Lekarze Pediatra Kraków

prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

Alergolog, Toksykolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog dziecięcy
                                       dr hab. n. med. Aleksandra Morka

dr hab. n. med. Aleksandra Morka

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Jedyny lekarz z powołania jakiego spotkaliśmy w swoim życiu. KOCHANY CZŁOWIEK. Po raz pierwszy spotkałam się z tym, ze lekarz dzwoni do pacjenta aby zapytać o stan zdrowia oraz jak wyszły zlecone badania. Brak mi słów aby opisać atuty PANI DOKTOR. Polecam wszystkim rodzicom. ANIOŁ po prostu.
Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Wojciech Kruk

Centrum Medyczne Liszki
32-060 Kraków

Witam jestem mamą czteroletniego chłopca który od urodzenia ma przewlekłe katary, byliśmy u kilku pediatrów, kilku laryngologów, alergologów ale nie ma poprawy. W związku z tym mam ogromną prośbę do osób które tutaj pisały o podanie namiaru na pana doktora. Dzwoniłam do centrum medycznego liszki ale pani w rejestracji powiedziała że pan doktor ma dużo pacjentów i nas nie zarejestruje, chyba że mam znajomości. Mój email bachra@wp.pl
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Prokocim Nowy Gabinet Anna Kalicka-Kasperczyk
Leonida Teligi 8
30-835 Kraków

Polecam Panią doktor Annę Kalicką-Kasperczyk całym sercem. Kompleksowo zajmuje się dzieckiem robiąc długi i szczegółowy wywiad. Bierze niepokoje, zaobserwowane u dziecka zachowania/reakcje organizmu i wszystko sprawdza. Lekarka pierwszego kontaktu mnie wyśmiewała i twierdziła, że nie mam medycznego potwierdzenia, więc dziecko nie może być chore. A Pani doktor od razu połączyła fakty, zachowania i nawet wstępne wyniki badań z którymi przyszłam, by już celowo prowadzić dalszą diagnostykę. Empatia, duża intuicja w ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Małgorzata Warzecha

Centrum Medyczne "MED-ALL"
Budziszyńska 1
31-619 Kraków

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!!!!! opiekowała się moją córeczką przez dwa lata i nie zdarzyło się ani raz, żebym miała jakiekolwiek zastrzeżenia. Ma doskonałe podejście do małych pacjentów, jest przemiła i zawsze dokładnie i ogromną dozą cierpliwości tłumaczy co i jak należy podawać dziecku. Moja córeczka ją uwielbia. A przede wszystkim Pani doktor ma wyczucie jeśli chodzi o leczenie. Przez dwa lata opieki nad moją córką (dziecko żłobkowe) tylko ...

lekarz Renata Szafraniec

NZOZ Ugorek
Kraków

Najlepszy lekarz dla mojego dziecka, zawsze ma czas i w pełni angażuje się w leczenie dziecka, dokładnie tłumaczy i nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Magdalena Nyzio

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Również polecam Panią doktor. Miła, sympatyczna osoba, dzieci za nią przepadają. Bardzo kompetentna .
Opinia dodana przez: dorota
Mój syn od 7 lat jest pacjentem pani doktor. Zawsze mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Nawet w niedzielę, dzwoniąc na jej prywatny numer telefonu. Zawsze, z cierpliwością tłumaczy rodzicom(czasem rozhisteryzowanym)co mozna zrobić i co się dzieje, czujnie przypatruje się objawom choroby. Często nawet na wyrost, aby tylko czegoś nie pominąć. Nie robi problemu ze skierowaniami do specjalistów i badaniami. Nie próbuje leczyć chorób, które należą do kompetencji specjalisty.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Pediatra
                                       dr n. med. Wojciech Strojny

dr n. med. Wojciech Strojny

Skopia Centrum Medyczne
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Pan Doktor wzbudził moje zaufanie świetnym podejściem do dziecka oraz wyczerpującymi odpowiedziami na moje pytania. Bardzo uprzejmy, sympatyczny, uśmiechnięty. Niezmiernie polecam!
Opinia dodana przez: Anna G.

lekarz Małgorzata Musiałowicz

Zawodzie 7 lok. 23
31-232 Kraków

Lekarz pełen wiedzy, poświęcenia , ale i ostrożności w podejmowanych decyzjach. Centrum uwagi to pacjent (dziecko) , jego potrzeby i indywidualne cechy, zarówno w doborze leczenia , jak i sposobie badania.Rodzice również odnajdują spokój i poczucie bezpieczeństwa dzięki sercu,zaangażowaniu, wiedzy i odpowiedzialności Pani Doktor, zwłaszcza gdy sytuacja jest bardzo trudna. Dziękujemy za każdy dzień.

lekarz Monika Mrajca

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Bardzo miła, kompetentna, uprzejma bardzo dobre podejście do dzieci oraz do rodziców, którzy zamęczają pytaniami i wątpliwościami z dr gogola... Cechuje ją duża kultura osobista oraz emanuje dobrem. LEKARZ Z POWOŁANIA...

lek. med. Maciej Bugajec

Wizyty domowe
Kraków

Cudowny pediatra, kompetentny i rzeczowy. Mamy do niego pełne zaufanie. Zawsze potrafi pastwić trafną diagnozę.
Opinia dodana przez: Ewa
Pani doktor jest bardzo fajna , miła i uprzejma :) ma dobre podejście do dzieci. :) Pani doktor dobrze tłumaczy choroby i leczenie
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Anna Jarząb

Optimal-Med
Zakopiańska 166
30-435 Kraków

Bardzo sympatyczna i rzeczowa. Podchodzi z sercem i zaangażowaniem. Stara się w miarę możliwości leczyć dzieci bez niepotrzebnego przypisywania antybiotyku. Naprawdę polecam. Długo szukałam dobrego pediatry i znalazłam. My na pewno juz u Pani dr zostaniemy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Bogumiła Grüner

Alergolog, Pediatra

ul. Prądnicka 66/4
31-202 Kraków

Najlepsza Pani doktor jaką znam. Chodziłam do niej jako dziecko i teraz chodzę z własnym dzieckiem. Jest bardzo zainteresowana pacjentem, pomocna i nie zamyka się przed pacjentami
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Kruczek

Genetyk kliniczny, Pediatra

Poradnia Genetyczna
Wieniawskiego 64
Kraków

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)

Irena Piwowarczyk

Prywatna Praktyka Lekarska Irena Piwowarczyk
30-383 Kraków

Cudowna Pani Doktor! Oprócz wysokich kompetencji zawodowych potrafi wesprzeć młodą mamę radą i trafnymi wskazówkami. Nie bagatelizuje problemów, ale tez nie każe zamartwiać się na zapas:)
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Katarzyna Dyląg

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
31-864 Kraków

Pani Doktor Kasia, jest cudownym lekarzem pediatrą. Mam dwójkę dzieci i bardzo długo szukałam odpowiedniego"zaufanego" lekarza pediatry. Trafiłam w 10 jak poznałam Panią Doktor Dyląg. Mimo młodego wieku jest swietnym specjalistą, zawsze zastanowi się zanim coś zrobi, słucha uważnie rodziców kieruję sie wywiadem, interesuję sie swoimi małymi pacjentami, zawsze podchodzi profesjonalnie do pracy i miło do dzieci. Moi chłopcy ją uwielbiają. Sama czytam opinie o lek. zanim udam sie z ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Halina Lesicka

Os. Oświecenia 46/1
31-636 Kraków

Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, jest bardzo uprzejma.