Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Rehabilitowałem u pani Julii bark, którym przed pierwsza wizytą mogłem ruszać jedynie w ograniczonym zakresie (zrosty, zwapnienia itd) ze względu na ból. Dzięki zaangażowaniu, współpracy i szerokiemu wachlarzowi technik (fala uderzeniowa, terapia manualna) po kilku spotkaniach mogłem swobodnie ruszać barkiem a ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej. Pani Julia imponuje wiedzą i umiejętnościami. A co najważniejsze, jest skuteczna. Jestem wdzięczny za pomoc.

Byłem w gabinecie na ul.29-tego listopada 41i jestem pewien że w razie jakichkolwiek problemów wymagających rehabilitacji na pewno tam wrócę. Mgr Zbożna-Lichoń to bardzo dobra fizjoterapeutka posiadająca szeroką wiedzę nie tylko w dziedzinie rehabilitacji ale i ogólnomedyczną. Jest przy tym osobą empatyczną i traktuje pacjenta z pełnym zaangażowaniem. Profesjonalizm, skuteczność i niewygórowane ceny. Tak w skrócie mogę opisać ten gabinet i dlatego szczerze polecam to miejsce.

Byłem u Pani Julii na seriach zabiegów rehabilitacyjnych lewego kolana po operacji oraz rozszczepienia mięsnia śródstopia. Ogromna życzliwość i zrozumienie moich bólowych problemów oraz duże umiejętności w zakresie usuwania mocnego bólu doprowadziły do bardzo znaczącej poprawy. Po pewnym czasie raz jeszcze kontynuowałem zabiegi i uważam, że nastąpił bardzo duży postęp w likwidacji dolegliwości. W tej chwili nie muszę myśleć już o kolejnej opearcji lub wymianie kolana na endoprotezę. Jestem pełen szacunku dla podejścia Pani Julii do Pacjentów, Jej fachowości i autentycznej chęci niesienia pomocy z wykorzytsaniem bardzo dobrze wyposażonego gabinetu rehabilitacyjnego. Uprzejmie dziękuję i polecam!

Fachowa, profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Wizyty zakończone pozbyciem się dolegliwości. Gorąco polecam.

Skuteczne zabiegi fali uderzeniowej oraz przydatna pomoc co do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Bardzo polecam

Z ogromną przyjemnością polecam zabiegi w Beauty&Health , profesjonalna obsługa, Pani Julia to fachowiec w każdym calu znający się na swojej pracy , korzystałam z mikrodermabrazji diamentowej oraz dotleniania skóry twarzy - niesamowity efekt już po pierwszym zabiegu, życzliwe i pomocne podejście do pacjenta, wskazówki co do usuwania makijażu , ćwiczenia mimiki, odblokowywanie limfy - nieocenione. Gorąco polecam i do zobaczenia .

Gorąco polecam i do zobaczenia .

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.Rehabilitacja,fale uderzeniowe oraz terapia mięśniowo-powierzchniowa,bardzo skuteczna,chociaż początkowo bolesna.Terminy i godziny rehabilitacji elastyczne,dopasowane do potrzeb pacjenta ,pani Julia pracuje nawet w sobotę ,a jak potrzeba to i w niedzielę.Gorąco polecam ten gabinet,panią Julię ciepło pozdrawiam.

I suggest Julia 100%. she helped me a lot to get rid of pain on my back. perfectly explain everything what she use in therapy. she is really professional physiotherapist and interesting person to speak with as well. speaks English and Russian,so no problem for foreigners in communication. So if you want to feel yourself better- just visit her

Jest to moja 5 wizyta problem byl z kręgosłupem jest znacząca poprawa dodtkowo mam cwiczenia indywidualne które też pomagaja polecam jestem zadowolony napewno jeszcze skorzystam z usług jeszcze jeśli będę potrzebował.

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta. Swoboda w ustalaniu terminów zabiegów. W trakcie trwania terapii na ból w łokciu przydarzył mi się upadek na nartach i skręciłem bark. Pani Julia od razu rozpoczęła leczenie. Po tygodniu podczas wizyty kontrolnej u ortopedy dowiedziałem się, że wprowadzone leczenie jest prawidłowe i należy je kontynuować. Pani Julia posiada bogatą ofertę usług i zabiegów w przystępnych cenach, dysponując przy tym ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz wysokiej klasy sprzętem. Z czystym sumieniem polecam usługi w Beauty & Health.