Lekarze Psychiatra Warszawa

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne IPS
Korzona 111
03-571 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy w słuchaniu i skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam, leczyłam się z powodu depresji, uprzednio inni lekarze mieli kłopoty ze skuteczną terapią. Nareszcie znalazłam odpowiedniego lekarza, pewnym problemem są trudności w uzyskaniu terminu, który trzeba ustalać z wyprzedzeniem

lekarz Justyna Morawiec

Prywatny Gabinet Lekarski
Dygasińskiego 30 lok. 2
01-603 Warszawa

.rozumiem o co chodzi w leczeniu ,, lekarz kompetenty, konkretny, dociekiwy, spokojny.dobrze czulam sie na wizycie- wysluchana i zrozumiana. bardzo polecam pania doktor

lekarz Agata Orłow-Trębicka

Al. Jerozolimskie 42/17
04-716 Warszawa

Całkowicie podpisuję się pod poprzednimi komentarzami.Do Pani dr szłam jak do matki,pomimo że jest znacznie młodsza ode mnie.Wiedziałam,że zawsze ze zrozumieniem i empatią wysłucha i pocieszy.Jedyna lekarka,co do której nie miałam wątpliwości,że wierzy w to,co mówię,a to było bardzo mnie potrzebne,bo mnie wydawało się,że nikt mi nie wierzy.Czasami jedno jej mądre zdanie wystarczyło bym poczuła się lepiej.Jest bardzo cierpliwa i nie szczędzi czasu,kiedy widzi taką potrzebę.Do innych lekarzy bałam się ...

Konrad Rokita

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie
Warszawa

Najlepszy specjalista, na jakiego mogłam trafić. Trafna diagnoza i pomoc, która zmieniła moje życie na lepsze.
Opinia dodana przez: Julia

Zofia Spława-Neyman

Studencka 72
02-735 Warszawa

Początkowo wydawała mi się trochę oschła,ale potem bardziej jej zaufałam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, utrzymuje kontakt telefoniczny, starannie dobiera leki.

dr n. med. Dorota Wołyńczyk-Gmaj

Ambulatorium Fundacji
Żelazna 76a
Warszawa

Bardzo dobra lekarka.Kompetentna, życzliwa,spokojnie tłumaczy sposób leczenia.Takich lekarzy oby było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Jerzy Szablewski

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Jerzy Szablewski
Górczewska 200A lok.24
Warszawa

Lekarz, u którego czuje się Człowiekiem a nie tylko głową, płucem czy jakąś tam jednostką chorobową. Spokojny, konkretny, potrafi rozmawiać bez używania zawodowego żargonu. Poprzez przedstawienie przynajmniej dwóch wariantów postepowania potrafi stworzyć wrażenie, że mam wpływ na terapię i to na co się wspólnie zdecydujemy jest bardziej "moje" a więc i łatwiejsze do wykonania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Urszula Cieślak

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Jeśli ktoś cierpi na poważne zaburzenia nastrojów to Pani Doktor jest osobą, która naprawdę potrafi pomóc. Uczęszczam na terapię w placówce na Wilanowskiej w Warszawie. Kompetentna osoba, bardzo miła, słuchająca. Daje szansę, aby naprawdę pozytywnie się wygadać.
Opinia dodana przez: Artur

dr Inga Mazurek

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Z całego serca polecam Pani dr , z ogromną wiedzą , rewelacyjnym podejściem . Dbająca o pacjenta .
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Joanna Szymanowska

Psychiatra dziecięcy

Konwaliowa
Ul. Kowalczyka 1A
03-193 Warszawa

Polecam Panią Doktor. Rzetelna, budząca zaufanie, podchodząca kompleksowo do pacjenta. Osoba, która ma pasję do tego zawodu.
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Ewa Schaeffer

02-792 Warszawa

Bardzo miła ,i sympatyczna Pani doktor .Jestem bardzo zaskoczony po rozmowie z panią lekarz mogę stwierdzić u niej pełen profesjonalizm jak ,i zaangażowanie w to co robi. Najlepsza lekarz z jaką miałem kiedykolwiek możliwość porozmawiać. Wieloletnie doświadczenie świetnie się przekłada na dobieranie leków co niestety większość młodych lekarzy nie umiało mi dobrać l odpowiednich leków dla mnie.Pani Ewa to lekarz godny polecania !!!
Opinia dodana przez: Pawełek
Pani doktor to wspaniała wyrozumiała psychiatra,potrafi rozmawiać jak nie psychiatra,czuje sie przy niej dobrze,pomaga kazdemu,nie tylko co ma pieniadze w kieszeni,jest samarytanką,ta kobieta nigdy nie chciała rozgłosu,a szkoda ze wszyscy którym pomagała zapomnieli o niej.Pozdrawiam Pani doktor HG
Opinia dodana przez: amarsina

lekarz Dariusz Rolek

Przychodnia Lekarska
Płocka 49
01-152 Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione, zrozumiałam przyczynę moich problemów. Bardzo mi to pomogło! Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Monika Sitarz

Poselska 9/2
03-931 Warszawa

Bardzo kompetenta i serdeczna pani doktor, wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i doświadczenie, uzyskałam pomoc w najtrudniejszych chwilach życia, szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sławomir Dziekan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nucleus" Przychodnia Specjalistyczna
Kobielska 13
04-359 Warszawa

Poznałam go wiele , wiele lat temu. super lekarz , super fachowiec, super człowiek Od kilku lat szukam możliwości i sposobu żeby podziękować mu za pomoc którą od niego dostałam. Zmienia życie na lepsze :)
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Agata Biernacka-Bazyluk

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Puławska 255 a/lok. 1, 2
02-740 Warszawa

Bardzo polecam wizytę u Pani dr Biernackiej- Bazyluk. Dobry kontakt z pacjentem, empatia i zrozumienie. Rozmowa o problemie bardzo pomaga. Słucha i słyszy swojego pacjenta. Nie daje gotowych rozwiązań, ale wskazuje obszary do przepracowania. Po każdej wizycie wychodziłam wzmocniona. Jeśli pacjent jest gotowy na współpracę i rzeczywiście chce sobie pomóc warto skorzystać z pomocy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jacek Węgrzyn

02-792 Warszawa

Polecam doktora Węgrzyna. Mam pozytywne wrażenia po wizycie. To bardzo konkretny, kompetentny lekarz. Dopytuje o objawy, cierpliwy, punktualny.
Opinia dodana przez: Maria

prof. dr hab. n. med. Maria Kobayashi

02-792 Warszawa

Jest cierpliwą, ciepłą i wyrozumiałą osobą, byłam u niej na wizycie , która trwała 1,5 godziny, to bardzo długo, dzięki temu mogłam dokładnie przedstawić i opisać swój problem pani profesor. Była dla mnie wyrozumiała, widziałam,że jest zaangażowana i chce mi pomóc. Wyszłam z gabinetu zadowolona i pełna nadziei, że dam sobie radę.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Longina Zalska

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.

lekarz Anna Serafin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Leczenia Uzależnień
Dzielna 7
00-154 Warszawa

bardzo dobry lekarz,wzbudza zaufanie, podaje nie tylko diagnozę ale tez różne sposoby leczenia,poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu,dokładnie tłumaczy chorobę , jej objawy i wskazuje jak pokonać problem,gorąco polecam