Okulista Warszawa

Okulista Warszawa lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią wszystko rutynowo. Każdy pacjent jest jakby wyzwaniem. Reasumując - wyjątkowa.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Surowieckiego 8

Ja niestety nie mam tak pochlebnego zdania o Panu doktorze, jak przedmówcy. Trafiłam do niego ponad 2 lata temu będąc w w 8 miesiącu ciąży, na ocenę stanu siatkówek. Po wydawałoby się dość dokładnym badaniu Pan doktor zdiagnozował u mnie AMD i nie oszczędził mi szczegółów i konsekwencji tej choroby mimo, że byłam w ciąży i wiadomość ta był dla mnie ciężkim szokiem. Zaznaczam, że nie było to moje pierwsze badanie siatkówek, nigdy wcześniej nic niepokojącego się nie działo. Oczywiście Pan doktor zalecił kolejne badania - odpłatne.
Postanowiłam skonsultować tą diagnozę z innym lekarzem i, ze względu na mój stan, w trybie pilnym zostałam przyjęta w poradni siatkówki w szpitalu Orłowskiego. Tam nawet bez specjalistycznych badań wykluczyli tę diagnozę. Zawdzięczam jednak Panu doktorowi permanentny stres gdyż przez kolejny rok zastanawiałam kto się pomylił Pan doktor czy może jednak lekarz w Szpitalu Orłowskim... Ostatecznie moje wątpliwości rozwiała wspaniała Pani okulistka z poradni siatkówkowej w szpitalu na Stępińskiej. Teraz wiem, że na pewno mam zdrowe oczy a moje siatkówki są w porządku.
Co do zachowania Pana doktora nie mam zastrzeżeń , był uprzejmy i dokładnie opisał " schorzenia" aż zbyt dokładnie...
Mam nadzieję, Że Pan doktor miał zły dzień a moja historia jest incydentalna, jednak ja na pewno do niego więcej nie pójdę.

Okulista Warszawa lekarz Marek Czubak

Ośrodek Mikrochirurgii Oka Mega-Lens
Polna 30

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę.
Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera.
Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji.
Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie ...

Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie tego co było zrobione.
W moim przypadku odpowiedział na wszystkie pytania i poświęcił mi tyle czasu ile tego oczekiwałem.
Najbardziej spodobał mi się skrócony opis zabiegu, który dosadnie oddaje to co było robione: "Robimy dziurkę, wkładamy narzędzie, mielimy soczewkę, wysysamy i zastępujemy nową." Krócej nie da się tego ująć. :)
Dla tych, którzy się wahają czy pójść na ten zabig a chcieliby porozmawiać z osobą, która już go przeszła, podaję mój adres mailowy dariusz.walisiak@onet.pl. Później możliwy jest również kontakt telefoniczny.

Surowieckiego 8

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol.
Wiekszosc wizyty namawial mnie na wsczepienie soczewi do oka oczywiscie w ich firmie...
Poszedlem tam, bo myslalem, ze jak pojde do jakiegos innego lekarza to moze cos mi nowego powie (do tej pory chodzilem do vision express - przy okazji jak zakupy robilem).
Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)!
Nigdy wiecej megalens!

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol.
Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)!
Nigdy wiecej megalens!

Opinia dodana przez: marek
Okulista Warszawa lekarz Izabella Wójcicka-Balińska

Surowieckiego 8

Bardzo nieuprzejmy okulista. To była niemiła wizyta. Nie otrzymałem informacji po które zwróciłem się do lekarza i musiałem zaraz po tej wizycie pójść do innego.
Pacjent

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 22 Sie o 11:30. Sprawdź inny. # 9

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: 22 Sie o 15:00. Sprawdź inny. # 10

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Okuliści w mieście Warszawa