Psychiatra Warszawa

Wolny termin: 19 Lip o 08:00. Sprawdź inny. # 2
Psychiatra Warszawa lek. med. Łukasz Załuga

Wolny termin: 24 Lip o 11:00. Sprawdź inny. # 3

01-355 Bemowo, Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Wolny termin: 19 Lip o 13:30. Sprawdź inny. # 6

dr n. med. Marek Uleniecki

Seksuolog, Psychiatra

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 20 Lip o 10:00. Sprawdź inny. # 7

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 20 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 8

ul. Grzybowska 16/22

Byliśmy pacjentami przez kilkanaście miesięcy. Pani Kucińska jest bardzo dobrym specjalistą. Dyskretna i subtelna, stawia na dobro pacjenta, pamięta jego dolegliwości, czy ważne wydarzenia. Nie boi się skierować do terapeuty i nie robi problemów przy wypisywaniu zaświadczeń. Potrafi poprowadzić wizytę tak by przydzielony czas wykorzystać optymalnie. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Iwona
Wolny termin: 20 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 9

ul. Grzybowska 16/22

Bardzo miła i kompetentna. Można powiedzieć, że wizyty są przyjemnością a nie koszmarem. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Joanna Portas
Wolny termin: 20 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 10

ul. Grzybowska 16/22

pani dr biernat to najgorszy lekarz przez którego o mało niestracilem zycia a po prubie samobójczej zapisala mi solian w dawce 2x400 rano 2x400 po południ i 200 na wieczor w pewnym momencie w gabinecie dostałem ostrego ataku padaczkowego i krwotoku z nosa nigdy niezapomne obrzydzenia na twarzy tej pani kiedy na dodatek sprzatalem po sobie odradzam

Opinia dodana przez: pawel leman

Psychiatrzy w mieście Warszawa