lek. med. Piotr Chojnowski

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.

Spacjalizacja z chorób oczu ukończona w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. dr W. Orłowskiego, ul. Czerniakowska.

Doktor przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Ocenę wystawiam po kilku wizytach u Pana doktora. Uważam, ze jest to nie tylko kompetentny, uważny, ale też bardzo empatyczny lekarz. Dobrze zdiagnozował moj problem, skierował na dalsze leczenie i objął opieką pozabiegową. Poświęcił mi czas tłumacząc zawiłość mojej choroby, ale też wykazał się dużą wrażliwością i wyrozumiałością dla moich problemów zdrowotnych . Nie jestem łatwym pacjentem, myślę że dr też to wie niemniej nigdy nie dał mi odczuć że jestem uciążliwa. Polecam Pana doktora! Oby więcej takich lekarzy.

Pan doktor jest rzetelnym specjalistą. Podczas wizyty nie ograniczył się tylko do problemu z jakim przyszłam lecz także dokładnie zbadał moje oczy. Empatyczny, godny polecenia lekarz.

Empatyczny, godny polecenia lekarz.

Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem z "ludzkim" podejściem. Życzliwy i pełen zrozumienia. Wiedząc że przychodzę do niego z prośbą o skierowanie jednocześnie będąc pod opieką innego okulisty prywatnie nie zawahał się mi pomóc i z pełnym zrozumieniem podszedł do tematu. Przy tym również nie ograniczył wizyty do wypisania skierowania ale też sam zbadał mnie i wyjaśnił co mi dolega i dlaczego lekarz u którego leczę się prywatnie skierował mnie na określone badanie. Polecam Pana Piotra.

Polecam Pana Piotra.

Poszedłem do Pana Piotra do przychodni i zapytałem czy przyjmie Mnie ze skierowaniem na cito mimo że nie mam numerka. Odpowiedział że s z takim okiem nie ma szansy na wizytę.Muszę jechać na izbę przyjęć. Na skierowaniu od lekarza rodzinnego było napisane - ostre zapalenie spojówek , Wcześniej w recepcji przychodni mogłem zapisać się do okulisty za 25 dnii

- ostre zapalenie spojówek ,
Wcześniej w recepcji przychodni mogłem zapisać się do okulisty za 25 dnii

Najlepszy okulista u jakiego byłam. Jako jedyny badał mi ciśnienie w oku metodą dotykową nie krzycząc na mnie. Jest kompetentny i przesympatyczny. Kieruje na niezbędne badania. Myślałam że będę się leczyć u niego zawsze, a tu nagle odszedł z przychodni NFZ. Zapłacę każde pieniądze za wizytę u niego.

Leczę się od lat, nigdy nie spotkałam tak kompetentnego okulistę. Szkoda tylko że zniknął z państwowej służby zdrowia - ale cóż takich lekarzy potrzebują prywatne firmy. Panie doktorze, może chociaż gdzieś w Warszawie - ułamek etatu na nfz.

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista. Delikatny w wykonywaniu badań, szczegółowo tłumaczy chorobę i kieruje na niezbędne badania. Polecam.