dr n. med. Jacek Czelejdr n. med. Jacek Czelej - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Jacek Czelej

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek ...

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek Czelej jest absolwentem Oddziału Pediatrycznego Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację z zakresu pediatrii uzyskał w PSK Nr 3, A.M. w Warszawie, pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. M.H. Zapaśnik-Kobierskiej.

Zapraszam do mojego gabinetu lekarskiego, położonego na Ochocie, blisko centrum Warszawy, który prowadzę od 1980r. Blisko 80% moich pacjentów to osoby ze spadkiem odporności oraz przypadki alergii. W swojej praktyce preferuję preparaty naturalnego pochodzenia, przede wszystkim leki homeopatyczne i ziołowe.
Jestem absolwentem oddziału pediatrycznego, wydziału lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację pediatryczną pod kierunkiem Pani prof. H. Zapaśnik-Kobierskiej uzyskałem na AM w Warszawie. Przez blisko 20 lat pracowałem naukowo w CMKP w Warszawie, gdzie doktoryzowałem się.
Swoje wieloletnie doświadczenie lekarskie, które zdobywałem w kraju i za granicą, wykorzystuję w swojej codziennej praktyce, prowadząc z reguły trudne i przewlekłe przypadki.
Najważniejsze jest w moim podejściu dobro prowadzonego pacjenta, właściwe relacje, wzajemne zrozumienie i poszanowanie, które są zawsze nadrzędne w moim gabinecie. Nie ukrywam, że często znajduję dużo satysfakcji i radości z mojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Zapraszam Państwa na moją stronę internetową : www.drczelej.pl, gdzie w sposób przystępny i szeroki odpowiadam na najczęściej zadawane pytania pacjentów.

Poza godzinami przyjęć w gabinecie, udzielam porad telefonicznych. Nie czytam i nie koresponduję z pacjentami przy pomocy Sms-ów

Publikacje:

1. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Wydawnictwo Ariel W-wa 1991 – wydanie kieszonkowe
2.” Podręczna Materia Medica 186 Leków Homeopatycznych „
J. Czelej , P. Koziej , Homeo-Med W-wa 1992 – opis najbardziej popularnych leków homeopatycznych
3. „Leksykon Leków Homeopatycznych”
B. Wasilewski , J. Czelej , Wydawnictwo Split Trading W-wa 1994 – opis i zastosowania terapeutyczne wszystkich leków homeopatycznych dostępnych w tym czasie na rynku leków w Polsce
4. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny”
J. Czelej , Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1995 – pierwsze w Polsce szerokie opracowanie zawierające praktyczny opis zastosowania leków homeopatycznych
5. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1996 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych chorobowych u dzieci
6.” Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1998 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów
7. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny Leków firmy Lehning” J.Czelej Wydawnictwo Kengraf 2001 – poradnik terapeutyczny zastosowań homeopatycznych leków kompleksowych
8. „ Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 2003 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów, opracowanie obejmujące większość dostępnych na rynku w Polsce leków homeopatycznych
9. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Oppidium W-wa 2005 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych na użytek domowy, w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych u dzieci i kobiet

Na wizytę wybrałem się z polecenia, wychowawczyni w klasie u synka powiedziała, że jeśli chodzi o alergie, to korzysta ona z pomosy dra Czeleja. Maciek na każdą wiosnę dostaje bardzo swędzących wysypek na łokciach o tle alergicznym. Nie chcąc faszerować synka clemastinem czy zyrtekiem, również zdecydowałem się na wizytę, nie zawiodłem się i dobrze mieć o jedno zmartwienie z dziećmi mniej ;)

Lekarz o świetnym podejsciu do dzieci. Moje dzieci nigdy nie płakały przy badaniu. Skutecznie wyleczył 3 moich dzieci. Jestem mu bardzo wdzięczna. Janina

witam. Polecam pana dr Czeleja. To jest swietny pediatra mowiac najkrucej. Polecam

Też miałam do czynienia z tym lekarzem. Mój synek miał problem z migdałkami, anginę miał aż trzy razy, za drugim razem z ropniem, za trzecim z antybiotykiem dożylnie, kilku lekarzy chciało usunąć mu migdałki, ale Doktor Czelej postanowił nie dać za wygraną. Pracowaliśmy nad odpornością rok i od tamtego czasu wszystko się uspokoiło, polecam gorąco Doktora Czeleja, to doskonały specjalista!

Doktor Czelej uratował mojego synka!!! Byłam wcześniej u trzech lekarzy, Kacperek miał już od prawie trzech tygodni kaszel na który nie pomagał żaden lek. Dwaj poprzedni „lekarze” osłuchiwali synka i kazali wracać do domu i podawać syrop. Do Doktora Czeleja, trafiłam właściwie przez przypadek i miałam wielkie szczęście, wreszcie ktoś na poważnie i profesjonalnie potraktował nasz problem. Doktor Czelej zlecił prześwietlenie klatki piersiowej i okazało się, ża synek miał wodę w płucach! Trafił na 8 dni do szpitala, nie wiem jakby się to skończyło gdyby nie mój upór, szczęście i dobry lekarz do którego w końcu trafiłam. Odtąd zawsze będę chodzić z Kacperkiem do Doktora i polecam to wszystkim, jest wyjątkowo otwarty, miły i kompetentny.

Dr Czelej to najlepszy pediatra w Polsce. Polecam go każdemu kto ma chore dzieci a zwłaszcza słaba odporność lub alegia. Dziekujemy Panie Doktorze za wszystko. Kalina Jędrusik

Kalina Jędrusik

Dziekujemy Panie Doktorze za wyleczenie naszych dzieci. Jestemy Panu bardzo wdzieczni. Alina Beatka i Piotrus Witkowscy z Warszawy

Alina Beatka i Piotrus Witkowscy z Warszawy

Dzien dobry, ciesze sie ze znalazlam strone na ktorej moge wyrazac swoje opinie o tak warznych sprawach jak leczenie siebie i swoich bliskich. Jestem osoba mieszkajaca w belgii , Pana Dr Czeleja poznalam rok temu, polecila mi go kolezanka. Bylam zalamana ponieważ od dawna nie mogłam znalezc kompetentnego lekarza.Za każdym razem bedac w Polsce chodzilam na wizyty ze swoimi dziecmi do Dr Czeleja. Moje dzieci mialy problemy z odpornoscia. Dzieki Pan Doktorowi nie pamietam juz co to sa sterydy, co to jest strach przed wys\laniem dzieci do szkoły , Pan Doktor ma swietna opinie w Polsce i Europie. Smialo moge stwierdzic ,ze jest to jeden z najlepszych pediatrow w Polsce. Polecam kazdej matce bo naprawde warto

Polecam Pana Doktora , jest skuteczny , stawia zawsze pewne diagozy , od wielu lat pomagal moim dzieciom i wszystkim znajomym. Naprawdę swietny fachowiec.

Jestem bardzo Panu Doktorowi wdzięczna. Przez 2 lata nie mogłam sobie poradzić z alergią u mojej córci, przeżyliśmy koszmar mając malutkie dziecko pokryte liszajami i wysypka przez wiekszą część roku. Kilka miesiecy kuracji u Pana Doktora Czeleja wystarczyło żeby sytuacja wróciła do normy , ja jestem szczęśliwa a moja córcia ma normalne dzieciństwo. Polecam tego lekarza kazdemu z pełną odpowiedzialnością. Dodam jeszcze ,że homeopatia jest wspaniałą metoda leczenia, sprawdzona na całej rodzinie. Teresa z Wrocławia

Teresa z Wrocławia