Choroby Zakaźne Warszawa

dr n. med. Elżbieta Dudzińska-Feliksbrot

Centrum Medyczne LIM

Nigdy w życiu nie spotkałem większego konowała. Szanuję wszystkich lekarzy, ale tej "pani" na pewno nie można określić tym mianem. Zgadzam się w 100% ze wszystkimi poprzednimi komentarzami, nawet z tym że nie można powiedzieć doktór o tej potworze. Jak już wspomniałem Hipokrates by się za nią wstydził.
Moje doświadczenia z wizyty 3 lata temu:
- przyszedłem z przeziębieniem i prośbą o przepisanie leków na bolące gardło, a nie zwolnienie. ...

lek. med. Małgorzata Łukomska

Dermatolog, Pediatra

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

wizyta już od 100
Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING ...
Opinia dodana przez: Eryk

dr n. med. Aneta Walczak-Cybula

grupa lux med
racławicka 132 b

Super podejście do pacjenta!
Kompleksowy wywiad, przystepne wyjaśnienie leczenia, odpowiadanie na pytania z uśmiechem. Chciałabym zawsze trafiać na taki profesjonalizm i uprzejmość w placówkach NFZ.
Jestem wdzięczna za pomoc lekarską i pozytywne nastawienie, które w szpitalu było szczególnie ważne.
Opinia dodana przez: Monika

Agnieszka Gołędowska

Choroby zakaźne

Wspaniała pani doktor, z powołania. Tak przemiła, wszystko wytłumaczyła, poświęciła czas i wiele razy wystawiła skierowanie na badania.

dr n. med. Joanna Kozłowska

grupa lux med
racławicka 132 b

Pani Doktor to osoba z powołania. Niezwykle empatyczna osoba. Bardzo profesjonalnie i psychologicznie podeszla do mnie jako lekarz prowadzący. "Wyciągnęła" mnie dobierająć odpowiednie leki z sepsy. Była do mojej dyspozycji i nie poczułem ani przez chwilę, że to lekarz NFZ. Serdecznie dziękuję, że mogłem Panią Doktor poznać i życzę wszystkiego dobrego! :) ~Pacjent z 10-tki :)
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Włodzimierz Rogowiec

Choroby zakaźne, Internista

Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)

Bardzo dobry specjalista - diabetolog (nie tylko od: Internista, Choroby zakaźne)
Co prawda leczenie było długo trwałe, ale wynik przeszedł moje oczekiwania.
Udowodnił Mi Pan doktor iż cukrycę można leczyć też innymi środkami, a nie tylko insuliną. Szczerze POLECAM.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Agnieszka Jarząbek

Choroby zakaźne, Hepatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12

Choroby zakaźne

ul wolska 37

lek. med. Maria Pawlak

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa