Lekarze Okulista Warszawa

lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27
00-238 Warszawa

Miałam przyjemność poznać Pana doktora na wizycie kwalifikacyjnej do operacji zacmy w klinice Mavit. Bylam przerażona jak prawie wszyscy. Podejscie Pana doktora do pacjenta jest wyjątkowe. Po kilku minutach z uśmiechem na ustach, Pan doktor przekazał mi garść niezbędnych informacji, co mnie bardzo uspokoiło. Miło jest spotkać na swojej drodze takiego lekarza. Danuta
Opinia dodana przez: Danuta
                                       lekarz Małgorzata Zaraś

lekarz Małgorzata Zaraś

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek
Opinia dodana przez: Paweł
                                       lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Okulista, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)
                                       dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2
03-731 Warszawa

Pani Doktor jest profesjonalna, merytoryczna a przy tym bardzo sympatyczna a co ważne zaangażowana w problemy pacjenta.Wnikliwie analizuje dokumentację medyczną , proponuje wykonanie dodatkowych badan w celu poprawienia stanu pacjenta.Przedstawia dalszą koncepcję leczenia .Daje poczucie bezpieczeństwa .Klinika oferuje wiele profesjonalnych badań które nie wszędzie są dostępne.Bardzo wysoko oceniam.
Opinia dodana przez: Margaretta
                                       dr n. med. Katarzyna Chmielewska

dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Centrum Okulistyki Okoland
Osowska 84 lok. U1
04-351 Warszawa

Pani dr Chmielewska jest znakomitym lekarzem, a do tego miłą, kulturalną osobą.Traktuje pacjenta poważnie, słucha go z uwagą i chętnie udziela wszelkich wyjaśnień. No i najważniejsze, jest skuteczna: zastosowane przez Nią leczenie przywróciło mi ostrość widzenia, pomimo że występowały komplikacje zawinione przez chirurga, który wcześniej operował mi zaćmę.
Opinia dodana przez: Barbara
                                       dr n. med. Agnieszka Samsel

dr n. med. Agnieszka Samsel

Przychodnia Specjalistyczna OptoMedica
ul. Gagarina 9 lokal 44
00-754 Warszawa

Pani Doktor kompetentna, profesjonalna i sympatyczna. Super podejście do dzieci. Mój synek nie tylko się nie przestraszył, ale wręcz miło wspomina wizytę. Dla Rodzica to ma znaczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Edyta
                                       lekarz Agnieszka Kordaś-Czempińska

lekarz Agnieszka Kordaś-Czempińska

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785 Warszawa

Fantastyczna wizyta. Sprawnie, rzeczowo, miło. Z poczuciem, że lekarz chce pacjentowi pomóc, a nie jak najszybciej się go pozbyć. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Ewa Jabłońska-Michałowska

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Niestety z przykrością muszę podtrzymać opinie, które zostały zamieszczone na tej stronie. Wszystko, co zostało napisane poniżej jest przerażającą prawdą. Lekarka absolutnie, ale to absolutnie niekompetentna. Brak jakiegokolwiek wywiadu z pacjentem. Żadnego pytania, zainteresowania, próby zrozumienia genezy problemów związanych ze wzrokiem. Jednym słowem NIC. Nie ma również "dzień dobry". Zamiast tego na dzień dobry jest atropina. Oczywiście pani doktor nie raczy poinformować w jakim celu zakrapla oczy atropiną. Nie pyta ...
Opinia dodana przez: Artur
                                       lek. med. Anas Awad

lek. med. Anas Awad

Okulista, Chirurg plastyczny

Optegra (vidium medica)
Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa
Warszawa

Pomimo tego iż jestem już po 70-tce, na badaniu u okulisty (wyłączając optometrystów) nie byłem jakieś 20 lat. Wzrok się pogarszał to zmieniały się moje okulary. Do Pana Doktora Awada trafiłem ponad dwa miesiące temu przerażony doznanym wylewem do ciała szklistego prawego oka. Pan Doktor okazał się miłym, wyrozumiałym i rewelacyjnym fachowcem. Po kilku wizytach, badaniu dna oka i USG gałek ocznych, po aplikowaniu przepisanych medykamentów i wykonaniu zaleceń, symptomy ...
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Sebastian Gajda

J.S. Bacha 7/1001
02-743 Warszawa

Jestem młodą osobą, u której zaćma niestety rozwinęła się już w wieku 40 lat. Trafiając do gabinetu Doktora Sebastiana w Ventriculusie nie wiedziałam nic o tym schorzeniu, oraz o metodach leczenia. Doktor na konsultacji rzetelnie wytłumaczył mi jak rozwija się ta choroba oraz doradził wybór soczewki. Nie miałam świadomości jakie istnieją możliwości na rynku dla ludzi, których zaćma dotyka w młodym wieku. Podczas operacji została mi wszczepiona soczewka Premium na ...

dr n. med. Piotr Fryczkowski

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
01-636 Warszawa

Znakomity lekarz. Cierpliwy, empatyczny a przede wszystkim bardzo skuteczny- dwukrotnie uratował wzrok mojemu bardzo wiekowemu Ojcu. Stworzył bardzo nowoczesną klinikę i fantastyczny Zespół .
Opinia dodana przez: EAZ
Powiedzieć, że to doskonały lekarz, to nic nie powiedzieć. To lekarz nad lekarzami. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu chorób oczu, życzę by udało się im skorzystać z porady i leczenia przez Panią dr.E.Jamiołkowską.
Opinia dodana przez: Henryk,Andrzej

dr hab. n. med. Kinga Adach

Okulista dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Marcin Rubajczyk

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr
Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo szybko wykryta wada wzroku (6 miesięczne dziecko) wprowadziliśmy zalecenia doktora i po 3 miesiącach jest poprawa. Podejście do małych pacjentów na medal! Mój syn śmiał się podczas badania , nie bał się. Mega profesjonalnie, w 100% skupiony na pacjencie - w gabinecie nie czuć pospiechu tylko mam poczucie ze doktor poświęca mi ogrom czasu. Rzeczowe, jasne tłumaczenie - bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena
Przecudowny lekarz ,profesjonalizm w tym co robi .Okiem którym nigdy nie widziałam dziś widzę wszystko czytam ,jeżeli macie jaki kolwiek problem z oczami to tylko pan profesor .
Opinia dodana przez: Urszula

dr Marta Kowalska

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi. Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie. Pełna energii, młoda osoba, która swój zawód wybrała z powołania.Idealne podejście do pacjentów. Wyczerpujące informację na każde zadawane pytanie dotyczące mojego wzroku.Gdyby wszyscy lekarze specjaliści tak podchodzili do pacjentów nie byłaby potrzebna reforma służby zdrowia w naszym kraju.POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Śwituła

Narbutta 18
02-520 Warszawa

Wspaniały lekarz, wrażliwy na ludzkie cierpienia. Chciałbym widzieć takich lekarzy w każdej specjalności
Opinia dodana przez: Donat Pasiorowski