Fizjoterapeuta Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Kraków Fizjoterapeuta mgr Przemysław Sekuła

mgr Przemysław Sekuła

Kinesia Osteopatia
al. Kijowska 24/26
Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Dietla 19/3

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

mgr Patrycja Trala

Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Fizjoterapeuta mgr Adam Kuk

mgr Adam Kuk

Fizjoterapeuta, Osteopata

Gabinet ,,Osteis”, Centrum Medyczne Lider Dent
Mogilska 21

wizyta już od 120
Fachowe podejście do pacjenta! Pan Adam wykazał się bardzo dużą wiedzą i szybko zdiagnozował źródło moich dolegliwości. Po pierwszej wizycie odczułem znaczną poprawę. Wystarczyło pare wizyt i pozbyłem się problemu z którym borykałem się kilka lat. Naprawdę polecam! 🙂
Opinia dodana przez: Michał

mgr Paweł Czarnocki

Fizjoterapia Panaceum Paweł Czarnocki
Obronna 13R
Kraków

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam ...

mgr Damian Pasternak

Pmed

Rewelacyjny specjalista! Naprawdę godny polecenia. Miałam duży problem z barkiem i wcześniejsze zabiegi i ćwiczenia u innego terapeuty nic nie dały. Po kilku wizytach u Pana Damiana problem całkowicie zniknął. Pozdrawiam.

mgr Krzysztof Klimek

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Filip Pięta

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15

świetny rehabilitant, zresztą cały zespół który prowadzi terapię w jego ośrodku (fizjomed na królowej jadwigi) jest dobry. chodziłem po urazie kostki na wizyty do nich, zawsze przyjmują pacjentów z zainteresowaniem, a nie tylko czekają na kasę

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

Fizjoterapeuci w Krakowie