dr n. med. Agnieszka Samseldr n. med. Agnieszka Samsel - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Samsel

Okulista

Zajmuję się leczeniem zachowawczym i operacyjnym różnych postaci zeza u dzieci i dorosłych (zezy towarzyszące, porażenne, zezy po złamaniach oczodołu, w przebiegu orbitopatii tarczycowej). Opiekuję się pacjentami z orbitopatią tarczycową we współpracy z warszawskimi oddziałami endokrynologii. Jako pierwsza w Polsce wykonywałam badania metodą OCT (Optycznej Koherentnej Tomografii) (1997r). Jestem autorką pierwszych w Polsce publikacji o metodzie OCT w okulistyce (1998r) oraz pracy doktorskiej nt zastosowania metody OCT do pomiaru grubości rogówki (2004r).
Obecnie pracuję na stanowisku kierownika oddziału okulistyki Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Mam szczęście, trafiłam do Lekarza. Tak, z dużej litery, to nie błąd gramatyczny. Bardzo jestem zawalona z wizyty. Pani Agnieszka cierpliwie dopasowywała mi okulary. Po badaniach wykonanych w tej placówce byłam odrazu zdiagnozowana. Miła i fachowa obsługa w dobrej cene - nic dodać i nic ująć. Jeśli szukasz okulisty, to bez wahań idź do tej placowki.

Serdeczne podziękowania dla Pani dr Agnieszki Samsel za profesjonalne ,rzetelne i realne podejście do mojej choroby (orbitopatia tarczycowa). Pełen szacunek za skierowanie mnie do innego leczenia. Pani dr nie przeciągała wizyt w nieskończoność, orientuje się w leczeniu i możliwościach współczesnej medycyny, co skutkuje skierowaniem pacjenta we właściwym kierunku. Jej opinię potwierdzili inni lekarze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i właściwe leczenie. Życzę mnóstwo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Pani doktor mnie operował w szpitalu na ul.Niekłańskiej wszystko mi wytłumaczyła, po mi tego ze to nie była moja pierwsza operacja. Naprawdę ma super pojęcie to pacjenta. W 100% polecam.

Nie polecam. Typowy przedstawiciel klasy medykow, brak empatii, wynioslosc, wrecz brak kultury osobistej wyrazany poprzez "prostackie" docinki.

Zdecydowanie bardzo rzetelna i sympatyczna Pani doktor. Poświęca dużo czasu, wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie. Nie można powiedzieć, że jest nieuprzejma, Ona po prostu robi to co do niej należy bez zbędnego PR-u ;)

200 zł to koszt badania, które zostało przeprowadzone, mimo braku obowiązku rozmowy z pacjentem - zlecone jedynie wykonanie badania i opis lekarz znalazł czas na szybką konsultację

kompetentna i sympatyczna, wcześniej były duże trudności z dobraniem soczewek kontaktowych - tym razem strzał w dziesiątkę polecam

Odpowiedzialna, dokładna i bardzo kompetentna młoda pani doktor. Odnoszę wrażenie, że w tej specjalności lepiej sprawdzają się młodsi lekarze. Być może u starszych przeważa rutyna i brak głębszej wiedzy o nowych sposobach leczenia i lekach.