lekarz Andrzej Załęski

Zacznę od tego, że właśnie takich lekarzy powinno być więcej! Wspaniały lekarz, człowiek z powołaniem, nastawiony na to aby pomóc. Z dużą widzą, bardzo dokładny. Przy tym wszystkim miły.

Zacznę od tego, że właśnie takich lekarzy powinno być więcej!

Rzadko spotyka się tak kompetentnych lekarzy. Pan Andrzej jest nie tylko ciepły miły i uprzejmy co jeśli chodzi o dzieci uważam że jest bardzo ważne, ale też odpowie z chęcią na każde pytanie, do tego każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie.

Profesjonaly, rzeczowy i sympatyczny specjalista. Szkoda, że tak rzadko przyjmuje już w naszej placówce..

Świetny specjalista, ma podejście do dzieci, poświęca im dużo uwagi, zawsze wszystko sprawdza. Mam duże zaufanie do tego lekarza. Daje skierowania na wszystkie badania. Najlepszy pediatra jakiego spotkałam.