Lekarze Pediatra Kraków

lekarz Anna Hajto

Neonatolog, Pediatra

Prywatna Praktyka Lekarska
Kraków

Swietna Pani Doktor, zawsze wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tlumaczy,tafiona diagnoza, zyczliwa, ma wspaniale podejscie do dzieci. Lekarz z powolania i godny zaufania. Nam pomaga juz kilka lat i nie zamienilibysmy Pani Doktor na zadnego innego lekarza naszych dzieci. Mama Liliany i Edwinka.

lekarz Piotr Skrzyński

Pediatra, Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

lekarz Marek Knapik

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

pan doktor to wspaniały lekarz, trafiliśmy do niego ponieważ pomimo wielu badań i wizyt u lekarzy nikt nie potrafił ocenić co dolega naszemu nastoletniemu synowi.Nawet pobyt w szpitalu niczego nie wykazał. Polecono nam pana doktora, okazał się wyjątkowo miłym człowiekiem i świetnym specjalistą. On jeden zdiagnozował u naszego dziecka to czego inni lekarze nie potrafili. To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Takie małe wyjaśnienie - pan doktor nazywa ...

lekarz Bogusława Zelwiańska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Kustronia 72
30-433 Kraków

Witam jak mozna dostac kontakt do Pani Doktor? Czy mozna sie umowic na teleporade? Czy mozna umowic wizyte domowa?
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Ewa Kowalik

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny
Biskupice 97, gm. Iwanowice
30-095 Kraków

Bardzo miła pani doktor a zarazem konkretna osoba:) dokładnie tłumaczy chorobę i to jak się jej pozbyć. Bardzo zainteresowana małym pacjentem (rozmowę przeprowadza najpierw z maluchem a potem z rodzicem i wyciąga wnioski). Ja polecam!:)

lek. med. Agnieszka Morańda

Pediatra, Alergolog

Agnieszka Morańda MAP medica
B. Orlińskiego 5 LU 4
31-878 Kraków

Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po ...

lekarz Mieczysława Przyjałkowska

Wieniawy Długoszowskiego 10/1
31-398 Kraków

Wielki Lekarz - osoba o tak ogromnej i wszechstronnej wiedzy, niosąca pomoc bez ograniczeń całym rodzinom, odpowiedzialna i niesłychanie skuteczna, bo stanowcza, a w tym wszystkim tak skromna. Nigdy ani ja ani moje dzieci nie zapomnimy o Pani. Kojący i pocieszający głos brzmi wciąż wokół nas, jakby właśnie przed chwilą opuściła Pani nasz dom, spiesząc do następnego pacjenta. Dziękuję, to wciąż za małe słowo... Kochamy Panią.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Szymon Skoczeń

por. Stawarza 8a
30-540 Kraków

Wspaniały lekarz,kompetentny.Wykazał się wielką znajomością swojej profesji jak również wielkim zaangażowaniem w tym co robi.Chociaż moja córeczka 5 lat temu odeszła,ja bardzo dobrze wspominam pana Doktora i życzę Mu wiele sukcesów w Jego bardzo ciężkiej pracy.Mama Paulinki

lekarz Małgorzata Jawor-Bugajska

Choroby zakaźne, Lekarz sportowy

Gabinety Lekarskie Medico
Kraków

świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza, polecam, nie ma lepszego lekarza w okolicy, a wszędzie szukałam.
Opinia dodana przez: Monika

Anna Schopp-Wróbel

ul. Kutrzeby
30-515 Kraków

Pani Doktor prowadzi mojego synka od urodzenia - zawsze jest miła, życzliwa, ma dla nas czas, z wyrozumiałością odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Nigdy nie czuliśmy się intruzami, nie byliśmy zbyci czy źle potraktowani. Mam szczęście, że trafiłam na takiego lekarza - synek często choruje, jest alergikiem i spotkałam już różnych lekarzy, ale taką Panią Doktor tylko jedną!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Joanna Sagnowska

Prywatny gabinet pediatryczny
Władysława Żeleńskiego 10
31-353 Kraków

Jesteśmy z p. Dr od ponad dwóch lat. Mam do niej pełne zaufanie. Potrafi fantastycznie podejść do małego pacjenta, zdiagnozować problem i mu zaradzić. Jest nie tylko fachowcem pierwszej klasy lecz też wspaniałą osobą.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Irena Solecka-Szpejda

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " GEMINI " SP. Z O.O.
UL. OLSZAŃSKA 5 POK. 204C -216C
31-513 Kraków

Bardzo fachowa i kompetentna osoba. Szybkie rozpoznanie wady.. Zaangażowanie w problem pacjenta. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Wioletta

Andrzej Mazurek

Starowiślna
Kraków

Mamy z p. doktorem Mazurkiem kontakt już od wielu lat ze względu na to, że nasz syn jest alergikiem. Jest to starszy pan, bardzo doświadczony lekarz-praktyk (a nie teoretyk), który zawsze postawi właściwą diagnozę. Rodzicom z chorymi dziećmi polecamy wizytę u niego.

lekarz Krystyna Hoyer-Wróblewska

Raciborska 10/50
30-384 Kraków

WSPANIAŁY LEKARZ. WIELE LAT PROWADZIŁA MOJE DZIECI.MAM DO PANI DOKTOR CAŁKOWITE ZAUFANIE. JEST KOMPETENTNA,UPRZEJMA I GODNA POLECENIA.
Opinia dodana przez: Barbara

Grażyna Gabor

Medent
ul.ZDROWA 22
Kraków

Drodzy Rodzice swoich Pociech! Osobiście polecem gorąco Panią dr Grażynę Gabor jako kompetentnego lekarza. Pani Doktor leczyła (głównie z infekcji, ale nie tylko) przez pierwsze 5 lat życia moje dziecko w klasyczny, ale skuteczny sposób. Z Panią Doktor zetknęłam się, gdy moje 3,5 mies. dziecię, diagnozowane wcześniej przez dwóch lekarzy, którzy dziecku będącemu "na piersi" aplikowali antybiotyk w płynie, zamiast zastrzyków, było coraz bardziej chore. Dziecko nabawiło się zapalenia oskrzeli, ...

lekarz Małgorzata Szczepulska-Kowalczyk

ulica Armii Krajowej 5/222
30-150 Kraków

Wspaniały pediatra. Bardzo dobre podejście do dziecka, uprzejma, miła. Zdecydowanie jestem zadowolony. Zresztą mój syn również bardzo lubi Panią Doktor.
Opinia dodana przez: jarswi

Elżbieta Sowińska

ulica Wicherkiewicza 19/2a
30-389 Kraków

Nasz lekarz rodzinny. Zdecydowany plus w stosunku do reszty lekarzy w tej przychodni.

lekarz Krzysztof Nawrocki

Pediatra, Wizyty domowe

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

Genialny pediatra. Nikt nie potrafi leczyć tak jak on. W dodatku jest swietnym psychologiem. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Piątkiewicz-Faryna

Kępińskiego 7
30-437 Kraków

Godna polecenia,warta wszystkich pieniędzy jak dla mnie doskonała i znajaca się na swojej robocie Pani Doktor.wszystko tłumaczy,ma dobre podejście do dzieci,przyjeżdża na wizyty domowe.

lekarz Barbara Piergies

Pediatra, Pulmonolog

publiczna
Wysłouchów 13
Kraków

Miła , sympatyczna i kompetentna Pani Doktor , z doskonałym podejściem do dzieci. Moja córka ( obecnie 7 lat ) od zawsze miała ogromny dystans do lekarzy - na widok białego fartucha uciekała gdzie popadnie i nie można jej było w żaden sposób zmusić do żadnego badania. Ok. 4 lata temu trafiliśmy pod opiekę Pani dr Piergies i sytuacja zmieniła się diametralnie. Nasza córeczka bez żadnego oporu idzie na wizytę ...
Opinia dodana przez: Maria