po operacji oraz rozszczepienia mięsnia śródstopia. Ogromna życzliwość i zrozumienie moich bólowych problemów oraz duże umiejętności w zakresie usuwania mocnego bólu doprowadziły do bardzo znaczącej poprawy. Po pewnym czasie raz jeszcze kontynuowałem zabiegi i uważam, że nastąpił bardzo duży postęp w likwidacji dolegliwości. W tej chwili nie muszę myśleć już o kolejnej opearcji lub wymianie kolana na endoprotezę. Jestem pełen szacunku dla podejścia Pani Julii do Pacjentów, Jej fachowości i autentycznej chęci niesienia pomocy z wykorzytsaniem bardzo dobrze wyposażonego gabinetu rehabilitacyjnego. Uprzejmie dziękuję i polecam!

Byłem w gabinecie na ul.29-tego listopada 41i jestem pewien że w razie jakichkolwiek problemów wymagających rehabilitacji na pewno tam wrócę. Mgr Zbożna-Lichoń to bardzo dobra fizjoterapeutka posiadająca szeroką wiedzę nie tylko w dziedzinie rehabilitacji ale i ogólnomedyczną. Jest przy tym osobą empatyczną i traktuje pacjenta z pełnym zaangażowaniem. Profesjonalizm, skuteczność i niewygórowane ceny. Tak w skrócie mogę opisać ten gabinet i dlatego szczerze polecam to miejsce.

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Miałem i mam problemy z trądzikiem, liczne blizny potrądzikowe juz od lat - mnóstwo kasy wydałem na dermatologów i kosmetyczki, straciłem nadzieje, że będzię jeszcze dobrze wyglądać moja twarz. Koleżanka poleciła mi Pani kosmetolog Julię w Beauty & Health w Krakowie, do którego trafiła również z polecenia. Jestem po 3 zabiegu wykonują mi mikrodermabrazję amerykańskim urządzeniem, a później kwas medyczny, a także stosuje się do wszystkiego, co Pani Julia mi mówi, to znaczy co mogę, a co nie wolno jesć, jak pielęgnować cere , a efekt jest taki, że moje dziewczyny z roku na uczelni zauważyły zmiany w moim wyglądzie i chcą telefon do Pani Julii, aby skorzystać z zabiegów w profesonalnym miejscu. POLECAM, bo jest profesjonalistką, a przede wszystkim lubi to co robi, ma czas na pacjenta, dużo tłumaczy i godna polecenia.

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta. Swoboda w ustalaniu terminów zabiegów. W trakcie trwania terapii na ból w łokciu przydarzył mi się upadek na nartach i skręciłem bark. Pani Julia od razu rozpoczęła leczenie. Po tygodniu podczas wizyty kontrolnej u ortopedy dowiedziałem się, że wprowadzone leczenie jest prawidłowe i należy je kontynuować. Pani Julia posiada bogatą ofertę usług i zabiegów w przystępnych cenach, dysponując przy tym ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz wysokiej klasy sprzętem. Z czystym sumieniem polecam usługi w Beauty & Health.

Z ogromną przyjemnością polecam zabiegi w Beauty&Health , profesjonalna obsługa, Pani Julia to fachowiec w każdym calu znający się na swojej pracy , korzystałam z mikrodermabrazji diamentowej oraz dotleniania skóry twarzy - niesamowity efekt już po pierwszym zabiegu, życzliwe i pomocne podejście do pacjenta, wskazówki co do usuwania makijażu , ćwiczenia mimiki, odblokowywanie limfy - nieocenione. Gorąco polecam i do zobaczenia .

Gorąco polecam i do zobaczenia .

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.Rehabilitacja,fale uderzeniowe oraz terapia mięśniowo-powierzchniowa,bardzo skuteczna,chociaż początkowo bolesna.Terminy i godziny rehabilitacji elastyczne,dopasowane do potrzeb pacjenta ,pani Julia pracuje nawet w sobotę ,a jak potrzeba to i w niedzielę.Gorąco polecam ten gabinet,panią Julię ciepło pozdrawiam.

Od niedawna jestem klientką Beauty & Health w Krakowie, zajmuje się mną Pani kosmetolog Julia Zbożna - Lichoń i mogę szczerze ją polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, że będę wyglądać nie naturalnie, ale wyglądam super. Pani Julia bardzo profesjonalna i miłą osoba, widać, że bardzo lubi to co robi. Dużo tłumaczy, doradza, proponuje i wykonuje zabiegi, którzy naprawdę skuteczne, widać efekty. Wyglądam bardzo naturalnie, po prostu młodziej! Wracam i będę wracać do tego miejsca – oferta jest tak szeroka, że zawsze znajdę coś dla siebie. Z zadowoleniem mogę polecać innym osobom.

I suggest Julia 100%. she helped me a lot to get rid of pain on my back. perfectly explain everything what she use in therapy. she is really professional physiotherapist and interesting person to speak with as well. speaks English and Russian,so no problem for foreigners in communication. So if you want to feel yourself better- just visit her

Witam. Trafiłem do Pani Julii na rehabilitacje falami uderzeniowymi schorzenia ostróg piętowych...Po licznych wizytach u lekarzy i odbyciu różnych zabiegów na ww. ostrogi myślałem ze szanse są marne by doprowadzić mnie do zdrowia. Pani Julia rozchwiała moje myśli i zwątpienie a zarazem dodała mi wiarę ze istnieją jeszcze ludzie tacy właśnie jak ona :) Jest to fizjoterapeutka naprawdę godna polecenia , jest kobieta bardzo mila i otwarta a w dodatku podchodzi do swoich pacjentów na luzie i z humorem. Dziękuję bardzo Pani Julio za zaangażowanie, wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc w powrocie do zdrowia.