Okulista Warszawa

lek. med. Małgorzata Bondarczuk

Okulista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 100

lekarz Marek Rostkowski

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Polecam -przejmuje się stanem zdrowia pacenta

lekarz Beata Cichowska

Przychodnia Okulistyczna LOOK-MED
Magiczna 4

Profesjonalność i fachowość na najwyższym poziomie, a dodatkowo bardzo uprzejma i miła. Do tej pory żaden inny okulista nie potrafił mi pomóc w taki sposób jak dr Beata Cichowska
Opinia dodana przez: przemek
Warszawa Okulista lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Piotrowska

Mangalia 1

Warszawa Okulista dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2

Pani doktor jest super fachowcem a przy ty niezwykle ciepłą osobą. Ma wieloletnie doświadczenie i rzeszę zadowolonych pacjentów, do których ja i moje dzieci się zaliczają. Jest bardzo dokładna, poświęca tyle czasu ile trzeba na badanie. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do badań oczu. Jedyna z lekarzy okulistów, u których były moje dzieci postawiła trafną diagnozę. Potrafi w jasny, przystępny sposób poinformować o wyniku badania i przekazać zalecenia. Do miejsca, gdzie pani ...
Opinia dodana przez: Marek
Warszawa Okulista dr n. med. Katarzyna Chmielewska

dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Centrum Okulistyki Okoland
Osowska 84 lok. U1
Praga-Południe, Warszawa

Pani dr Chmielewska jest znakomitym lekarzem, a do tego miłą, kulturalną osobą.Traktuje pacjenta poważnie, słucha go z uwagą i chętnie udziela wszelkich wyjaśnień. No i najważniejsze, jest skuteczna: zastosowane przez Nią leczenie przywróciło mi ostrość widzenia, pomimo że występowały komplikacje zawinione przez chirurga, który wcześniej operował mi zaćmę.
Opinia dodana przez: Barbara
Warszawa Okulista dr n. med. Nebi Sherkawey

dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27

Wyjątkowy człowiek! W czasie pandemii koronawirusa potrafi (podczas konsultacji telefonicznej) trafnie zdiagnozować, zalecić leczenie, uspokoić pacjenta rzeczowymi wyjaśnieniami. Bardzo miły, kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam z prawdziwą przyjemnością :)
Opinia dodana przez: Teresa G.
Warszawa Okulista dr n. med. Agnieszka Samsel

dr n. med. Agnieszka Samsel

Przychodnia Specjalistyczna OptoMedica
ul. Gagarina 9 lokal 44
00-754 Dolny Mokotów, Warszawa

wizyta już od 200
Mam szczęście, trafiłam do Lekarza. Tak, z dużej litery, to nie błąd gramatyczny. Bardzo jestem zawalona z wizyty. Pani Agnieszka cierpliwie dopasowywała mi okulary. Po badaniach wykonanych w tej placówce byłam odrazu zdiagnozowana. Miła i fachowa obsługa w dobrej cene - nic dodać i nic ująć. Jeśli szukasz okulisty, to bez wahań idź do tej placowki.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Ewa Szczepura

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

wizyta już od 145
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Lekarz - panika. Zwłaszcza na punkcie koronawirusa. Nie ważne, że byłem w maseczce i w odpowiedniej odległości, to bała się mnie zbadać, chociaż chodziło o rzecz banalną - badanie wzroku. Wszystko nie tak - system jej się zawiesił, wystraszona i nie kompetentna. Unikać jak ognia.

Okuliści w Warszawie