Lekarze Psychiatra Warszawa

Z pewną odpowiedzialnością polecam tego lekarza. Życzę sobie i wszystkim abyśmy tylko tak profesjonalnych i dobrych specjalistów napotykali na swojej drodze.

lekarz Dorota Kamela

Marii Kazimiery 24/62
01-641 Warszawa

Uprzejma, ale nie potrafiła rozwiać wątpliwości, przepisany lek miał więcej skutków ubocznych niż inny lek, o którym dr mówiła, że ma więcej skutków. Albo atypowa reakcja. Powiedziała też zdanie dobijające, które nie powinno nigdy paść z ust psychiatry.
Opinia dodana przez: Nomma

lekarz Arkadiusz Garczyński

ul wolska 37
Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Pomógł niesłychanie synowi. Czasem można odczuć że jest mocno asertywny ale po kilku wizytach zrozumialam dlaczego. We wszystkim miał racje
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Izabela Stefaniak

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum CBT Sp. z o.o.
Wołodyjowskiego 74
02-724 Warszawa

Bardzo pro Pani Doktor :) Polecam, wszystko OK. Czasem bywa trochę oschła, ale to chyba z przemęczenia... Umie ustawić leki i zawsze uważnie wysłucha.

Iwona Koszewska

Prywatna praktyka lekarska
Wąwozowa 8/158
Warszawa

Wspaniały lekarz. Pani doktor uratowała mnie na pewnym etapie mojego życia. Choruję na schizofrenie paranoidalną, na szczęście mama zdobyła numer telefonu do doktor Iwony Koszewskiej i zapisała mnie na wizytę. Pomimo, iż spóźniliśmy się znacznie na pierwszą wizytę, to pani doktor i tak nas przyjęła, chociaż na parę minut, aby wysłuchać w czym problem. Później regularnie jeździłem do pani doktor, która wprowadziła mi inne leki i to pomogło. Wierzcie mi ...
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Maria Golczyńska

Gibraltarska 47
Warszawa

Pani doktor kiedyś podała mi pomocną dłoń gdy byłem juz praktycznie na dnie. Potem kilka razy pomagała mi wrócić na "właściwe tory". Nigdy nie było łatwo, kilka razy odzierała mnie z błogiego samouwielbienia i z pozycji "ofiary" złego losu czy biednego misia, a to zawsze boli i ma boleć... Kilka razy opuszczałem jej gabinet wręcz oburzony czy zły, nie pogłaskała po główce a mi tak ciężko żyć... Ale przez następne ...

lekarz Andrzej Grabowski

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Na każdą wizytę spóźnia się i nie przeprasza. Pacjent siedzi i czeka jak na audiencję. Okazuje brak kultury i empatii, z drwiną komentuje objawy i uczucia pacjenta. Przepisuje niewłaściwe leki.

Anna Bortkiewicz

Instytut Psychiatrii i Neurologii
Warszawa

Najlepsza doktor z jaką miałam do czynienia. Bardzo empatyczna interesuje się pacjentem. Słucha sugestii pacjenta, nie kwestionuje tego co mówi. Jedyny lekarz u którego na wizycie czuję się bezpiecznie.

lekarz Joanna Michałowska

Piękna 68
00-672 Warszawa

Pani dr Michałowska jest bardzo mądrą i konkretną osobą. Doskonale dobiera leki. Okazuje zainteresowanie i szczerą troskę o życie i jakość życia pacjenta. Towarzyszy mi ze swoimi profesjonalnymi radami na kolejnych etapach mojego szczęśliwego już życia. Życzę wszystkim cierpiącym osobom by trafili właśnie do niej.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Ewa Wolak

Nowickiego 7 lok. 16
02-112 Warszawa

Znakomita lekarz, bardzo doświadczona.W moim przypadku bezbłędnie dobrane leki i sposób terapii.Dr.Wolak jest bardzo subtelna i taktowna .Nie oszczędza czasu pacjentowi. Jest godna polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: URSZULA
Wybitny specjalista. Bardzo pomógł we wlasciej diagnozie i doborze leków. Dlugo zajęło mi szukanie specjalisty, który właściwie zdianozowal, chorobę.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Rafał Osiński

Psychiatra, Psychoterapeuta

Warszawa

Dzięki doktorowi Osinskiemu nareszcie dobrze się czuję. Byłam u innych lekarzy ale ten dopiero mnie dobrze zdiagnozował i dobrał leki stopniowo. Polecam. Doktor polecał także psychoterapię więc uważam, że jest profesjonalistą.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Anna Sarol-Kulka

Seksuolog, Psychiatra

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Wybitny specjalista w dziedzinach psychiatrii,psychologii i seksuologii.Rzetelna ,z ogromnymi zasobami wiedzy i doświadczenia,zawsze z empatią,współczuciem i zrozumieniem dla pacjentów. Pomogła wielokrotnie mi wyjść z kryzysu. Polecam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: JURGITA

dr Beata Janke-Klimaszewska

Woronicza 15/100
Warszawa

UWAGA!!!! GENIALNY LEKARZ TO ZA MAŁO POWIEDZIANE!!! OD 17- 2004 ROKU CIERPIAŁAM NA NERWICĘ LĘKOWĄ - MAKABRA! PO TERAPII U DR JANKE MOGĘ CIESZYĆ SIĘ 100% ZDROWIEM. TROCHĘ TO TRWAŁO, ALE JESTEM WOLNA! WYSYŁAŁAM DO NIEJ WSZYSTKICH MOICH ZNAJOMYCH I NIEZNAJOMYCH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY- POTWIERDZĄ MOJĄ OPINIĘ! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! ANDŻELIKA

lekarz Agnieszka Jamroży

Światowida
Warszawa

Podczas pierwszego kontaktu p. Agnieszka sprawiała wrażenie dystansu, będąc oddzielona przez ekran komputera, na którym notowała przebieg rozmowy. Dzięki mojej otwartości nie zraziłem się tym, a po kilku minutach rozmowa była już zupełnie swobodna. Kolejne spotkania były już zupełnie swobodne i właściwie relaksujące. Dzieki p. Agnieszce zrozumiałem swoją chorobę i nauczyłem się ją leczyć i z nią żyć. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Michał
Z całym sercem polecam. To czego nie udawało się innym przez lata rozwiązała podczas kilku spotkań. Nie, nie jest jednym z tych lekarzy, którzy po prostu wystawiają receptę dla odhaczenia kolejnej wizyty. Pani doktor pomaga w rzeczywisty, wymierny sposób, za co jej dozgonnie dziękuję, bo rozwiązała zagadkę, której nikt inny nie mógł rozgryźć. W imieniu własnym i moich bliskich z całego serca dziękuję. Nie wspominam o samej wizycie, która jest ...

Dorota Jarczewska

Elbląska 65 lok. 15
01-737 Warszawa

Zaufałam rankingowi i ponad dwa lata temu zostałam pacjentką dr Jarczewskiej. Przez ten okres co 2-3 miesiące zmieniała mi leki nowe i droższe, a poprawy nie bylo, Za kazdym trzem zapewniała mnie, że teraz to na pewno bedzie lepiej. W koncu mój stan tak sie pogorszyl, że trafiłam do szpitala, Tam lekarze postawili zupełnie inną diagnoze i dostałam leki , które mi pomagają. Wydałm dużo pieniędzy na wizyty i leki,, ...

lek. med. Dorota Komorowska-Biernat

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Najlepszy lekarz psychiatra jakiego znam, pełna empatii, wrażliwości i zrozumienia. Mam pełne zaufanie do Pani doktor i wielokrotnie mnie wyciągnęła z dużego dołka, opresji życiowych. Ma bardzo duże doświadczenie, również w pracy klinicznej, w szpitalu.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Irena Damiencka-Łojak

ulica Bacha 7/1004
02-743 Warszawa

Nie polecam psychoterapii u tej Pani (z usług lekarskich nie miałam okazji skorzystać) - nie jest zainteresowana pomocą pacjentowi, poruszane przeze mnie trudniejsze sprawy były lekceważone lub ignorowane, przez większość sesji milczy lub ewentualnie przytakuje, skupiając się bardziej na zegarku odmierzającym czas do końca sesji niż na problemach pacjenta. Wizyty w porównaniu do mojego obecnego terapeuty były w zasadzie stratą czasu, choć pewnie będą satysfakcjonujące dla osób chcących się po ...
Opinia dodana przez: AG
Kiedy trafiłam do Pana prof M.Wojnara, byłam w fatalnym stanie. Oczywiście wtedy nie umiałam tego ocenić. Chorobę moją wywołały śmierć bliskiej mi osoby w czasie kiedy sama byłam chora na raka. Byłam smutna, apatyczna,z ogromnym niepokojem o bliskich. Najbardziej docierało do mnie to, że nic nie pamiętam co działo się wcześniej w moim życiu, że nie rozpoznawałam ludzi, których doskonale znałam.Było jeszcze o wiele więcej sygnałów choroby, ale chyba nie ...