Fizjoterapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Fizjoterapeuta Warszawa dr Piotr Czyżewski

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Polecam p. Piotra. Jego zabiegi to czysta przyjemność, a co najważniejsze rzeczywiście pomagają. Jeszcze raz polecam!

Fizjoterapeuta Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek

mgr Anna Wójcik

Fizjoterapeuta, Dietetyk

ulica Piotra Skargi 42/1
33-100 Tarnów

Pani Ania jest fizjoterapeutką, która wkłada całe swoje serce w leczenie pacjentów i każdego tak samo profesjonalnie traktuje. Jest bardzo miła, uśmiechnięta, pomocna i przyjazna dla ludzi. Ma idealne, pełne empatii i serdeczności podejście do pacjenta. Zawsze doda słowa otuchy, wysłucha, bezgranicznie motywuje podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych; zawsze próbuje znaleźć dobre rozwiązanie i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Życzliwa wobec pacjenta, ze szczerą i niewymuszoną chęcią niesienia pomocy. Dzieli się swoją wiedzą na temat przebywanej choroby czy kontuzji i daje wiele rad oraz wskazówek. Widać, że kocha swoją pracę i robi to z pasją. Cieszę się, że mogłam trafić w tak dobre ręce, bo dzięki temu moje marzenia znowu mają szansę się spełnić. Osobiście uważam, że cały personel Centermedu - BioVitaMed posiada bardzo wykwalifikowana kadrę fizjoterapeutów, dlatego bardzo bardzo polecam wszystkim. ! : )

Opinia dodana przez: Basia
Fizjoterapeuta Łask mgr Dawid Żak

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Z Panem Dawidem spotkałam się po raz pierwszy w sierpniu 2017 roku, przed kolejną artroskopią stawu kolanowego. Z trudem się poruszałam, ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Dawid był moim terapeutą wiodącym – opiekunem, który nie tylko bardzo intensywnie pracował nad poprawą ruchomości mojego stawu kolanowego, przygotowując mnie do operacji, ale który nieustępliwie, lecz równocześnie sposób niezwykle taktowny, mobilizował mnie do ćwiczeń i zwiększonego wysiłku.
Znakomity fachowiec, o bardzo ...

Znakomity fachowiec, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wykazujący się olbrzymią empatią i umiejętnością słuchania pacjenta i niezwykle skuteczny. Po zabiegu operacyjnym lekarze byli zadziwieni sprawnością pacjentki w wieku emerytalnym, która tak szybko wróciła do formy…. Oczywiście rehabilitację po zabiegu odbyłam pod opieką wiodącą Pana Dawida. Bardzo cieszyłam się z tych spotkań, wiele z nich skorzystałam i nadal korzystam z zalecanych wskazówek i ćwiczeń. Jednego mi tylko żal – że mieszkam w innym mieście i nie mogę częściej korzystać z pomocy tego utalentowanego, skutecznego fizjoterapeuty.
Irena

Opinia dodana przez: Irena
Fizjoterapeuta Knurów mgr Szymon Sznapka

Gabinet Leczenia Bólu
Broniewskiego 24
44-190 Knurów

Do mgr Szymona Sznapki trafiłam po namowie moich koleżanek z pracy (dzięki :)). Cierpiałam od dłuższego czasu na rwę kulszowa. Odsyłano mnie od szpitala do szpitala od fachowca do fachowca... lekarze nie traktowali poważnie mojego problemu. Chociaż lekarz który przyjmuje z Panem Szymonem bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczył i zaproponował terapie. Dziś nie mam już żadnych problemów. Dziękuje. To najlepszy terapeuta jakiego spotkałam na swojej drodze. jest naprawdę wielki!

Fizjoterapeuta Gdańsk  Bogna  Listewnik

Bogna Listewnik

wizyta już od 90

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
80-309 Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Opinia dodana przez: artur
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Aneta Ficygowska

mgr Aneta Ficygowska

wizyta już od 60

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji
ul. Wita Stwosza 32 lok. 1
Mokotów, Warszawa

Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała Basię, wytłumaczyła co wolno jej robić a czego ma unikać, wdrążyła pracę manualną oraz zaleciła ćwiczenia do domu. Po 2 wizytach ból zniknął, po miesiącu pracy manualnej i ćwiczeń Basia wróciła na kort. Pani Aneta na bieżąco dawała nam wskazówki co wolno robić a na co jest jeszcze za wcześnie. Po 2 miesiącach córka już normalnie trenuje oraz bierze udział w turniejach. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszą fizjoterapeutką. Miła, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Świetny kontakt z pacjentem. W 100% jako rodzic zaufałam i oddałam w jej ręce swoją córkę. Dziękujemy Pani Aneto.
Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Maria Małyszko
Fizjoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę

Opinia dodana przez: Dorcia