Lekarze Fizjoterapeuta

dr n. med. Daniel Karaszewski

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM
Banacha 1a
Warszawa

Pan doktor z dużą wiedzą. Szybka i co najważniejsze trafiona diagnoza. Poza tym bardzo dobre podejście do pacjenta. Dowiedziałam się wiele istotnych informacji na temat mojej choroby, które bardzo mnie uspokoiły. Moje problemy dotyczyły przepukliny kręgosłupa szyjnego i miałam niedowład prawej ręki. Obecnie jestem już bez dolegliwości!
Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Kamil Kamiński

Fizjoterapeuta

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Młody człowiek ale z jaką wiedzą. Ma złote ręce - na pierwsze pozytywne efekty nie trzeba długo czekać. Szczerze polecam. Wdzięczna pacjenta-BKM

mgr Jarosław Kowalski

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac. W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Mateusz Hajdyła

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Bartosz Nowacki

Masażysta, Fizjoterapeuta

Kamienna 107
Wrocław

3 miesiące cierpiałem na ból pleców - tak silny, iż nie mogłem ani stać ani siedzieć! Kontaktowałem się z trzema lekarzami i żaden z nich nie był w stanie jednoznacznie mi powiedzieć co jest przyczyną mojego cierpienia. Dopiero znajomy polecił mi Pana Bartka - na pierwszej wizycie wyjaśnił mi skąd bierze się ból moich pleców - okazało się że to siedzący tryb pracy - a taki ból może dopaść każdego ...
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Piotr Kotajny

Fizjoterapia Piotr Kotajny
Złota 10
Pszczyna

Miałem okazję pracować z Panem Piotrem po rekonstrukcji ACL. Moim zdaniem super. Pracuje teraz w Klinice Św. Łukasza w Bielsku. Ja gram po zabiegu w piłkę i kolano trzyma bardzo dobrze. Jest na bierząco z wiedzą i umiejętnościami i to widać. Polecam

mgr Jakub Bednarek

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Jakmed
Odrowążów 29
44-103 Gliwice

Polecam! Dosłownie w ciągu godziny postawił mojego 12 letniego syna na nogi, po kontuzji w parku trampolin. Zaopatrzył go też w odpowiednią wiedzę która pozwoli mu w przyszłości uniknąć takich bolesnych finałów. Ogromna wiedza i kompetencje powodują że do Pana Jakuba można mieć 100% zaufanie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kasia i Tomek

lekarz Jerzy Beciński

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
87-720 Ciechocinek

Wspaniały Lekarz, mądry, kompetentny, pogodny, troskliwy... Zespół, którym kieruje w Szpitalu w Aleksandrowie kujawskim jest bardzo przyjazny pacjentowi, profesjonalny. Wielki Szacunek dla Pana Doktora, Całego Zespołu Medycznego, Całego Personelu Medycznego. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję 🌹

mgr Paweł Czarnocki

Fizjoterapia Panaceum Paweł Czarnocki
Obronna 13R
Kraków

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam ...

mgr Patrycja Trala

Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki
30-605 Kraków

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Michał Olczyk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

26-110 Skarżysko-Kamienna

Usługi godne polecenia każdemu- pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera redukująca stres oraz przystępna cena, na każdy portfel. Jestem bardzo zadowolona.

mgr Piotr Pactwa

Neurocentrum
Jaroszowice 6
34-100 Wadowice

Godny polecenia dobry fachowiec, kompetentny, zawsze pomocny i dyspozycyjny. Dzięki niemu moje stawy barkowe pozwalają mi normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: Jacek

mgr Marcin Pochojka

Masażysta, Fizjoterapeuta

Pracownia Zdrowia
ul. Spiska 1
Wrocław

Po wypadku samochodowym, podczas którego miałem typowe dla tego typu kolizji uszkodzenia odcinka szyjnego, oraz dość poważne odcinka lędźwiowego usłyszałem od ortopedy i chirurga, że mogę już zaprzestać trenowania sportów, z moich pleców nic nie będzie. Dla 22 latka studiującego na AWFie to jak wyrok. Wtedy znajomy polecił mi Marcina. Bardzo szybko naprawił mi to, co miało być nie do naprawienia w lędźwiówce. Po 2 zabiegach mogłem podnieść plecak z ...

mgr Marcin Doroba

ul.barska
Warszawa

Pan Marcin pomógł mi z wyleczeniem przepukliny lędźwiowej kręgosłupa kiedy wszyscy profesorowie stawiali już tylko na operacje, ostatni rezonans pokazał że przepuklina została zniwelowana praktycznie do zera, a wszystkie dolegliwości zniekneły. Zaznacze, że nie mogłem wcześniej praktycznie chodzić i leżałem tylko w łóżku. Rehabilitacja Pana Marcina i ćwiczenia które później robiłem w domu okazały sie nader skuteczne i doprowadziły do wyleczenia schorzenia. Dzięki wielkie!

Maciej Piątkowski

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

Cudowny człowiek, świetny fizjoterapeuta. Szybko podniósł mnie na nogi po dwóch rekonstrukcjach stawu udowo-rzepkowego. Poza tym ma niesamowite podejście do pacjenta, pomógł mi również psychicznie dojśc do siebie. Polecam !
Opinia dodana przez: Klaudi

mgr Piotr Ciura

OsteoCenter Piotr Ciura
ul. Pogodna 19
42-233 Kolonia Wierzchowisko

Kilka lat temu moje lewe kolano sprawiało mi duży problem przy chodzeniu. Obecnie dzięki terapii u Pana Piotra mogę uprawiać sport (jazda rowerem, Nordic Walking i bieganie). W ostatnich dwóch latach przebiegłem sześć maratonów ! Przy stanie zużycia mojego kolana jest to wyczyn wręcz nieprawdopodobny. Jestem wdzięczny Panu Piotrowi za wykonaną przez niego pracę. Jego umiejętności są na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

mgr Mateusz Banach

Physiatrics
Świerkowa 1
62-200 Gniezno

Bardzo dziękuje Panu Doktorowi za pomoc dwa kulszowa po pierwszej wizycie zniknęła bol był przed wizyta okropny wyszlam zdrowa polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

mgr Bartłomiej Bednarczyk

Rybnik

Fizjoterapeuta z powołania. Jestem bardzo zadowolona z usług pana Bartłomieja, w prosty sposób wytłumaczył mi na czym polega mój problem. Bardzo sympatyczny człowiek serdecznie polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Ewelina
Przykład Człowieka dla którego praca jest pasją. Zabiera ból, przywraca nadzieję- ja jestem tego idealnym przykładem gdzie prawie po roku bezskutecznej terapii u wielu specjalistów, odbijania się od gabinetu do gabinetu trafiłam w ręce Fachowca i po PIERWSZEJ DOSŁOWNIE PIERWSZEJ wizycie ból minął i otrzymałam szereg wytycznych co do dalszego funkcjonowania. Odpowiada zawsze na telefony, prosi o kontakt po wizycie jak nasze samopoczucie. Nie przesadzę gdy stwierdzę Cudotwórca! Dla mnie ...
Opinia dodana przez: Emi

mgr Ewa Chwałowska

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Polecam z całego serca Panią doktor. Jest przemiła,uprzejma i kompetentna. Poświęca czas dla pacjenta,wszystko tlumaczy tak,żeby było zrozumiałe.
Opinia dodana przez: Daria