lekarz Joanna Mikulska

Psychiatra

Z całym sercem polecam. To czego nie udawało się innym przez lata rozwiązała podczas kilku spotkań. Nie, nie jest jednym z tych lekarzy, którzy po prostu wystawiają receptę dla odhaczenia kolejnej wizyty. Pani doktor pomaga w rzeczywisty, wymierny sposób, za co jej dozgonnie dziękuję, bo rozwiązała zagadkę, której nikt inny nie mógł rozgryźć. W imieniu własnym i moich bliskich z całego serca dziękuję. Nie wspominam o samej wizycie, która jest przykładem wzorowego podejścia do klienta. Dziękuję jej za nowe życie, normalność i przywrócenie chęci do życia, aktywności, działania. Z całego serca.

Pani Doktor nie tylko jest profesjonalistka w swoim zawodzie ale i niezwykle ciepła i empatyczną osoba. zawsze ma czas dla swoich pacjętów i zawsze służy dobra radą. niezwykle troskliwa dla naprawde chorych pacjętow Pozdrawiam Panią doktor i zawsze bede polecała

Dr Joanna Mikulska to lekarz do którego trafiłam z polecenia i nie żałuje, że zdecydowałam się na konsultacje u niej. Jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie ale potrafi również stworzyć przyjazną atmosferę. Do niedawna trzeba było dość długo czekać na termin wizyty i to było dość kłopotliwe, ale udało mi się ją odnaleźć ją w poradni na Puławskiej i tam można jeszcze złapać wygodny termin. Każdemu polecam tego lekarza.

Znalezienie tej Pani graniczy z cudem. Umawiasz się i nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie trzeba się przebiec po calym szpitalu aby Panią znaleźć.

Ta kobieta nic nie wie o paychiatrii. Miesiac obserwowala mnie na oddziale w szpitalu i stwierdzila u mnie uzaleznienie podwazajac diagnoze poprzedniego psychiatry. Generalnie jezeli ktos koedykolwiek uzywal jakichs substancji psychoaktywnych i ma za soba okres abstynencji od takowych to i tak problem zepchnie do uzaleznienia. Niemompetentna, niewyrozumiala, nieogarnieta. Odradzam wszystkim bo ta kobieta potrafi poglebic depresje bardziej niz z niej wyciagnac.

ma kolosalny problem z właściwą obiektywną diagnozą, doszukuje się drugiego dna, zmyśLA NIE WYSTĘPUJĄCE U PACJENTA JEDNOSTKI CHOROBOWE I JESZCZE PROPOPNUJE NA NIE LEKI, MA SŁABĄ WIEDZĘ NA TEMAT NOWYCH TENDENCJI W PSYCHIATRII I NEUROLOGII (PRZYDAŁOBY SIĘ TROCHĘ ŚLEDZIĆ NAUKOWE I POLSKIE DONIESEINIA MEDYCZNY.) a GDY JUŻ CZYTA DONIESIENIA Z BADAŃ NIE UZNAJE ICH JAKO MERYTORYCZNYCH I ŁATWO DEPRECJONUJE WYNIKI BADAŃ, NAWET JEŚLI BYŁY PROWADZONE PRZEZ WYBINYCH NAUKOWCÓW PRAKTYKÓW.tERAPIA U NIEJ TO ROSYJSKA RULETKA. mOŻESZ PRZYJŚĆ Z JAKIMŚ BARDZO POWAŻNYM SWOIM PROBLEMEM A ONA SASUGERUJE COŚ Z INNEJ PARAFII I ZACZNIE CIĘ Z TEGO LECZYĆ CHOĆ TO NIE TEN GŁÓWNY PROBLEM NA JAKI CIERPISZ. Musisz być czułby zanim zjesz tony lekarstw na chorobę na którą wcale nie jestećchory

dobry lekarz polecilbym każdemu kto ma problemy .

dobry lekarz polecilbym każdemu kto ma problemy .

To, co dla jednych może być wadą, dla innych może być zaletą. Dla mnie opieranie diagnozy na testach pozwala na większą obiektywność. 'Bo mi się wydaje' często zawodzi. A co do samej Pani Mikulskiej - ja mam tylko pozytywne wrażenia. Jest ciepłą, chętną do pomocy osobą o dużej wiedzy. Dużo dla mnie znaczy to, że nie infantylizuje pacjentów i traktuje ich jak partnerów do rozmowy.

Pani doktor jest otwarta ,uprzejma , slucha uwaznie , ale niestety zbyt mocno polega na badaniach psychologa Chyba to brak intuicji , lub doswiadczenia , szablonowosc i nadmierne poleganie na nieobiektywnych (chyba) badaniach przy deprecjonowaniu wlasnego wyczucia . Niewykluczone ze kiedys bedzie dobrym lekarzem , ale nie predzej niz jak uwierzy w SIEBIE Badania psychologiczne mialy stwierdzic deficyt uwagi i nadpobudliwosc , ale co w sytuacji kiedy pacjent w sytuacji kryzysowej ma mozliwosc nadmiernego skupienia i uspokojenia ? Jaka jest wartosc takich badan ?

ale nie predzej niz jak uwierzy w SIEBIE
Badania psychologiczne mialy stwierdzic deficyt uwagi i nadpobudliwosc ,
Jaka jest wartosc takich badan ?

Bardzo dobrze oceniam panią doktor,Bardzo mi pomogła wyjść z poważnej psychozy i lęków ,100%kompetencji ,bardzo uprzejma ,poważnie podchodzi do każdego pacjęta ,a napewno do mnie.Pani doktor naprawde potrafi pomóc i to bardzo szybko ,świetnie w moim przypadku Pani doktor dobrała leki.A wogółe jest bardzo miła.Polecam Panią doktor wszytskim co zależy na zdrowiu .PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA .DZIEKUJE