dr n. med. Jacek Czelejdr n. med. Jacek Czelej - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Jacek Czelej

Pediatra

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek ...

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek Czelej jest absolwentem Oddziału Pediatrycznego Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację z zakresu pediatrii uzyskał w PSK Nr 3, A.M. w Warszawie, pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. M.H. Zapaśnik-Kobierskiej.

Zapraszam do mojego gabinetu lekarskiego, położonego na Ochocie, blisko centrum Warszawy, który prowadzę od 1980r. Blisko 80% moich pacjentów to osoby ze spadkiem odporności oraz przypadki alergii. W swojej praktyce preferuję preparaty naturalnego pochodzenia, przede wszystkim leki homeopatyczne i ziołowe.
Jestem absolwentem oddziału pediatrycznego, wydziału lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację pediatryczną pod kierunkiem Pani prof. H. Zapaśnik-Kobierskiej uzyskałem na AM w Warszawie. Przez blisko 20 lat pracowałem naukowo w CMKP w Warszawie, gdzie doktoryzowałem się.
Swoje wieloletnie doświadczenie lekarskie, które zdobywałem w kraju i za granicą, wykorzystuję w swojej codziennej praktyce, prowadząc z reguły trudne i przewlekłe przypadki.
Najważniejsze jest w moim podejściu dobro prowadzonego pacjenta, właściwe relacje, wzajemne zrozumienie i poszanowanie, które są zawsze nadrzędne w moim gabinecie. Nie ukrywam, że często znajduję dużo satysfakcji i radości z mojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Zapraszam Państwa na moją stronę internetową : www.drczelej.pl, gdzie w sposób przystępny i szeroki odpowiadam na najczęściej zadawane pytania pacjentów.

Poza godzinami przyjęć w gabinecie, udzielam porad telefonicznych. Nie czytam i nie koresponduję z pacjentami przy pomocy Sms-ów

Publikacje:

1. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Wydawnictwo Ariel W-wa 1991 – wydanie kieszonkowe
2.” Podręczna Materia Medica 186 Leków Homeopatycznych „
J. Czelej , P. Koziej , Homeo-Med W-wa 1992 – opis najbardziej popularnych leków homeopatycznych
3. „Leksykon Leków Homeopatycznych”
B. Wasilewski , J. Czelej , Wydawnictwo Split Trading W-wa 1994 – opis i zastosowania terapeutyczne wszystkich leków homeopatycznych dostępnych w tym czasie na rynku leków w Polsce
4. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny”
J. Czelej , Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1995 – pierwsze w Polsce szerokie opracowanie zawierające praktyczny opis zastosowania leków homeopatycznych
5. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1996 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych chorobowych u dzieci
6.” Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1998 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów
7. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny Leków firmy Lehning” J.Czelej Wydawnictwo Kengraf 2001 – poradnik terapeutyczny zastosowań homeopatycznych leków kompleksowych
8. „ Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 2003 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów, opracowanie obejmujące większość dostępnych na rynku w Polsce leków homeopatycznych
9. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Oppidium W-wa 2005 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych na użytek domowy, w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych u dzieci i kobiet

Chcę wyrazić ogromną wdzięczność i podziękowania PANU DOKTOROWI za lata porad lekarskich,konsultacji telefonicznych, a przede wszystkim za leczenie mojej rodziny. Znam Pana doktora Jacka Czeleja od 1992 r i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, z wielką wiedzą i chęcią pomocy.Od prawie 30 lat nigdy, naprawdę nigdy nie usłyszałam, że nie ma czasu, że mi nie pomoże. Wręcz przeciwnie, jest zawsze chętny do niesienia pomocy ( nawet w święta Bożego Narodzenia). Nasza wspólna troska o zdrowie i lepsze życie mojego syna rozpoczęła się prawie 30 lat temu, kiedy trafiłam do Pana doktora ze szpitala w Rabce po ponownym zapaleniu płuc mojego syna. Syn chorował dokładnie 182 dni bez przerwy i przez ten cały czas był leczony antybiotykami z różnych grup .Ręce mi opadały patrząc na jedynego syna, któremu ponownie podaje się następny antybiotyk. Szczerze mówiąc Pan doktor w tym momencie nie bardzo chciał się podjąć leczenia syna, ponieważ obawiał się, że może nie podołać temu wyzwaniu. Przedstawił ten problem otwarcie, gdyż jest bardzo uczciwym i rzetelnym człowiekiem. Lecz ja jako matka i uważam jak każda matka musiałam zrobić wszystko, żeby ratować syna.Uparłam się i nie pozwoliłam Panu doktorowi odmówić .Pracowaliśmy pod nadzorem Pana doktora bardzo sumiennie i zdyscyplinowanie i udało się. Doktor Czelej jest fantastycznym lekarzem i sumiennie stosując się do jego zaleceń można pokonać najtrudniejsze przypadki. Należy stosować się bardzo sumiennie i rygorystycznie do wszystkich Jego wskazówek i zaleceń, a praca nie pójdzie na darmo.Teraz mój syn ma ponad 35 lat. Nie choruje, nie przyjmuje antybiotyków, nie pamiętam nawet od kiedy, ale myślę ze jest to już ok. 20 lat. W między czasie w naszej rodzinie trafiały się i świnki, nawet szkarlatyna u córki a u mojego mężna w wieku 42 lat półpasiec .I tym razem Pan doktor nie zawiódł.Teraz leczymy wnuczkę i każde przeziębienie leczymy homeopatycznie .Wnuczka nie wie co to znaczy antybiotyk. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że 30-letnia współpraca Pana doktora i nas rodziców była i jest wspaniała , homeopatia w naszej rodzinie jest bardzo, ale to bardzo skuteczna. Z całego serca dziękuję Panu doktorowi Jackowi Czelejowi.
z wyrazami szacunku Grażyna Rzeszowska

Przestrzegam przed metodami i preparatami stosowanymi przez doktora Czeleja. Oto konkretne moje wątpliwości. Każdy z rodziców, osób czytających zdecyduje samodzielnie, czy pisze się na takie ryzyko: 1. 12-miesięcznemu dziecku przepisuje preparaty Joalis, które zawierają alkohol (!!!). Wiecie zapewne, że jest to absolutnie zabronione, każdy lekarz potwierdzi. Wszystkie lekarstwa, syropy, nawet środki do dezynfekcji dla maluszków są bez alkoholu! 2. Do badania napletka. nie zakłada rękawiczek jednorazowych. Kiedy zwróciłam na to uwagę, doktor zbagatelizował. 3. Dzieci układa na kozetce bez jednorazowej taśmy ochronnej. W każdym innych gabinecie po pacjencie wymienia się ...

3. Dzieci układa na kozetce bez jednorazowej taśmy ochronnej. W każdym innych gabinecie po pacjencie wymienia się podkład. Zatem podstawowe zasady higieny nie są przestrzegane.
To są trzy podstawowe i bardzo poważne zastrzeżenia do metod leczenia p. doktora Czeleja. Umie budować zaufanie, jest bardzo miły i przyjacielski. Niestety na każdej wizycie opowiada to samo. Kilka haseł, typu „znajomi w Instytucie Żywienia”, czy „badania amerykańskie”, na pierwszej wizycie są może i ciekawe, ale za każdy kolejnym razem (w dodatku bez konkretów) stają się irytujące. Wreszcie pani dzwoniąca w celu potwierdzenia wizyty – kiedy poinformowałam, że nie będzie kolejnej wizyty i podałam powody – nagle stała się opryskliwa, rzuciła tekst, że jestem śmieszna, po czym bez słowa rzuciła słuchawką… To już kwestia kultury bądź braku argumentów natomiast sam fakt leczenia homeopatią jest mocno dyskusyjny. Nikt nie potwierdził skuteczności tych kuracji i medycyna nie zabrania, ani też nie potwierdza, że to działa. Na niektórych działa także placebo... Ja nie zauważyłam żadnej poprawy. Strata czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim ryzyko dla dziecka!!!

Dr Czelej potrafi uratować dziecko przed podaniem antybiotyku i sterydu, w sytuacjach, które wydają się beznadziejne. Moje dziecko było 2 m-ce temu hospitalizowane z powodu obturacyjnego zapalenia oskrzeli i lekarze po tygodniu leczenia załamali ręce i chcieli podać antybiotyk podejrzewając zapalenie płuc. Skontaktowałam się z dr. Czelejem i zaordynował 'antybiotyk' homeopatyczny, który dał poprawę i następnego dnia na obchodzie już nikt nie wspomniał o podaniu antybiotyku chemicznego, a za 3 dni byliśmy w domu. Teraz leczę drugie dziecko u dra Czeleja na biegunkę, która trwała 5 m-cy i diagnostyka szpitalna nie dała odpowiedzi na jej przyczyny, a dr Czelej na pierwszej wizycie zalecił zestaw leków, który zadziałał po 2 tyg i biegunki już nie ma. Polecam doktora rodzicom wcześniaków z problemami układu oddechowego i pokarmowego.

Moje dzieci miały problem z obniżoną odpornością oraz alergiami. Często chorowały: syn, infekcje bakteryjne, wirusy, córka zapalenie krtani. Oboje są po rocznych wizytach u Pana Doktora. Dziękujemy. Na dziś jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu. Antybiotyki? ostatnie 2 lata temu i to na siłę przez lekarza POZ wciskane. Pan doktor, udziela też konsultacji telefonicznych, gdy pojawiają się jakieś podbramkowe sytuacje. Szczerze polecamy doktora i wiemy, że możemy zawsze liczyć na JEgo wsparcie. Wizyty, też nie należą do najdroższych.

Doktor Czelej uratował mojego synka!!! Byłam wcześniej u trzech lekarzy, Kacperek miał już od prawie trzech tygodni kaszel na który nie pomagał żaden lek. Dwaj poprzedni „lekarze” osłuchiwali synka i kazali wracać do domu i podawać syrop. Do Doktora Czeleja, trafiłam właściwie przez przypadek i miałam wielkie szczęście, wreszcie ktoś na poważnie i profesjonalnie potraktował nasz problem. Doktor Czelej zlecił prześwietlenie klatki piersiowej i okazało się, ża synek miał wodę w płucach! Trafił na 8 dni do szpitala, nie wiem jakby się to skończyło gdyby nie mój upór, szczęście i dobry lekarz do którego w końcu trafiłam. Odtąd zawsze będę chodzić z Kacperkiem do Doktora i polecam to wszystkim, jest wyjątkowo otwarty, miły i kompetentny.

Bardzo dobry fachowiec, wiedza ogromna, doświadczenie, cierpliwość, tłumaczenie choroby - wszystko na plus. Polecam!!!

kompetentny i zaangażowany lekarz ............................................................................................................................................

Dzien dobry, ciesze sie ze znalazlam strone na ktorej moge wyrazac swoje opinie o tak warznych sprawach jak leczenie siebie i swoich bliskich. Jestem osoba mieszkajaca w belgii , Pana Dr Czeleja poznalam rok temu, polecila mi go kolezanka. Bylam zalamana ponieważ od dawna nie mogłam znalezc kompetentnego lekarza.Za każdym razem bedac w Polsce chodzilam na wizyty ze swoimi dziecmi do Dr Czeleja. Moje dzieci mialy problemy z odpornoscia. Dzieki Pan Doktorowi nie pamietam juz co to sa sterydy, co to jest strach przed wys\laniem dzieci do szkoły , Pan Doktor ma swietna opinie w Polsce i Europie. Smialo moge stwierdzic ,ze jest to jeden z najlepszych pediatrow w Polsce. Polecam kazdej matce bo naprawde warto

Też miałam do czynienia z tym lekarzem. Mój synek miał problem z migdałkami, anginę miał aż trzy razy, za drugim razem z ropniem, za trzecim z antybiotykiem dożylnie, kilku lekarzy chciało usunąć mu migdałki, ale Doktor Czelej postanowił nie dać za wygraną. Pracowaliśmy nad odpornością rok i od tamtego czasu wszystko się uspokoiło, polecam gorąco Doktora Czeleja, to doskonały specjalista!

W momencie kiedy przyszłam do dr Czeleja z dwójką dzieci, miałam w mojej apteczce wszystkie środki wziewne, jakie przemysł farmaceutyczny wyprodukował, a w trakcie sezonu, każde z naszej trójki przebyło 5-7 kuracji antybiotykowych. Ja zarażałam się od dzieci i chyba najgorzej przechodziłam te infekcje. Odkąd pojawiliśmy się w gabinecie dr Czeleja, nie wiemy co to antybiotyki, przez pewien czas leczyliśmy się wyłącznie "kuleczkami", a po jakimś czasie odporność tak nam się poprawiła, że praktycznie nie chorujemy. Praktykę p. dr'a cechuje CAŁOŚCIOWE podejście do pacjenta, duże zaangażowanie, oraz ścisła współpraca między ...

Praktykę p. dr'a cechuje CAŁOŚCIOWE podejście do pacjenta, duże zaangażowanie, oraz ścisła współpraca między pacjentem a lekarzem. Polecam zdecydowanie!