Pediatra

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Anna Trzebińska
Mleczarska 11
Włoszczowa

Bylam u doktor 2 razy.1y raz prywatnie, drugi raz na Fundusz. Obie wizyty diametralnie roznily sie od siebie! Prywatnie bylam przyjeta "po krolewsku", doktor mila, poswiecila mi duzo czasu, wszystko tlumaczyla b. dokladnie, moglam dopytac sie o wszystko.Bylam b. zadowolona.
Niestety wizyta na Fundusz byla dla mnie szokiem.
Na korytarzu klebiacy sie tlum ok 20 stu osob, z dokumentami w rekach.Prawie nikt nie ma pewnosci, czy bedzie przyjety,(bo doktor ...
Opinia dodana przez: Ewa

Nasz Lekarz

None

Pani doktor po osłuchaniu mojej córki stwierdziła liczne świsty na oskrzelach i mimo to podjęła leczenie bez antybiotyku. Na kontroli okazało się, że jest dużo lepiej i jesteśmy z niej bardzo zadowolone i bardzo jej dziękujemy. Pani doktor - dziękujemy.
Poza tym miła i chętnie odpowiada na różne trudne pytania. Nie okazuje zniecierpliwienia jak niektórzy lekarze, którzy w ogóle nie powinni leczyć! Oby takich lekarzy nam przybywało!
Pediatra Łódź lekarz Anna Sobańska

wizyta już od 120

Centrum Zdrowa Kobieta
Kamiennogórska 10
54-034 Wrocław

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Wizyty domowe - lek. Danuta Sawicka

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Pediatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING ...
Opinia dodana przez: Eryk
Pediatra Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
Pediatra Piaseczno lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Pani Doktor wspaniale wykonuje swój zawód a do tego ma rewelacyjny kontakt z dziećmi.
Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.
Opinia dodana przez: Przemek
Pediatra Konin lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" ...
Pediatra Piaseczno lekarz Beata Kowalewska

05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!