lek. med. Piotr Chojnowski

Okulista

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.

Spacjalizacja z chorób oczu ukończona w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. dr W. Orłowskiego, ul. Czerniakowska.

Doktor przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Najlepszy okulista u jakiego byłam. Jako jedyny badał mi ciśnienie w oku metodą dotykową nie krzycząc na mnie. Jest kompetentny i przesympatyczny. Kieruje na niezbędne badania. Myślałam że będę się leczyć u niego zawsze, a tu nagle odszedł z przychodni NFZ. Zapłacę każde pieniądze za wizytę u niego.

Leczę się od lat, nigdy nie spotkałam tak kompetentnego okulistę. Szkoda tylko że zniknął z państwowej służby zdrowia - ale cóż takich lekarzy potrzebują prywatne firmy. Panie doktorze, może chociaż gdzieś w Warszawie - ułamek etatu na nfz.

Poszedłem do Pana Piotra do przychodni i zapytałem czy przyjmie Mnie ze skierowaniem na cito mimo że nie mam numerka. Odpowiedział że s z takim okiem nie ma szansy na wizytę.Muszę jechać na izbę przyjęć. Na skierowaniu od lekarza rodzinnego było napisane - ostre zapalenie spojówek , Wcześniej w recepcji przychodni mogłem zapisać się do okulisty za 25 dnii

- ostre zapalenie spojówek ,
Wcześniej w recepcji przychodni mogłem zapisać się do okulisty za 25 dnii

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista. Delikatny w wykonywaniu badań, szczegółowo tłumaczy chorobę i kieruje na niezbędne badania. Polecam.