dr n. med. Agnieszka Samseldr n. med. Agnieszka Samsel - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Samsel

Zajmuję się leczeniem zachowawczym i operacyjnym różnych postaci zeza u dzieci i dorosłych (zezy towarzyszące, porażenne, zezy po złamaniach oczodołu, w przebiegu orbitopatii tarczycowej). Opiekuję się pacjentami z orbitopatią tarczycową we współpracy z warszawskimi oddziałami endokrynologii. Jako pierwsza w Polsce wykonywałam badania metodą OCT (Optycznej Koherentnej Tomografii) (1997r). Jestem autorką pierwszych w Polsce publikacji o metodzie OCT w okulistyce (1998r) oraz pracy doktorskiej nt zastosowania metody OCT do pomiaru grubości rogówki (2004r).
Obecnie pracuję na stanowisku kierownika oddziału okulistyki Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Nie polecam. Byliśmy z córką u Pani doktor żeby potwierdzić, że córka ma zeza, bo jej ucieka oczko. Pani doktor stwierdziła, że wszystko jest dobrze i ona problemu nie widzi, gdy dookoła obcy ludzie widzieli wadę... Przekazanie informacji na poziomie zerowym i brak uprzejmości i empatii ze strony Pani doktor. Nie polecamy wizyty u tej specjalistki.

Pani Doktor kompetentna, profesjonalna i sympatyczna. Super podejście do dzieci. Mój synek nie tylko się nie przestraszył, ale wręcz miło wspomina wizytę. Dla Rodzica to ma znaczenie. Dziękuję!

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor bardzo niekulturalna i nerwowa. Kompletnie nie ma podejścia do dzieci, komentuje i w bardzo niestosowny sposób odzywa się do małego pacjenta. Ma również problem, kiedy zadaje się jej pytania dotyczące przebiegu choroby. Także zraziła dziecko, że w najbliższym czasie nie ma mowy o jakiejkolwiek wizycie i lekarza.

Mam szczęście, trafiłam do Lekarza. Tak, z dużej litery, to nie błąd gramatyczny. Bardzo jestem zawalona z wizyty. Pani Agnieszka cierpliwie dopasowywała mi okulary. Po badaniach wykonanych w tej placówce byłam odrazu zdiagnozowana. Miła i fachowa obsługa w dobrej cene - nic dodać i nic ująć. Jeśli szukasz okulisty, to bez wahań idź do tej placowki.

Nie polecam. Typowy przedstawiciel klasy medykow, brak empatii, wynioslosc, wrecz brak kultury osobistej wyrazany poprzez "prostackie" docinki.

Serdeczne podziękowania dla Pani dr Agnieszki Samsel za profesjonalne ,rzetelne i realne podejście do mojej choroby (orbitopatia tarczycowa). Pełen szacunek za skierowanie mnie do innego leczenia. Pani dr nie przeciągała wizyt w nieskończoność, orientuje się w leczeniu i możliwościach współczesnej medycyny, co skutkuje skierowaniem pacjenta we właściwym kierunku. Jej opinię potwierdzili inni lekarze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i właściwe leczenie. Życzę mnóstwo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Pani doktor mnie operował w szpitalu na ul.Niekłańskiej wszystko mi wytłumaczyła, po mi tego ze to nie była moja pierwsza operacja. Naprawdę ma super pojęcie to pacjenta. W 100% polecam.

Zdecydowanie bardzo rzetelna i sympatyczna Pani doktor. Poświęca dużo czasu, wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie. Nie można powiedzieć, że jest nieuprzejma, Ona po prostu robi to co do niej należy bez zbędnego PR-u ;)

200 zł to koszt badania, które zostało przeprowadzone, mimo braku obowiązku rozmowy z pacjentem - zlecone jedynie wykonanie badania i opis lekarz znalazł czas na szybką konsultację

kompetentna i sympatyczna, wcześniej były duże trudności z dobraniem soczewek kontaktowych - tym razem strzał w dziesiątkę polecam