lekarz Marek Cybula

Internista, Pediatra

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych ...
Opinia dodana przez: Kinga
Poznań Pediatra lekarz Marta  Koralewska

lekarz Marta Koralewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

wizyta już od 160
Super podejście do dziecka! Moja córka zawsze płakała jak tylko wchodziłyśmy do przychodni, a tym razem Pani doktor tak ja zagadała, aby nie było problemu zbadać ja od a do z. Na pewno wrócimy.
Opinia dodana przez: Anna
Poznań Pediatra lek. med. Katarzyna Wiśniewska

lek. med. Katarzyna Wiśniewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

Panią Doktor poznałam w szpitalu będąc w nim niespodziewanie z synem.
Urzekło mnie jej podejście, analiza, dociekliwość do przypadku:)
Lekarze Specjaliści postawili diagnozę - dojrzewanie jak to zazwyczaj jest w okresie nastoletnim jednakże Pani Doktor zdecydowanie drążyła dalej jako nasz Lekarz prowadzący.
Jestem i zawsze będę jej za to wdzięczna bo znalazła przyczynę, nie odpuściła!
TO LEKARZ Z PASJĄ, ZAANGAŻOWANIEM I CUDOWNYM PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW.
Opinia dodana przez: Ewa

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 200
Tak dokładnego i poświęcającego tyle czasu pacjentowi lekarza trudno znaleźć. Pani doktor wypytała mnie i mojego syna o naprawdę dużo rzeczy. Przypisane lekarstwa szybko odniosły skutek. Jeżeli macie problem alergologiczny to najlepszy wybór. My byliśmy u niej w Formmedzie.
Opinia dodana przez: Paula
Bielsko-Biała Pediatra lekarz Bogdan Ząbek

lekarz Bogdan Ząbek

POLI-MED
Kustronia 4
Bielsko-Biała

Moja ocena może nie być obiektywna, ponieważ UWIELBIAM DOKTORA ZĄBKA!!! To najwspanialszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Mam do Niego bezgraniczne zaufanie jako rodzic, a to dla mnie najważniejsze! Oczywiście nie stało się to bez przyczyny - DOKTOR NIE ZAWIÓDŁ MNIE OD 12 LAT! Podchodzi do każdego małego pacjenta jak troskliwy ojciec! Pierwszy raz trafiłam na Pana Doktora kiedy mój (wtedy) 5-letni synek został przywieziony przez karetkę pogotowia ...
Zabrze Pediatra dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna