Pediatra Kraków

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Jedyny lekarz z powołania jakiego spotkaliśmy w swoim życiu. KOCHANY CZŁOWIEK. Po raz pierwszy spotkałam się z tym, ze lekarz dzwoni do pacjenta aby zapytać o stan zdrowia oraz jak wyszły zlecone badania. Brak mi słów aby opisać atuty PANI DOKTOR. Polecam wszystkim rodzicom. ANIOŁ po prostu.

Opinia dodana przez: małgorzata

Centrum Medyczne "MED-ALL"
Budziszyńska 1

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!!!!! opiekowała się moją córeczką przez dwa lata i nie zdarzyło się ani raz, żebym miała jakiekolwiek zastrzeżenia. Ma doskonałe podejście do małych pacjentów, jest przemiła i zawsze dokładnie i ogromną dozą cierpliwości tłumaczy co i jak należy podawać dziecku. Moja córeczka ją uwielbia. A przede wszystkim Pani doktor ma wyczucie jeśli chodzi o leczenie. Przez dwa lata opieki nad moją córką (dziecko żłobkowe) tylko raz dostała od Pani doktor antybiotyki.
szkoda, że niestety musiała przenieść się do innej przychodni i gdyby nie było to na drugim końcu Krakowa to zmieniłabym również przychodnię. Szczerze polecam Panią doktor.

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Również polecam Panią doktor. Miła, sympatyczna osoba, dzieci za nią przepadają. Bardzo kompetentna .

Opinia dodana przez: dorota

NZOZ Ugorek

Kraków

Pani Doktor jest po prostu świetna. Leczy moje dzieci, chodzimy do niej ponad 6 lat. Pamięta każde dziecko i jego wszelkie choroby czasami lepiej niż sam rodzic. W razie potrzeby przychodzi na wizyty prywatne. Ma dużą wiedzę i udziela wszelkich informacji. Nie ma problemu ze skierowaniami na dodatkowe badania, sama do nich przekonuje. Dzieci Ją uwielbiają. Dziecko jest zawsze dokładnie zbadane, a Pani Doktor nie lekceważy żadnych objawów. Jest miła, delikatna i wyrozumiała. Jeżeli w przychodni braknie już tzw bloczków do rejestracji i tak przyjmie wszystkich którzy tego potrzebują.
Serdecznie polecam bo naprawdę warto jej zaufać.

Kraków

Mój syn od 7 lat jest pacjentem pani doktor. Zawsze mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Nawet w niedzielę, dzwoniąc na jej prywatny numer telefonu. Zawsze, z cierpliwością tłumaczy rodzicom(czasem rozhisteryzowanym)co mozna zrobić i co się dzieje, czujnie przypatruje się objawom choroby. Często nawet na wyrost, aby tylko czegoś nie pominąć. Nie robi problemu ze skierowaniami do specjalistów i badaniami. Nie próbuje leczyć chorób, które należą do kompetencji specjalisty.

Przy tym lekarzu wraca wiara w powołanie tak potrzebne w tym zawodzie.

Przy tym lekarzu wraca wiara w powołanie tak potrzebne w tym zawodzie.

Kujawska 1 lok. 13

Bardzo miły doktor, widać że lubi dzieci, cudowne, fachowe podejście, odpowie na wszystkie pytania,polecam gorąco

Opinia dodana przez: marta

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Bardzo miła, kompetentna, uprzejma bardzo dobre podejście do dzieci oraz do rodziców, którzy zamęczają pytaniami i wątpliwościami z dr gogola... Cechuje ją duża kultura osobista oraz emanuje dobrem. LEKARZ Z POWOŁANIA...

ul. Borkowska 5B

Pani doktor jest naszą lekarką od dawna i nigdy na niej się nie zawiedliśmy. wspaniały specjalista z cudownym podejściem do dzieci. wiem że córeczka jest dokładnie przebadana a diagnoza u nas zawsze trafna. polecam i to bardzo - nie zamieniła bym lekarza na innego /a było ich trochę/. bardzo ważne jest to że Pani doktor jest zawsze dostępna a jeśli nie to oddzwania oraz interesuje się stanem zdrowia chorego dziecka - wielki plus.

Pediatrzy w mieście Kraków