Psychiatra Warszawa

dr n. med. Maciej Kopera

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

01-355 Bemowo, Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.

lekarz Olga Michorowska

Psychiatra, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 130

Psychiatra Warszawa lek. med. Łukasz Załuga

Psychiatra Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Psychiatra Warszawa dr Renata Bobińska-Tyburska

dr Renata Bobińska-Tyburska

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Super lekarz , super kobieta , super babka, od pierwszej wizyty wie jaki jest problem i potrafi pomóc.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa dr hab. n. med. Katarzyna Kucharska

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Ursynów, Warszawa

Gdzieś czytałam w internecie że to psychiatra gwiazd i rzeczywiście tak jest. Jak byłam w PsychoMedic.pl to czekała znana dziennikarka do niej. Sama Profesor Kucharska jest bardzo miła, z dużą klasą. Jestem pod jej dużym wrażeniem. Nigdy nie rozmawiałam z tak mądrym czlowiekiem jak ona. Teraz umówiłam się z moją mamą na wizyte do niej. Przytacza na rozmowie dużo badań naukowych, to mnie przekonało że to co mowi nie jest ...

Gdzieś czytałam w internecie że to psychiatra gwiazd i rzeczywiście tak jest. Jak byłam w PsychoMedic.pl to czekała znana dziennikarka do niej. Sama Profesor Kucharska jest bardzo miła, z dużą klasą. Jestem pod jej dużym wrażeniem. Nigdy nie rozmawiałam z tak mądrym czlowiekiem jak ona. Teraz umówiłam się z moją mamą na wizyte do niej. Przytacza na rozmowie dużo badań naukowych, to mnie przekonało że to co mowi nie jest przekonaniem a sądem opartym na badaniach naukowych.

Opinia dodana przez: Michalina
Psychiatra Warszawa lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
02-654 Ursynów, Warszawa

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym ...

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym dobraniu leków. Prawdziwa lekarka z powołaniem :)

Opinia dodana przez: Kamila
Psychiatra Warszawa dr Małgorzata Maj

dr Małgorzata Maj

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

bardzo miła i kompetentna pani lekarz - o ile mogę w ogóle wypowiadać się na temat jej warsztatu jako laik

Psychiatrzy w mieście Warszawa