lekarz Małgorzata Klimek

Rehabilitant, Pediatra

Ze szczerego serca polecam panią doktor Małgorzatę Klimek. Jest przede wszystkim człowiekiem z sercem i duszą. Mimo ilości pacjentów, odpowiedzlności, zmęczenia nigdy nie narzeka. Zawsze stara się pomóc, wykazuje cierpliwość, zaufanie. To bardzo ważne w relacji z rodzicem. Zleca odpowiednią ilość badań, szuka rozwiązań, by pomóc pacjentowi. Zaangażowana i z pasją spełnia się w swej pracy. Ja dziękuję szczerze za prowadzenie i leczenie moich synów bliźniaków. To lekarz z powołania. Polecam na najwyższą skalę.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wspaniały lekarz, który niesie pomoc innym ! profesjonalne podejście! Bardzo polecam! Gorąco polecam Panią Doktor!

Może Pani doktor jest świetnym lekarzem i ma ogromną wiedzę, ale jest bardzo nieuprzejma, opryskliwa i po prostu niegrzeczna. Niedopuszcza do słowa a potem przez 10 minut robi wykład że na samym początku powinnismy udzielić wszystkich informacji, cały czas utyskuje jak to strasznie jest zajęta i musimy się spieszyć bo inni pacjenci czekają. Zero empatii to rodzica, ktory ma prawo się martwić i być przewrażliwiony. Zdecydowanie nie polecam

Pani dr. Klimek starsznie nie miła dzwoniłam po informację czy przyjmie moje dziecko bo chciałam zmienić lekarza, usłyszałam to nie jest powód do zmiany lekarza i się rozłączyła. Okropnie hamska i nie miła i ktoś taki pracuje z dziećmi. Nie polecam

Lekarz, który pomógł mojej córce, jedyny lekarz któremu zaufałam. Pani Doktor poświęca dużo czasu, daje konkretne rady i wskazówki. Godna zaufania.

Mam wrażenie że cały personel szpitala lekko obawia się pani doktor. Ma babka jaja i tyle. Ma wiedzę, kompetencje. Nigdy nie była dla mnie nie miła,mam do niej zaufanie. Pani doktor wciąż się szkoli i zdobywa najnowszą wiedzę. Wszystkie opinie pediatry z regionu konsultujemy z doktor Klimek, myślę że ma większą wiedzę o wcześniakach.

Ma wiedzę, kompetencje.

Nigdy nie była dla mnie nie miła,mam do niej zaufanie.
Pani doktor wciąż się szkoli i zdobywa najnowszą wiedzę.

Pani Doktor jest niemiła. To prawda. Miła być nie musi, ale traktuje rodziców na zasadzie" ja jestem tu Bogiem, wy nikim"- A to ona jest zatrudniana przez nas..Nie takie podejscie powinni mieć teraz lekarze, większość na szczescie nie ma..jej zachowanie jest karygodne.. co do kompetencji.. hmm..wg mnie lekarzem być nie powinna, bo chyba praktykuje gusła, a nie medycynę uznając, że jeśli 4mc (wiek koordynowany)dziecko nie je łyżeczką to nie będzie mówić.. moja wiedza i praktyka jest taka, że w tym wieku jeszcze dzieci się łyżeczką karmic nie powinno i same tego nie chcą(naturalnie)..jedyne co dobrze zrobiła to wypisala ekspresowe skierowania, bo to był dla nas problem. Gorąco odradzam!

Ten lekarz należy do tych, który leczy a nie uśmiecha się do rodzica i ma na uwadze przede wszystkim dobro dziecka. Miałam z P.D. kontakt przez 3 lata opieki nad moim synem wcześniakiem. Słowa złego nie powiem. Tak jest surowa, ale jeśli to zaakceptujecie i przestaniecie na to zwracać uwagę to zobaczycie zupełnie innego człowieka. Nauczyliśmy współcześnie się, że wszyscy mają być mili. Wcale nie, nie ma takiej zasady, mają być kompetentni. My wiele razy z Panią Doktor żartowaliśmy i syn też ją lubił. To jest osoba konkretna a większości społeczeństwu dzisiaj to przeszkadza. Przepraszam za elaborat, ale to dla tych, co nie są pewni czy iść do dr Klimek.

Zna się na rzeczy a czy miła czy nie nie wiem bo nie po to tam idę...... Ogólnie OK.

Pani dr traktuje rodziców dzieci jakby nic nie wiedzieli o wychowaniu. Jakby była lepsza od wszystkich, jej podejście jest karygodne!!!