Lekarze Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM
Angelika jest niesamowicie ciepłą osobą i bardzo dobrą terapeutką, która na pewno pomoże ci przezwyciężyć twoje problemy, zmienić przekonania i ruszyć do przodu:) Kluczowe by zaufać w sam proces, odpuścić i pozwolić sobie samemu na zmiany. Często jest tak, że samemu kurczowo trzymamy się tego co mamy, ale spokojnie Angelika sobie z tym też poradzi i dobierze spersonalizowane metody:)
Warto jednak pamiętać, że hipnoza to żadne czary mary i ...
Opinia dodana przez: Tomasz
Warszawa Terapeuta mgr Jakub Jarząbek

mgr Jakub Jarząbek

Terapeuta, Coach

"Punkt Pełni"
Ptasia 2/48 "Punkt Pełni"
Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 150

lek. med. Janusz Kostrzewa

Dermatolog

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

wizyta już od 100
Byłem u tego pana kilka lat temu przypisywał lek tetralizal przez 9 miesięcy i bez rezultatu wkoncu zrezygonwalem gdyż stwierdziłem ze to bez sensu .Dotkął skory chwile nie zapytał o nic i przypisał mi tylko ten lek a i masc Duac na noc .Wizyta zakończyła się po 5 minutach .
Opinia dodana przez: Daniel

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

wizyta już od 100
Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani ...
Opinia dodana przez: Natalia
Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marek Rostkowski

Okulista

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Polecam -przejmuje się stanem zdrowia pacenta