Lekarze Fizjoterapeuta Kraków

- 21
Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Paweł Czarnocki

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam ...
Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Joanna
Rewelacyjny specjalista! Naprawdę godny polecenia. Miałam duży problem z barkiem i wcześniejsze zabiegi i ćwiczenia u innego terapeuty nic nie dały. Po kilku wizytach u Pana Damiana problem całkowicie zniknął. Pozdrawiam.

mgr Piotr Pąchalski

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Nazwała bym Pana mgr Piotra Pąchalskiego terapeutą od spraw beznadziejnych. Poza ogromną wiedzą zawodową o której można przeczytać w Internecie Pan magister przede wszystkim potrafi słuchać drugiego człowiekiem. Tą cechą mógłby obdarować wielu lekarzy i terapeutów u których byłam i zawsze odnosiłam wrażenie, że ważniejsze ode mnie są moje wyniki badań. Na rozmowę zawsze brakowało czasu i jak ja się czuję nikogo nie obchodziło. Okazało się, że ból od kręgosłupa ...
Świetne podejście do pacjenta. Szybka i skuteczna rehabilitacja Achillesa. Mój lekarz prowadzący był pod wrażeniem efektów i czasu w jakim wszystko się zrosło. Mogę polecić Panią Marię jako świetnego fachowca w dziedzinie rehabilitacji
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Ernest Szyja

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta S.

mgr Zbigniew Stawowiak

Fizjoterapeuta, Masażysta

Zawsze uprzejmy i pomocny.Bardzo dobry fachowiec,pomaga mnie i moim znajomym, nie potrzebuje reklamy w mediach a pacjenci "walą" drzwiami i oknami. Polecam wszystkim którzy nie mogą liczyć na NFZ.

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.
Rzadko można w dzisiejszych czasach spotkać lekarza, czy fizjoterapeutę, który poświęci aż tak dużo cierpliwości i uwagi pacjentowi.
Opinia dodana przez: dbcomplex
 Fizjoterapeuta
                                       mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Medycyna estetyczna

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

mgr Krzysztof Klimek

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

mgr Filip Pięta

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

świetny rehabilitant, zresztą cały zespół który prowadzi terapię w jego ośrodku (fizjomed na królowej jadwigi) jest dobry. chodziłem po urazie kostki na wizyty do nich, zawsze przyjmują pacjentów z zainteresowaniem, a nie tylko czekają na kasę

lekarz Lidia Winnik

Internista, Toksykolog