Pediatra Warszawa

Pediatra, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Pediatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING LEKARZY a dokladnie umawianie sie na wizyty jezeli ktos nie chce sie denerwowac a do pani doktor napewno sie umówie ale telefonicznie a nie przez jakis FAŁSZYWY PORTAL !!!

Opinia dodana przez: Eryk Beredziński

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów

Opinia dodana przez: Paweł

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Pediatra, Alergolog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna
Pediatra Warszawa lekarz Beata Kowalewska

Wąchocka 8

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pediatra Warszawa lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Pediatra, Patomorfolog

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I super podejście do dzieci. Naprawdę widać, że to nie tylko alergolog ale i pediatra z powołania.

Opinia dodana przez: Kinga
Pediatra Warszawa lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Ursynów, Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina
Pediatra Warszawa dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Lim

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Pediatra Warszawa dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Pediatra, Gastrolog dziecięcy

wizyta już od 160

Babice Nowe, Warszawska 197 D

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ZROZUMIENIEM NIE OSKARŻA NIE PROWADZI PRZESŁUCHANIA NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE MÓWI ZASTRASZONYM I ZAGUBIONYM RODZICOM DAMY RADE UDA SIĘ.POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM.JESZCZE CELEM WYJAŚNIENIA DO TEGO WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA TRAFIŁAM DZIĘKI TEMU WŁAŚNIE FORUM,STRONIE MÓJ 5,5L SYM CIERPI OD 3 LAT NA ZAPARCIA NAWYKOWE ILOŚĆ ODWIEDZONYCH LEKARZY JEST PORAŻAJĄCA ALE JAK DOTĄD TYLKO TEN PAN POTRAKTOWAŁ NASZĄ RODZINĘ W PEŁNI PROFESJONALNIE DZIĘKUJEMY.ŻANETA BURY Z RODZINĄ.

Opinia dodana przez: zanetta zanetabury73

Pediatrzy w mieście Warszawa