lekarz Agata Bełżecka

Okulista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Z całego serca nie polecam tej lekarki. Po 7 min spóźnienia (w centrum medycznym Luxmed na Chmielnej - 14.10.14r.) odmówiła przyjęcia i udzielenia pomocy mojej siostrze. Siostra jest osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności i zaawansowanej, postępującej chorobie (Stwardnienie Rozsiane). Nie widzi na jedno oko, na drugie ledwo. Lekarz u którego zwykle się leczy jest 300 km stąd, dlatego też umówiła się do tej doktor. Bardzo źle się poczuła, podejrzewa kolejny rzut choroby, przez co może stracić całkowicie wzrok. Umówiła się więc prywatnie na wizytę, żeby uniknąć kolejek w publicznej przychodni ...

Z całego serca nie polecam tej lekarki. Po 7 min spóźnienia (w centrum medycznym Luxmed na Chmielnej - 14.10.14r.) odmówiła przyjęcia i udzielenia pomocy mojej siostrze. Siostra jest osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności i zaawansowanej, postępującej chorobie (Stwardnienie Rozsiane). Nie widzi na jedno oko, na drugie ledwo. Lekarz u którego zwykle się leczy jest 300 km stąd, dlatego też umówiła się do tej doktor. Bardzo źle się poczuła, podejrzewa kolejny rzut choroby, przez co może stracić całkowicie wzrok. Umówiła się więc prywatnie na wizytę, żeby uniknąć kolejek w publicznej przychodni (liczy się czas w jej przypadku). Po 7 minutach spóźnienia, mimo przedstawienia sytuacji lekarce i próśb z naszej strony odmówiła udzielenia jej pomocy a nawet pobieżnego badania, które miałoby stwierdzić czy nie ma zapalenia nerwu wzroku (które siostra nieraz miała przy rzucie). Lekarka stwierdziła, że ona już skończyła pracę i nie interesuje jej to, że siostra może lada dzień stracić wzrok.
Zgłosiłam już reklamację w Luxmedzie, zamierzam sprawę naświetlić również Rzecznikowi Spraw Obywatelskich. Nie wyobrażam sobie, żeby człowiek, który przysięga nieść pomoc, odmawiał pomocy tak bardzo potrzebującej osobie. Gdyby chodziło o mnie pewnie zostawiłabym to bez komentarza, a jedynie nie wybrała się do tej pani nigdy więcej, ale w przypadku mojej siostry sprawa jest naprawdę bardzo poważna. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże i przestrzeże inne osoby przed wybraniem tego lekarza.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat