Piaseczno Pediatra dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

Noble Medicine Premium
Bagno 2d

wizyta już od 100
Z calego serca polecamy dr Dziekiewicza ,wysokiej klasy czlowiek pod kazdym wzgledem ,nie mamy najmniejszych zastrzezen i uwag ,lekarz z powolania:)))))b.dobre podejscie do dzieci ,wiedza otwartosc,jasny przekaz dla rodzica,nigdy nie okazuje zmeczenia ciezkimi pyt.-Taki lekarz,przy ktorym zmartwiony rodzic czuje sie lepiej ,czuje ze w obliczu choroby nie jest z tym sam
Opinia dodana przez: Rodzice 2coreczek

lekarz Lidia Stolarska-Kraszewska

Strefa Pacjenta
ul. Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210

wizyta już od 120
Jest to najbardziej kompetentny lekarz z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Dzieci kochają panią doktor, my ufamy bezgranicznie. Niezwykle czujna, skrupulatna, szukająca rozwiązań tak by jak najłagodniej przeprowadzić proces leczenia. Antybiotyki i sterydy to ostateczność. Bardzo sympatyczna i ciepła. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Agnieszka Morańda

Pediatra, Alergolog

Agnieszka Morańda MAP medica
B. Orlińskiego 5 LU 4

Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po ...

lekarz Grażyna Zientek

Strefa Pacjenta