lekarz Beata Stasiak-Chojnacka

2,7
2,7

Bardzo dobry specjalista. Miałam oporną na leczenie gradówkę. Dzięki dobranym przez Panią Doktor odpowiednim lekom po gradówce nie ma ani śladu, a ja mogłam spokojnie pojechać na urlop. Badanie przebiegło sprawnie, niestety Pani Doktor wykryła astygmatyzm i czekają mnie okularki. W leczeniu Pani Doktor wykazuje się cierpliwością, empatią i każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Serdecznie polecam!

Lekarz bardzo nieuprzejmy, opryskliwy, szydzi z obaw pacjenta o własne zdrowie, zamiast wytłumaczyć spokojnie, artykułować swoje zdanie jest niemiła, zdecydowanie pozwala sobie na zbyt dużo szczególnie na brak szacunku.

Noszę okulary od dzieciństwa więc wizyty u okulisty to stały element mojego dbania o zdrowie. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, żeby już w progu usłyszeć, iż muszę mieć wkroploną atropinę żeby pani doktor zrobiła badania i właściwie mnie zdiagnozowała. Musiałam stoczyć słowna batalię na samym wstępnie. Mi się udało ale mojemu mężowi nie- od razu usłyszał że bez kropli nie wykona badań kontrolnych. Dla mnie to jakiś absurd. Totalnie nie polecam, pani jest niekomunikatywna, nawet nie otrzymałam wydruku z komputerowym badaniem wzroku, musiałam się dopytywać o swoją wadę wzroku, czy nadal jest taka sama ( poszłam na wizytę kontrolną a nie w celu leczenia). Jedna wielka pomyłka.

Lekarka godna polecenia !!! Wszystko spokojnie mi wytłumaczyła i zrobiła nawet dodatkowe badania, żeby sprawdzić, czy wszystko jest dobrze.

Bardzo słaby lekarz. Niekompetencja i brak zainteresowania pacjentem. Zleca badania, których potem nawet nie skomentuje. Strata czasu i zdrowia. Odradzam.

Bardzo słaby lekarz.

Jest to najgorszy lekarz na calym świecie nie bada ludzi tylko pyta się co pani panu jest i co przepisać!! jest beznadziejny

świetny lekarz. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor - bardzo sympatyczna i kompetentna.