Choroby Zakaźne Warszawa

Wolny termin: jutro o 18:40. Sprawdź inny. # 1

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Dermatolog dziecięcy

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING LEKARZY a dokladnie umawianie sie na wizyty jezeli ktos nie chce sie denerwowac a do pani doktor napewno sie umówie ale telefonicznie a nie przez jakis FAŁSZYWY PORTAL !!!

Opinia dodana przez: Eryk Beredziński
Wolny termin: jutro o 18:40. Sprawdź inny. # 2

lek. med. Jerzy Stążka

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)

Bardzo dobry specjalista - diabetolog (nie tylko od: Internista, Choroby zakaźne)
Co prawda leczenie było długo trwałe, ale wynik przeszedł moje oczekiwania.
Udowodnił Mi Pan doktor iż cukrycę można leczyć też innymi środkami, a nie tylko insuliną. Szczerze POLECAM.

Co prawda leczenie było długo trwałe, ale wynik przeszedł moje oczekiwania.

Opinia dodana przez: Andrzej

grupa lux med
racławicka 132 b

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

grupa lux med
racławicka 132 b

świetne podejście do pacjenta,dr.Cybyla wyleczyła mi wątrobę 12 lat temu,po chorobie niema śladu.Dziękuje

Opinia dodana przez: Przemek

Cudowna doktor wszystko wytlumaczy odpowie na kazde pytanie sumiennie prowadzi pacjenta super zycze wszystkim tak wspanialego lekarza.Wdzieczna pacjentka Magdalena

Opinia dodana przez: Magdalena

Centrum Medyczne LIM

Nie pisze się Doktór, tylko doktor......no cóż można się spodziewać po takim prostaku........A ciąża to stan fizjologiczny a nie choroba....

lek. med. Maria Pawlak

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

lekarz Iwona Suchecka

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12