Psychiatra Warszawa

Wolny termin: dzisiaj o 12:00. Sprawdź inny. # 1

01-355 Bemowo, Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.

Wolny termin: jutro o 17:00. Sprawdź inny. # 2

Wolny termin: 21 Cze o 08:00. Sprawdź inny. # 3
Psychiatra Warszawa lek. med. Łukasz Załuga

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny. # 6
Psychiatra Warszawa lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.

Opinia dodana przez: Michał
Wolny termin: 21 Cze o 13:30. Sprawdź inny. # 7

dr n. med. Marek Uleniecki

Seksuolog, Neurolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 22 Cze o 10:00. Sprawdź inny. # 8

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 22 Cze o 16:00. Sprawdź inny. # 9

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Byliśmy pacjentami przez kilkanaście miesięcy. Pani Kucińska jest bardzo dobrym specjalistą. Dyskretna i subtelna, stawia na dobro pacjenta, pamięta jego dolegliwości, czy ważne wydarzenia. Nie boi się skierować do terapeuty i nie robi problemów przy wypisywaniu zaświadczeń. Potrafi poprowadzić wizytę tak by przydzielony czas wykorzystać optymalnie. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Iwona
Wolny termin: 22 Cze o 16:00. Sprawdź inny. # 10

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Bardzo miła i kompetentna. Można powiedzieć, że wizyty są przyjemnością a nie koszmarem. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Joanna Portas