dr n. med. Jan Brykalskidr n. med. Jan Brykalski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Jan Brykalski

Psychiatra

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

dr n. med. Jan Brykalski

W maju 2013 roku obronił pracę doktorską „Ocena funkcji osi podwzgórze-przysadka-nadnercza u uzależnionych od alkoholu w …

dr n. med. Jan Brykalski

W maju 2013 roku obronił pracę doktorską „Ocena funkcji osi podwzgórze-przysadka-nadnercza u uzależnionych od alkoholu w powiązaniu z rodzinnym obciążeniem problemem alkoholowym oraz ryzykiem powrotu do picia” uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

W latach 2002-2013 r. pracował w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Bielańskim, na oddziale psychiatrycznym oraz w poradni. Był konsultantem psychiatrą na oddziałach ogólnomedycznych.

W 2005 uzyskał roczne stypendium naukowe na Uniwersytecie Michigan w Stanach Zjednoczonych w ramach programu Fogarty’ego.

W 2012 brał udział w szkoleniu na letniej szkole psychofarmakologii ECNP (European College of Neuropsychopharmacology) w Oxfordzie w Wielkiej Brytanii.

W latach 2014-2016 pracował jako konsultant psychiatra w Poradni Psychogeriatrycznej Kliniki Neurologii Szpitala MSW w Warszawie.

W latach 2017-2019 był kierownikiem oddziału dziennego psychiatrycznego (oddział dzienny rehabilitacyjny i oddział terapeutyczny leczenia zaburzeń lękowych, depresyjnych i zaburzeń osobowości) w Szpitalu Wolskim.

Od 2010 roku prowadzi konsultacje lekarskie w poradni In Altum i ProPsyche.

Jego hobby to żeglarstwo, narciarstwo. Jest żonaty. Ma jednego syna.

WięcejMniej

Opinie pacjentów  

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo dobry lekarz, z empatycznym podejściem do pacjenta. Cieszę się, że trafiłam na pana doktora, bo bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry lekarz, z empatycznym podejściem do pacjenta. Cieszę się, że trafiłam na pana doktora, bo bardzo mi pomógł.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat