Rehabilitant Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Dietla 19/3

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Klimek

Rehabilitant, Pediatra

ulica Szlak 14b/3

Ten lekarz należy do tych, który leczy a nie uśmiecha się do rodzica i ma na uwadze przede wszystkim dobro dziecka. Miałam z P.D. kontakt przez 3 lata opieki nad moim synem wcześniakiem. Słowa złego nie powiem. Tak jest surowa, ale jeśli to zaakceptujecie i przestaniecie na to zwracać uwagę to zobaczycie zupełnie innego człowieka. Nauczyliśmy współcześnie się, że wszyscy mają być mili. Wcale nie, nie ma takiej zasady, mają ...
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Paweł Czarnocki

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Fizjoterapia Panaceum Paweł Czarnocki
Obronna 13R
Kraków

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam ...

lekarz Marek Pełechacz

Kraków

Dokładny, kompetentny lekarz, jako jeden z niewielu prezentuje holistyczne podejście do pacjenta. Zawsze serdeczny i skuteczny. Z całego serca polecam pana doktora Marka Pełechacza. Wyjątkowy człowiek i specjalista.
Basia z Krakowa
Opinia dodana przez: Basia

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Lucyna Wardęga

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zachodnia 5/7a

Polecam serdecznie panią doktor byłam u niej z moim synkiem.Jest ciepłą,miłą i bardzo kompetentną lekarką.Pomogła mojemu dziecku za co jestem jej wdzięczna.Dziękuję jej i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: paniewa

dr Wojciech Fibiger

NIEPUBLICZNY ZAKłAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Oś . ZłOTA JESIEń 3

Doktor konkretny, zainteresowany pacjentem, szybko rozpoznał i udzielił porad związanych z moim schorzeniem i skierował na badania, wytłumaczyl wszystko i był uprzejmy. Bardzo polecam!!

lekarz Maciej Skubis

Rehabilitant, Neurolog

Pierackiego 11

Bardzo wiele Doktorowi zawdzięczam. Wierzył w moje wyzdrowienie sto razy bardziej niż ja. Motywował do pracy. Nie powiem, bywał surowy. Kawał czasu się ze mną przemęczył, ale już jest dobrze. A że przy tym gaduła, to rozładowywało moje napięcia i poczucie beznadziei. Dzięki, Doktorze.

lekarz Dorota Kaleta-Psiuk

ulica Imbramowska 7/40

Dziękuję Pani Doktor za mega profesjonalną opiekę nad moimi dziećmi od dobrych kilku lat. Dziękuję za cierpliwość, serdeczność, wyrozumiałość i spokój. Współpraca z takim Lekarzem to przyjemność.
Opinia dodana przez: Bożena, mama Kingi i Łukasza

Rehabilitanci w Krakowie