lek. med. Anna Cichocka-Woźniaklek. med. Anna Cichocka-Woźniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Dr Anna Cichocka-Woźniak jest uznanym specjalistą jaskrowym z dużym doświadczeniem klinicznym.

Znajomość języków obcych:

- tonometria,
- GDx,
- OCT jaskrowe,
- GCC/GCL,
- badanie w kierunku nużeńca,
- dobór okularów

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią wszystko rutynowo. Każdy pacjent jest jakby wyzwaniem. Reasumując - wyjątkowa.