Lekarze Warszawa

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.
Stomatolog Warszawa lek. dent. Joanna Niemczyk

Manufaktura Uśmiechu lek.dent. Wioletta Pająk
Baśniowa 3

Jestem stałym pacjentem i nie wyobrażam sobie leczenia u kogo innego. Zero strachu i wyciągania na siłę kasy, za to dużo uśmiechu i pozytywnej energii! :)
Opinia dodana przez: Paweł
Traumatolog Warszawa dr n. med. Tomasz Poboży

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i ...
Gastrolog Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. med. Jakub Janowicz

Traumatolog, Ortopeda

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Robert Kulik

Ginekolog

wizyta już od 250

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermedica. Centrum dermatologii
Kazimierzowska 70

Dla mnie świetna specjalistka ! Szukałam lekarza, Pani Brajczewska miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny, miejsce czste i zadbane, a Pani doktor przyjazna pacjentowi. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam ...
Opinia dodana przez: Marta